Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak o siebie dbacie, gdy nie macie na to czasu?

Polecane posty

Gość gość
Cleo1976 Dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolobrzeg to wedlug ciebie wies? a 2 według ciebie w miescie domu nie mozna wybudowac bo? ;) 3. Kto normalny teraz buduje lazienki bez pisuarów? Aż tak lubisz szmatą scierać uryne mężusia? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Henna na brwi nałożona w domu, zamiast u kosmetyczki. Depilacja brwi również samodzielna. Oszczędność czasu kolosalna. 2. Brak farby na włosach -nie trzeba zawracać sobie głowy odrostami, a włosy są zdrowsze. 3. Dużo wody w ciągu dnia. 4. Zamiast lakieru do paznokci, który niszczy płytkę, odpryskuje, to zadbane paznokcie. 5. Zdrowe odżywianie, nie opychanie się dziadostwem, co przekłada się na wygląd cery, włosów, paznokci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś wole nie pytać na jakiej melinie mieszkasz. U nas w Warszawie na Sypialni to pisuar jest standardem, więc co ty pierdzielisz kobieto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Szmatą??? W przeciwieństwie do Ciebie, ja po swoim mężu sprzątać w toalecie nie muszę, on sam to robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na czym? "Na sypialni"? Mieszkam w mieszkaniu. Nie wiesz jak wyglądają toalety w mieszkaniach? Nie ma tu żadnych pisuarów. Brak pisuaru to wg Ciebie od razu melina? Nie mam pytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierdzielisz to może ty, bo z tego co piszesz, widać, że lubisz pierdzieć, zwłaszcza przy swoim mężu. Ja po prostu mówię, nie pierdzielę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Och jak teraz odbija urażona piłeczkę :D Widzisz jak sie ma taką mistyczną rzecz to sprzatac zasikanej podlogi i scian nie musi nikt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tak, na Sypialni. Widac ze małomiasteczkowa jesteś skoro nawet dzielnic Warszawy nie znasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Są tacy, którzy trafiają gdzie trzeba i nikt nie musi sprzątać ścian i podłogi po zwykłym sikaniu. Jak można sikać po ścianach? Ty serio piszesz? Twój mąż nie trafia? Stąd ten pisuar dla niego? Widzisz, mój trafia gdzie trzeba, a toaleta po nim jest zawsze czysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A po cóż ja mam znać dzielnice Warszawy? :) Małomiasteczkowa bynajmniej nie jestem, mieszkam w dużym mieście. Zdziwiłam się, bo wcześniej pisałaś, że jesteś z zupełnie innego miasta kłamczucho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To w końcu mieszkasz w Kołobrzegu czy Warszawie? :D A może w Pcimiu Dolnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie ja meliniaro pisałam o Kolobrzegu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czas zakończyć rozmowę kłamczucho. Ujawniłaś kolejną, niezbyt fajną, cechę swojego charakteru. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tak, jasne, nie ty :) Nie dość, że kłamczucha, to jeszcze głupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy, przeciętnie rozgarnięty człowiek, jest w stanie się zorientować, że ta żałosna rozmowa była prowadzona przez dwie osoby. Po prostu poplątałaś się w tym, co pisałaś. Kłamczucha. Dobranoc. PS Nie zapomnij puścić mężowi bąka do nosa, lubicie takie klimaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Czas zakończyć rozmowę kłamczucho. Ujawniłaś kolejną, niezbyt fajną, cechę swojego charakteru. Dobranoc. x No spierdzielać lizać szczoty swojego mężusia z podlogi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Oojoj az tak cie boli, że nie tylko jedna osoba uwaza cie za jebnietą swiruske, ktora chowa sie przed wlasnym mezem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta, co ma w domu pisuar jest nieźle walnięta. Nie dlatego, że ma psiar, napisałam to dla rozróżnienia :) Czytam jej wypowiedzi i mam wrażenie, że wypisuje to taka prostaczka, wulgarna gówniara. