Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jestem draniem i mam ogromne powodzenie

Polecane posty

Gość gość
A która to z tych ładnych i porządnych chciałaby takiego .. popuszczającego, hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
[tu autor] parę dni temu , przy porannym świcie, miałem pewne myśli o przeszłości i okazało się , że przeglądając stare zdjęcia , uświadomiłem sobie , jak zraniłem wcześniej kilka kobiet , dla których byłem wszystkim - pierwszą swoją dziewczynę potraktowałem jak zero oraz jedną potem , kilka lat później i ją opisze - nie mogłem jej zdobyć (cały czas miała kogoś innego w głowie i byli potem razem) i spotkałem ją już po związku z tym facetem - była bardzo pokorna przy mnie , znała mnie , wiedziała już , ze popełniła błąd i za wszelką cenę teraz , chciała mnie - dostała mnie , ale także dostała po tym kopa - to było straszne z mojej strony - draństwo kolejne lecz prawdziwe bardzo tego żałowałem , gdy dorastałem oraz innych przypadków- natomiast potem , gdy dojrzewałem i robiłem to już mniej boleśnie , odkryłem , że mężczyzna musi dojrzeć , do relacji z kobietą, zamiast relacja dojrzeć do mężczyzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem frajerem dla kobiet i to w dosłownym tego słowa znaczeniu :( niestety nie idzie tego zmienić bo każda kobieta we mnie to widzi po czasie i wtedy zaczyna się koniec związku, cokolwiek bym nie robił. Jak się staram coraz bardziej to one coraz mniej kochają i to widać. Nie wiem chyba nie powinienem się wcale starać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karma powraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
[tu autor] karma powróciła lecz nie to jest w tym najważniejsze najważniejszy jest wysiłek , kształtujący samego siebie i jego efekty ponieważ potem można kształtować innych kobiety uwielbiają dyskutować o wszystkim i sztuka dyskusji z nimi , jest kluczem , do ich zainteresowania ponieważ kto nie potrafi dyskutować z kobietami , nigdy się z nimi nie dogada ani ich nie pozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chwalisz sie czy żalisz draniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To myślenie drania autora "o porannym świcie" mną wstrząsnęło... :O 1/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm.. przyznam że ciekawy z Ciebie drań, autorze. Ale pamiętać musisz że są kobiety podobne do Ciebie, które również mają świadomość związków, maja urok, widzą więcej i potrafią włożyć wysiłek by zdobyć to czego pragną :) Problem możesz mieć wtedy, kiedy poznasz swoje odbicie lustrzane , w wersji łagodnej Takiej , która będzie widziała Twoje dobre strony.. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko puste cichodajki chcą takiego jak ty, bo na nic lepszego nie mogą liczyć a sprawny jęzor potrzebny im od zaraz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wierzę że tak jest ale z drugiej strony lubisz romanse z zajetymi?pamiętaj jeśli kobieta nie jest uczciwa w stosunku do jednego faceta to nie będzie do Ciebie choćbys był jej idealem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
[tu autor] czy lubię romanse z zajętymi ? nie , ale kobiety są zaniedbywane przez ich mężczyzn , czyli faceci nie zwracają na nie uwagi i mają na nie wyj**** (że tak brzydko napiszę) i kobieta jest np.bardzo atrakcyjna , a gość ją zlewa , bo ją zdobył i nawet nie umie z nią rozmawiać , a seks bywa sporadyczny i szybki , a ta kobieta dusi wszystko w sobie i jest dramat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
[tu autor] poznałem już swoje lustrzane odbicia itp i muszę stwierdzić , że każda gra trwa tylko do pewnego czasu i potem z nas wszystko wychodzi , pozytywy i negatywy , które mamy w ciągu zwykłych i normalnych dni - nic wtedy nie da się ukryć , bo ukrywanie potem nie ma sensu , - a lubię słyszeć czasem pozytywy , byle szczere , a do wad i negatywów jak ktoś o mnie wyraża , pretensji nie mam pozdrawiam także Panią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiadam na tytul tematu- no i co z tego? To wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dranie mają łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
