Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Gość gość
Jak dla mnie te kreski są ok. Widoczne i szerokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia - tak, przy 7 tygodniu juz najprawdopodobniej bedzie WIDAC serce, jeszcze troche minie,zanim je uslyszysz:) Widoczne serce to juz znak na to,ze ciaza jest zywa; ze rozwija sie czlowieczek w Tobie, a nie pusty pecherzyk. Jesli otrzymasz wiadomosc o serduszku (a NA PEWNO tak bedzie!!!), to juz Twoj maz bedzie mial czarno na bialym, ze jestes w ciazy:) Lekarz na tej wizycie najpierw zbada Twoja macice, czy sie rozrasta; potem wykona USG i pomiarow plodu. Pokaze Ci serduszko, zmierzy maluszka, poda date porodu wg ostatniej @ i rozmiarow fasolki. Na pewno wysle Cie na badania (krew,mocz) i bedziesz musiala z tym wszystkim wrocic po 3,4 tygodniach:) Powinien tez poinformowac Cie o tym,jak mozesz sie czuc,czego unikac, o badaniach prenatalnych w 12 tygodniu. Ta wizyta na pewno bedzie w 100% potwierdzajaca ciaze :) TakaSobie obydwa testy sa takie same, na kazdym widac cien,wiec juz sie tak nie stresuj kochana:D jutro zrobisz bete i zobaczysz ladny przyrost:) a teraz staraj sie nie myslec o tym.Nie mam takich objawow,jakie opisywalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusiabedziejejnaimie
Lifeisgood bardzo ci dziękuję za pomoc. To moja pierwsza ciąża i na prawdę nie mam pojęcia jak to wszystko będzie wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Takasobiemama kreski są widoczne,a będą jeszcze bardziej po dniu spodziewanej @,to już nie są cienie a kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakaSobie. zazdroszcze chociaz mnie sie wydaje ze teen dzisiejszy jest minimalnie ale troche ciemniejszy. siedze z siostra i nawet ona to stwierdziła. ja testuje we wtorek brzuch mam wydenty nadal troche pobolewa i do tego ból pleców. zobaczymy a 2 dni. mysle ze dni przed @powinno juz cokolwiek wyjsc. a ten pre-test który robisz o jakiej czułosci jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Lifeisgood wiesz czemu tak panikuje ? Bo wtedy w dzien planowej @ tez wyszly dwie kreski piekne i testowa bardzo widoczna a za 4 dni poronilam. Dlatego tak sobie teraz dobieram do glowy. Zrobilas teraz na porownania test o czulosci 10 i powiem Wam ze niczym się nie różnią z tym 25. Wiec chyba tak naprawde z ta ich czułością to pic na wode. Do jutra chyba oszaleje kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Kajcia pre test ma czulosc 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Przepraszam Was dziewczyny bo chyba troszke sie pospieszylam z ocena tego testu o czulosci 10. Zaraz pewnie wezmiecie mnie za wariatke ale ja sama juz troche sie na siebie wsciekan ze wydaje kase na te testy a przeciez jutro beta. Ale sa we mnie tak rozne uczucia ze ja nad tym poprostu nie panuje. Radość, strach, przerażenie o to zeby nie bylo jak ostatnio, szok , niedowierzanie , lek... Kurde tak czekalam na ta ciaze ... A tu wrzucam zdjecie ( mam nadzieję ze juz po raz ostatni ) ;-) https://m.fotosik.pl/zdjecie/0d0fe53c0b3ff0de

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenulka
Takasobie - gratulacje, to nie jest cień cienia tylko zdecydowanie widoczna kreska :) nie stresuj się, wszystko będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlutealna
