Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy to prawda, ze wariatki kochaja najmocniej

Polecane posty

Gość gośćsylwias
To nie o mnie .Ja ani nie cpię ani nie piję.Jestem porządną matką i żoną.Na temat Agi sie nie wypowiadam.Nigdy nie miałam narkotyków w rękach..nigdy nie paliłam i nie palę niczego .Nigdy sie z nikim..Nie piszesz o mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsylwias
Cd.nie mam zabranych dzieci nie mam żadnego kuratora i z nikim się nie zadaję.Ze stref intymnych tez mi nie...Myję się .To nie o mnie.Masz chyba z sobą jakiś problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsylwias
Wiem że temat mnie nie dotyczy ale musiałam zabrać głos.Niw znoszę jak sie kogoś obraża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylwia, która podobno robi STUDIA pisze "ja nie ĆPIE" żałosne, jaki poziom tej uczelni, chyba jakaś wiejska wieczorowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sylwias
Mijający dziękuję.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsylwias
Rozumiem:-) Nie wiem czy Aga ma dzieci .Nie mam z nią kontaktu .Ostatni raz jak ją widziałam rok temu to udała ze ma amnezję i mnie nie zna.Mam do niej żal w związku z moim synem ale to zupełnie inny temat.Druga Aga którą znam jest dużo starsza i chamsko pozbyła się mnie z pracy kiedys przez co zostalismy bez środków do życia bo mój wtedy nie pracował ale cóż nie szukam zemsty ,widocznie ten typ tak ma.Do dzis nie wiem o co jej chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy piszemy o riznych osobach ;) setki roznych ludzi i setki roznych historii choc wiele tak bardzo podobnych do siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×