[tu autor] fascynujące w tym wszystkim jest to , że w ogólnym rozrachunku , ludzie szczerzy wygrywają wszyscy , którzy zakładają maski na siebie i odgrywają rolę , w ostatecznym rozrachunku , są przegrani , choćby byli piękni , bogaci i opływali w luksusie życie uczy pokory i szacunku do innych i kto się tego nie nauczy i będzie wylewał pomyje na innych, bez znania osoby , czy faktów , prędzej , czy później dostanie za swoje jednak życie też ma swoje prawa i jednym z nich jest prawo do dorastania i w tym wieku nie ma mowy o usłanej różami stabilizacji ponieważ chęć szaleństwa powróci później i będzie jeszcze bardziej bolesna dla innych niż w wieku dorastania ponieważ młody facet , który tak naprawdę niewiele wie w praktyce, gra rolę przy dziewczynie wielce poważnego , dusi w sobie coś innego i lepiej gdy dziewczyna , która przeważnie jest bardziej dojrzała , poczeka dłuższy czas na jego działania późniejsze w praktyce niż karmi się słówkami , które on opowiada w afekcie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autor nie wiadomo czy sie chwali czy zali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze- w jakim celu założyłeś ten wątek? Chwalisz się? Żalisz? Czy jedno i drugie? A może prowokujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor tematu właśnie dorasta:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drogi draniu ile kosztuje u ciebie godzinka korków z bycia doopkiem? Serio chcę się stać bad boyem,bo jestem tylko miękką fają do pogadania,chcę żeby kobiety zamiast ze mną gadać od razu po pierwszej rozmowie rzuciły się na mojego peeenisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
[tu autor] nie żalę się ani nie chwalę - zdecyduj sama , na podstawie siebie , co robię a doradztwo typu "powiedz mi , jak stać się mężczyzną " jest niepotrzebne ponieważ wystarczy posłuchać kobiet , które są zmienne jak pogoda , jednak mają wspólne cechy i poglądy na pewne sprawy oraz pole widzenia i w tym należy się zmieniać - czyli zacząć ich słuchać gdybym miał zacząć od rad , to musiałbym nauczyć ludzi słuchać innej osoby , wyciągać wnioski oraz myśleć logicznie względem niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
[tu autor] jest tylko jedna kobieta , z którą mam kontakt i której nie zdobędę takie postanowienie , wobec niej , sobie obrałem , jak na razie pisząc tu szczerze i myśląc o niej jestem pewny , że stworzylibyśmy doskonałą parę i związek , a nawet dzieci już mam pewność , miały by wspaniałe geny i rodziców , jednak życie pisze każdemu inne scenariusze i przeznaczenie nasze może być dla nas pisane , tylko w jakieś przyszłości gdy patrzymy sobie głęboko w oczy wiemy , do czego może to nas doprowadzić , jednak żadne z nas nie robi kolejnego kroku i niech tak pozostanie ponieważ to platoniczne uczucie jest idealne i jak na razie dla nas bezpieczne musiałbym popracować nad jej charakterem , który z racji jej środowiska , tworzy ją trochę inną niż zapewne chciała by być i nie z tego środowiska chciała by mieć mężczyznę ponieważ na takich nie zwraca uwagi , a całkiem sporo próbuje startować do niej w sposób nieudolny i nieodpowiedni . co zapewne ją tylko śmieszy i poprawia jej humor oraz ego taka dziewczyna jak ona w 5 minut może mieć faceta , na jedno skinienie , tylko nie kogoś takiego jak ja , gdyż to ona czeka na mój ******** ja stoję jak na razie , w bezpiecznej odległości pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
[tu autor] zastanawia mnie często fakt pretensjonalności kobiet względem mężczyzn , chęć ogromnej kontroli oraz samorealizacji i ustalanie celów , który to doprowadza do nieporozumień i podziałów , ze względu na różniącą ludzi naturę , natomiast mężczyźni zbyt płytko próbują to rozumieć i nigdy nie chcą o tym dyskutować z innymi , tak jakby to był ich kompleks i porażka na tym polu , że są podporządkowani woli kobiety i tu wcale nic chodzi o to , by ktoś posiadał realną przewagę , tylko równowagę , a takich przypadków jest bardzo mało ponieważ jednej ze stron jest zawsze czegoś mało , bez względu na płeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×