takasobie- to nie cien cienia tylko pozytywny test :-) - lutealna (mam problemy z logowaniem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takasobie kurcze to jest kreska i nie taka blada! :) tak bardzo sie ciesze że Ci się udało :) mam nadzieje ze za niedlugo bede mogla sie sama pochwalić takim testem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusiabedzie... moja tez pierwsza,jestem maly kroczek przed Toba i moge Ci pisac na biezaco co akurat badam i jak wszystko przechodzi, Ty tez pisz - byc moze czegos cennego sie dowiesz, co mi umknelo :) PS Nie wiem czy wiedzialas, ale tygodnie ciazy ginekolodzy licza od daty ostatniej miesiaczki... Tak liczymy tygodnie,to w ktorym w koncu jestes??? Ja prawie w 10:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Mosabia jutro po becie bede sie cieszyc. Powiem Wam ze poki co to jak się przewracam z boku na bok to mnie czasem tak zaciagnie w boku ( raz lewym , raz prawym) ze ajjjj.... Oczywiscie maz powiedzial ze na okres calej ciazy odetnie mi dostep do Internetu bo teraz z kolei zaczelam czytac i ciazy pozamacicznej ... Moze moj m ma racje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mosabia jak tam dni do Twojej owu????? Czujesz juz cos?:) Ostatnio na forum pasmo szczescia, TakaSobie jeszcze raz gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Takasobiemama to ciąża jak nic,beta ją potwierdzi,te czytanie w necie tego wszystkiego tylko powoduje u ciebie stres i nerwy,ale wiem że ciężko przestać ,może lepiej jakaś ciekawa książka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lifeisgood u mnie 10dc na razie śluz jest raczej nieplodny. Wg kalendarza miesiecznego owulacja przypada mi na piatek a bedzie to 15dc... ale czy faktycznie tak bedzie? Tak jak pisalam ten cykl bedzie mało efektywny ale bede sie starac złapać meza jakoś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem 5 dni przed @ i jak nazlosc chyba zlapalam zapalenie. Strasznie mnie swedzi . Czy takie cos jest grozne dla plodu w razie jakby byla.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery877
Dziewczyny takie pytanie. Pytanie może i bardzo intymne ale tyle się o tym czyta... Chodzi mi głównie o pozycję czy też leżenie po zbliżeniu... Jakoś inaczej niż zwykle podchodzicie do tematu zbliżeń czy tak jak wcześniej przed etapem starania się o dziecko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Dziewczyny a jak Wasze samopoczucie? Zwlaszcza lifeisgood ? U mnie odbijanie nadal. Pobolewanie piersi nadal. Troche bardziej chce mi sie pic. I dzis rano zauwazylam ze jak bylam glodna to trochę robilo mi sie niedobrze. No i brzuszek pobolewa coraj czesciej i bardziej. Ale da sie przezyc :-) Kurcze nie wydaje sie Wam ze strasznie wczesnie u mnie te objawy ? Termin @ mam po jutrze. Oby tylko wszystko bylo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam , jeśli mogę to dołączę. Jestem już u kresu wytrzymałości ze staraniami o dzidziusia a staramy się dopiero od czerwca tego roku. Od trzech cykli mierze temperaturę, obserwuje śluz i przez dwa cykle było ok. Owulka była, robiłam testy owulacyjne i były dwie grube krechy. Pilnowaliśmy nadchodzącej owulacji. Temperatura w drugiej fazie wynosiła 36.9 do 37.2. Potem przed okresem spadała do 36.4 maks.36.3. Miesiączki mam regularne co 28-29 dni. Ale w tym cyklu coś mi nie pasuje. Temperatura dzień przed rozpoczęciem dni płodnych wynosiła minimum jak przed @. Dwa dni później byłam u ginka i powiedziała że jestem w drugiej fazie cyklu. Kiedy zapytałam czy to cykl bez owulacyjny dodała że chyba tak po czym coś tam dojrzała i niby jakieś marne jajeczko było widoczne ale że małe. Owszem następnego dnia tempka podskoczyła do 37 stopni ale nie miałam bólu około owulacyjnego który jest moim nieodłącznym przyjacielem odkąd pamiętam. Śluzu też było jak na lekarstwo. I co mnie dziwi dzień po tej wizycie u lekarza śluz był już biały wręcz kremowy i było go dużo. Wkładka była potrzebna przez parę dni. Natomiast od wczoraj śluz mam właśnie taki jak w dni płodne powinien być i brzuszek