Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bellamija

Czy sex oralny to zdrada?

Polecane posty

Gość bellamija

Jestem ciekawa waszego zdania w tym temacie. Otóż całkiem niedawno mój dobry kumpel zwierzył mi się, że jego żona nigdy nie uprawiała z nim sexu oralnego (10letni staż małżeński) i kiedyś się wkurzył, pozakładał gdzieś tam konta i czasem umawia się na samego "loda". No i w tym momencie trochę się pocięliśmy, bo on uważa, że to nie jest zdrada wobec żony, a ja uważam, że JEST i to tak samo ważna jak i każda inna. A co ciekawsze, trochę poczytałam w necie i bardzo dużo mężczyzn też tak uważa :O A wy co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja myślę, że nie skończą się wakacje a sama mu loda zrobisz. Zaczyna się wyparciem, ale potem jest z górki! :) Znajomy dobrze wie, co robi, celem jesteś Ty :D PS. Mam nadzieję, że nie zepsuję mu tym zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAdam123
moim zdaniem powinnas mu ulżyć i zrobić mu loda kolega cierpi a ty nic z tym nie robisz!? co z ciebie za koleżanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZDRADA !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz mi pocholere sobie zakladacie te chamulce. Tego niechcesz robic tamtego, i owego. Pocholere to? W seksie powinna sie liczyc tylko przyjemnosc, i robic to na wszelkie mozliwe sposoby. Idiotki niewiecie co to znaczy prawdziwy seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 16:28 nie prawda każdy jest inny i nie wrzucaj wszystkich do jednego wora to że Ty np wolisz w du/Pę to nie znaczy ,że każdy musi spróbowac !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 16:26* miało być napisane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahhaha!!! nie wierzę :D :D:D niech ten gnojek powie żonce o tym skoro nie uważą tego za zdradę poza tym widziały gały co brały - skoro żona na początku nie chciała z nim seksu oralnego to nie wiem do kogo on ma teraz pretensje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że to zdrada. Mógł porozmawiać ze swoją kobietą, wytłumaczyć jej jakie to dla niego ważne i przekonać ją do seksu oralnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na Twoim miejscu powiedziałabym o tym jego żonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakby żona nie chciała anala to wtedy z inną by go uprawiał, tak? :O Dzisiejsi faceci to DNO. Nie opłaca się być wierną skoro 90% i tak zdradzi pod byle pretekstem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×