Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego matkom się nie chce gotować pierwszych posiłków dziecka.

Polecane posty

Gość gość
22.52 ja pierwszy raz tu napisałam cytując twoje okropne słowa a co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiekszasc tutaj mam to do psychologa powinna sie udac powaznie... atakujecie powietrze normalnie, a jak sie bulwersujecie i podniecacie?? Po ile lat wy macie? Ogarnijcie sie kobity!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość nich ma gdzieś swoje dzieci. Faceci nie zwracają na nie uwagi i chcą zabłysnąć na forum .. ciekawe czy na zywo też takie rozszczekane jak pies przy budzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tej matki, co pisała na początku, ze blendowala porcje obiadu ugotowanego dla rodziny niemowlęciu - jestes przygłupia? Dla siebie, męża i starszych dzieci gotujesz na pewno z sola i przyprawami, wiec takie "dorosłe" jedzenie od razu podesłać dziecku?:O to w tym przypadku lepiej słoiki - w składzie nie ma grama soli czy przypraw, nie mówiąc wlasnie o syfie typu kostka rosołowa, maggi itp:O Wspolczuje dziecku. Ja zamiennie gotuje, a czasem daje słoik. Tylko warzywa dla dziecka, czy kawałek mięsa/ryby gotuje osobno bez żadnej soli i żadnych przypraw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zastanawiam się co zrobicie takiemu dzieciakowi jak zapali z kolegami pierwszego fajka,pewnie go skopiecie w tym szale nienawiści to niezdrowych rzeczy ,najbardziej niezdrowa jest zajadła osobowosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_03953988
Niektóre matki pracuja i nie zawsze jest czas na gotowanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam pomrozone gotowce: dynie, szpinak, marchewke, kalafior itp Mroze bo mojemu malemu kupuje ekologiczne warzywa i nie chce mi sie codziennie biegac po nie do sklepu, poza tym ja nie jem dynii albo slodkiego ziemniaka bo nie lubie. Sloiczki tez daje, roznie to bywa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale idiotka ta co wyjechała z nutella:D w składzie słoików sa podane proporcje warzyw/mięsa czy owoców, dodatek wir c, woda, czasem zagęszczone mąka kukurydziana.. A ta porównuje z nutella:D Od takiego słoiczka, w ktorym nawet szczypty soli nie ma, dziecko ma sie stać spaslakiem?:D hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak powiedziałam co myślę o tej nutelli to kazała mi się zamknąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki. Idiotko. Dziecko będzie spasione. Bo mamusia zaczynająca od słoików na tym nie skończy. Ciągle będzie podawać chemię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:59 ja tez z mrożonek gotuje, a rowniez ze świeżych, rożnie to bywa:) i tez czasem zamienię daje ze słoiczka. Niech nas teraz ukamieniuja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i po co sie klocicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robię z mrożonek wszystko. Moje dziecko ma 10m i je śledzie nawet w pomidorach. Je wszytko to co my jemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci zdrowe, szczesliwe? To jest najwazniejsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:04 kretynko, juz sie nie kompromituj:) idź poducz sie troche z czytania składów żywności, to moze ci sie rozjaśni. Moze nawet kupisz raz słoiczek dziecku, jak zrozumiesz, Że nie ma w nim diabła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nie będę mieć dziecka żeby mi nikt nie mówił jak mam karmić i w dupinde mnie pacałujcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle, ze duzo mam poprostu nie stac na sloiczki. Moze dlatego ta nienawisc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:07 może lepiej nie mieć bo każdy wie lepiej co dla Twojego dziecka jest najlepsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:07 ja Ciebie całuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.09 ej to była przenośnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna nawet wkleiła zdjęcie przez przypadek. Zobaczcie na jej mordę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale po co mi dziecko,najpierw krzyki ze mam rodzic naturalnie ,potem krzyki ze mam szczepic potem krzyki jak żywić potem krzyki czy pracować czy siedziec w domu a dajta spokoj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:10 wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na końcu przyjdzie pani z mopsa i mi je zabierze bo sasiadka na mnie fałszywie doniesie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:13 ja nigdy nie karmilam piersią, ale na kafeterii to znaczy że nie kocham swojego dziecka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuję mąż również Razem wychowujemy dziecko. Małe - 5m . Dajemy radę. Robię słoiki na cały tydzień i mam z głowy. A te mamy które kupują gotowce niech kupują. Ich sprawa. Każdy ma prawo wychowywać dziecko jak chce. Oby było szczęśliwe i zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź się ty tempa szmato z tym że za drogie słoiczki. A może Ciebie nie stać na ekologiczne warzywa i owoce. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 23:14 ja karmilam przez miesiac. A niech se gadaja gdzie musza odreagowac flustracje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:17 ja nie zawsze mam czas gotować bo pracuje! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 23:17 cos Ci dzisiaj z mezem nie poszlo Ze tak sie drzesz? Nie pisalam tego zlosliwie. Stac mnie bo takowe warzywa i miesa daje wlasnym dzieciom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×