Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego matkom się nie chce gotować pierwszych posiłków dziecka.

Polecane posty

Gość gość
Nie jedna Ty na świecie pracująca matka. Więc się nie uważaj za super bohaterkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestańcie się już kłócić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg mnie ktoś tutaj rzadko ma seksy z mężem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta co rozszerzała dietę od 3 Mca to ta sama chyba od nutelli? I ta co obiady dla rodziny gotowała naj****e przyprawami i sola? To większej idiotki nie widziałam!!! Juz zwróciłam uwage, ze błędem jest i to dużym podawać dziecku jedzenia dla innych gotowanego; a dopiero wraz zauważyłam, ze od 3 Mca podawała! Co za durna baba! Diety rozszerzenie należy rozpocząć najwcześniej w 17, a najpóźniej w 26 tygodniu zycia! To zes babo zaczęła o min 5 tygodni za wcześnie!:O i w dodatku od razu full zestaw-sól, przyprawy, a noże i kostki rosołowe lub inny syf:O Boże i taka nas poucza, ze dajemy ze słoiczka!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie uważam się za bohaterkę, ale nie zawsze mam czas żeby gotować :D Poza tym słoiki to nic złego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej gdzie to zdjecie bo nie widze? You

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ile go ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:22 no ale najważniejsze że nie że sloiczka :D chuj, że soli i innych przypraw dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadna z was nie zrozumiała pytania. Mi się nie chce gotować ponieważ mam więcej rzeczy na głowie niż stanie przy garach aby ugotować dla trojaczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samice z młodymi są niewiarygodnie agresywne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz trojaczki? O ja nie moge ;) Gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha ano bronia swojego potomstwa a jak? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak mam trojaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agresywna samica brrrr potem małe urosną pójdą w świat i samica zmieni się w wiecznie niezadowolone monstrum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małe diabełki nie dają spokoju . Sama nie mam czasu sobie ugotować i zjeść a co dopiero im gotować zmywać itd. Wolę kupić gotowe, a one to uwielbiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli rozumiem, ze 3 dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 dziewczynki. Dwie bardzo grzeczne a jedna to po tacie charakter. Uparta, złośnica mała, ale kocham najbardziej na świecie. Na początku miały być dwie dziewczynki i jeden chłopiec ale przy porodzie się okazało że wszystkie trzy krolewny. Nigdy nie opiszę miłości jaką do nich czuje. Nie ważne czy ze słoika czy gotowane one są zdrowe szczęśliwe i uśmiechnięte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ejj mamy pamietajcie dziecinstwo jest tylko jedno i dzieci nie beda go wspominaly jaki mialy obiad i czy mialy czysto w domu. Bawcie sie z dziecmi, czytajcie wyglupiajcie to jest najwazniejsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie krzyczcie na swoje dzieci. ja raz krzyknęłam i przez dwa dni syn tylko u ojca na rękach był, tak się zraził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człowiek nie pamięta niczego przed 3 rokiem życia, także tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Założyłaś temta bo sama jesteś sfrustrowaną ''suką'' i ''scierą'' i czym tam jeszcze chcesz. Na ból doopy to są czopki a nie forum. dziś współczuj sobie i swojej chorej głowie. Moje dziecko jest zdrowe i szczęśliwe i gotować potrafię pewnie lepiej od ciebie. wolisz nie wiedzieć jakie podejście do zaleceń żywieniowych miały nasze matki,kobiety 30 lat temu...poczytaj stare książki to zobaczysz. Sok jabłkowy od 3 miesiąca,krowie mleko,kasza manna na mleku zamiast karmienia piersią,herbatki słodzone cukrem i nikt się nie przejmował. słoiczki to alternatywa i wcale nie gorsza od chemii wszechobecnej we wszystkim. Jeśli umiesz czytać ze zrozumieniem to patrzysz w skład i widzisz co jest grane. 21:05 omg ten sam szczur mógł biegać po ekologicznej marcheweczce czy ziemniaczku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy trojaczkach to i w biegu sie pewnie ten sloiczek podgrzewa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pamiętam jak moj ojciec zabił matkę mialam wtedy 1.5 roku kojarzę i mam ten widok przed oczyma od 40lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:41 wlasnie nasza naczelna od nutelli gdzieś zwiała, przytłoczona argumentami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:41:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.41 bardzo współczuję mam nadzieje że nie myślisz o tym ciagle i żyjesz swoim życiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo z pokolenia na pokolenie robią się coraz bardziej leniwe i łatwiej im kupic gotowca chemie+konserwanty, niż obrać, ugotować i przetrzeć warzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Człowiek nie pamięta niczego przed 3 rokiem życia, także tego... x Nieprawda, był już tu kiedyś temat i kilka osób pisało że ma wspomnienia z pierwszych miesięcy czy roku. JA tez pierwsze wspomnienie mam około 6/7 miesiąca. Tak było na 100% bo się przeprowadzaliśmy. Potem około roku następne a potem przerwa tak do 3 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 23:53 teraz sie nie przeciera tylko blenduje :) a sloiczki sa pasteryzowane i nie maja konserwantow. Cos mi intuicjia podpowiada, ze Ty to starsze pokolenie jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jakieś rzadkie wyjątki albo fałszywe wspomnienia, mózg często wykręca nam takie numery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×