coś pobolewa jak przy owu. Dodam że kochaliśmy się w zeszły weekend codziennie od piątku do poniedziałku wieczorem i rano. W ten weekend tak samo. Na wizycie byłam w poniedziałek a od wtorku mam niepochamowany apetyt. Oprócz tego dzisiejszego bólu brzucha(coprawda po lekkim wysiłku zaczął pobolewać jak na owu) niczego innego nie zauważam. Niby odpuściłam sobie lekko ale od wizyty u lekarza znowu się nakręcam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie, czy odczuwacie owulacje i jakie sa to objawy? Dzisiaj od południa mam takie skurcze w dole brzucha, nie jestem pewna czy to jajniki czy cos innego, nie potafie tego określić. Ale czuje taki dłuższy skurcz i za chwile odpuszcza, po jakimś czasie to samo. Czy to moze być ból okolo owulacyjny? Martwi mnie troche to ze to za wczesnie na owulacje (wg kalendarzyka) a moze ten kalendarzyk mozna o d**e rozbić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakaSobie te objawy mam :) od samego początku na tym etapie co Ty non stop piłam , do tej pory wypijam bardzo dużo wody, bardzo!!! Cały czas pije;p i bóle piersi No to już powoli do nerwicy mnie doprowadzają ;/// poza tym u Ciebie to na 100000000 % ciąża i to już normalna kreska druga wyszła, na milion procent wiec nie martw się :) choć fajnie się gada, ja tez czytałam o tych ciążach pozamacicznych i gin mi powiedział, ze mąż powinien mnie w łeb trzasnąć ;p kaja najlepiej spróbuj skontaktować się z lekarzem, ale słyszałam ze właśnie w ciąży bardzo dużo intymnych infekcji można dostać ;p wiec na pewno są na to sposoby, nie martw się. A co do pozycji, to kochaliśmy się w różnych, ale po robiłam świece :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mosabia ja to chyba oprócz podniesionej temperatury PO owulacji to nie miałam żadnych objawów ;p a co do gościa - dziwne, ze Twój gin powiedział, ze raczej nie masz owulacji. Powinien kazać Ci wrócić i obserwować Teoj pecherzyk, ale państwowi lekarze niestety maja to grzies i trzeba płacić ;///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Mery to podobno bez znaczenia ale bo to co mapokeciec tam to poleci bo ciśnienie wytrysku jest dosyć silne ale my np staramy się kończyć gdy ja jestem na dole Boni chwilę leżę po wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgataRS90
Cześć dziewczyny! Gratuluję wszystkim szczęściarom, życzę powodzenia sobie i reszcie starajacym się :) My dopiero 1 cykl starań, owulacja za 4 dni ale już od tygodnia regularnie wspolzyjemy. Trzymam kciuki! ;) (Dodaje 3 raz ten sam post bo nadal się nie wyświetla.. wybaczcie jestem tu nowa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Lifeisgood no widzisz chocbym milion tych testow zrobila to nie bede sie w pelni cieszyc dopoki nie sprawdze 2x bety i nie bedzie prawidlowo przyrastala. Powiedzcie mi jeszcze dziewczyny czy biorąc luteine jest sens mierzyc temp ? Bo ja zmierzylam dzis i.sie tylko zestresowalam bo ku mojemu zaskoczeniu temp spadla minimalnie.... a wiadomo ze w normlanym cyklu to oznacza @. Sugerowac sie tym czy nie? Bo powiem Wam szczerze ze teraz serio sie denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy pierwszej ciazy tez miałam infekcje ale to @ spózniała mi sie tydzien. teraz jestem 5 dni przed nie wiem czy to ma jakis wpływ na zagniezdzenie o ile wogóle doszło do zapłodnienia. na wielu forach czytałam ze niby nie ma ale to kazdy inaczej. do lekarza mam dopiero 5.10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę ja od razu przestałam mierzyć temperaturę biorąc luteinę :) już sobie darowałam to, może tez lepiej nie mierz, bo to jednak hormony i różnie wpływają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×