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też nie mamy w domu pisuaru i też -tak jak autorka- wcale nie muszę po swoim mężu sprzątać :) Są mężczyźni, którzy sami to robią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisuar? Na głowę upadliście? Po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas też jest pisuar, mysle, ze w wiekszosci mieszkan w Pl to juz raczej normalne. Nikt mi nie wmowi, ze facet ktory ma ponad 180cm nie rozprysnie moczu nawet trafiajac do muszli. Dziewczyny hello to prawa fizyki. spałyscie na lekcjach czy jak? wystarczy przyjrzec sie pod swiatlo ile odprysków jest, których na pierwszy rut oka nie widac, ale bakterie tam żerują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Po pierwsze nie każdy facet ma 180 cm, a po drugie są faceci, którzy w razie potrzeby po sobie sprzątają. Takie to dziwne, że mężczyzna po sobie sprząta w toalecie? Kogo wy bierzecie sobie za męża, że nawet własnych sików nie pościera? Nie uwierzę, że pisuary w domowej ubikacji to standard, to wciąż rzadkość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjdzie tu taka jedna z drugą, zupełnie oderwana od rzeczywistości i wydaje jej się, że jak ona ma w ubikacji pisuar, to wszyscy mają. Kobiety, na jakim wy świecie żyjecie? Nie macie znajomych, rodziny, żyjecie w jakimś hermetycznie zamkniętym, sąsiedzkim środowisku i wydaje wam się, że cały świat wygląda tak samo? A jak ktoś wam mówi, że jest inaczej, to nie możecie uwierzyć i twierdzicie, że mieszkanie bez pisuaru, to z pewnością melina? Miejcie co chcecie w wc, super, jeśli macie pisuar i bidet, ale nie mówcie głupot, że to standard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CIEKAWY TEMAT. OKROPNY POZIOM DYSKUSJI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
""""naprawdę nie zawsze mam siłę zwlec się wyszorować wieczorem) dla większej atrakcyjności i samopoczucia naprawdę dobre perfumy. """"" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisuar a fe ja mam mężczyznę dbającego o higienę i porządek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja staram się chodzić regularnie do fryzjera - mam bardzo fajną babeczkę w salonie Gnatyshyn na Ursynowie - Lenę. Zawsze mi świetnie doradzi, jeśli chodzi o wybór uczesania i kolor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maska, balsam, spacer co najmniej 4km najlepiej z7km.Duzo wody.Maluje paznokcie w domu, tyle ze b.zniszczylam u rak wiec teraz regeneracja i tylko maslo shea, zero malowania.Dbam o zeby pedantycznie, myje po kazdym posilku, jak mam chec i czas wybielam w domu.Tyle.Niestety jem duzo slodyczy i b z tym walcze.W zamian niczego nie slodze i nie pije w ogole kolorowych napoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ja zawsze mam czas, nawet gdy nie mam.czasu. Czyli depilacja calego ciala, odzywki i maska na włosy do.tego peeling ciala. Potem balsam do ciala, balsam na cellimulit i krem na twarz. Aa i jeszcze.olejek na wagry, czasami platy.kretynowe pod oczy, maski.na twarz, a paznokcie, zazwycZaj bezbarwny lakier , odzywka, bo mam strasznie cienkie i lamliwe " Do ciężkiej cholery.. Piszże dziewczyo o jakiej porze wstajesz i które z tych wymienonych zabiegów robisz i o jakiej porze, ile ci to zajmuje oraz też takie kwestie jak ta czy pracujesz i też w jakich godzinach, jak tam też twój rozkład dnia wygląda po pracy jeśli tak, a nie ogólnikowy bełkot "mam czas nawet gdy nie mam czasu". Autorka zapytała wyraźnie "Jak". Jakie to dziwne że jest tyle ludzi ciemno kapujących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×