Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość moze przyszla mamusia

MAJÓWKI 2018

Polecane posty

Gość GośćGracja
Przyłączam się! :) 15 tc, druga ciąża. Mam 26 lat. Jeszcze nie znam płci, myślę nad imionami... Jestem z Warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy, Gracja:) to milo,ze wiecej osob na naszym forum:) a jak sie czujesz??? Ja mam caly czas problemy z nogami, pewnie to zespol niespokojnych nog... Troche czytalam na ten temat i przy najblizszej wizycie 30.11 musze porozmawiac z moja lekarka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pierwszej ciazy ruchy czulam ok 18-19tyg. Teraz wciaz czekam... jestem z okolic Łodzi. Kazda z nas z zupelnie innej czesci kraju :) chyba na spacery bedziemy chodzić osobno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćGracja
Teraz już czuję się nieźle, ale pierwszy trymestr był okropny - dużo gorszy niż w pierwszej ciąży (a myślałam, że już się nie da). Z niepokojem myślę o kolejnych sześciu miesiącach. A podobno druga ciąża jest łatwiejsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastijka95
Tak, pogodziliśmy się, a na ten niewygodny temat wcale nie rozmawialiśmy. Chyba jakoś się z tym pogodził, mimo, że to jeszcze nie jest przesądzone. Ja też mam wizytę 30.11 :) Witaj Gracjo, to Twoje imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wybiegne przed szereg - wizyte mam 27.11 ;) ale bez usg wiec nie obejrze malenstwa :( kilka dni temu czulam "cos" ale doszlam do wniosku ze to jelita :/ chyba juz tak bardzo chce poczuc dziecko ze sobie to wmawiam... wpadlyscie juz w szal zakupow?;) u mnie babcia szaleje a ja nawet nie moge wejsc do sklepu bo mdleje w progu niemalze... no coz.. na szczescie moge kupowac przez internet! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGracja
Nie, to nie moje imię. ;) Mam nadzieję nie musieć kupować ani jednej rzeczy, bo wciąż tonę w tych po pierwszym dziecku. Z wyjątkiem rzeczy do karmienia i materacyków, oczywiście. W kwestii ubranek polecam wywiad po rodzinie :) Można uniknąć ogromnych wydatków i zwolnić ludziom miejsce w szafach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastijka95
Ja jeszcze nic nie kupiłam dla maleństwa, bo jeśli to będzie córka to nie będę musiała nic kupować oprócz butelek, smoczków itd.. bardzo podoba mi się kosz mojżesza mamas&papas i chyba na pewno go kupię! Dziewczyny co sądzicie o wózku Oyster Max dla dwójki dzieci? Ładny jest czy tylko mi się podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calkiem dobrze wyglada ale mi bardziej podobaja sie wozki gdzie dzieci siedza obok siebie... :) pewnie to malo praktyczne rozwiazanie bo wozek musi byc chyba duzo szerszy i pewnie trudniej nim manewrowac.. ale w takim "jedno za drugim" mam wrazenie ze to z tylu nic nie widzi i... nie wiem, takie schowane jest ;) choc pewnie male dzieciatka tak tego nie postrzegaja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lifeisgood
Ja z kolei chce Anexa Sporta,ale jeszcze chce na zywo zobaczyc jak sie prezentuja i prowadza:) ja bym chciala oprocz lozeczka kolyske Milly Mally (do ok 6 miesiaca), kolezanka mi bardzo polecala. Na pewno pozniej bym ja sprzedala, wiec nie bylabym mocno stratna:) Planuje wlasnie kupic kolyske, lozeczko otrzymamy w prezencie, do pokoiku dizeciecego komode i regal (mamy tam szafe w scianie, wiec szafa niepotrzebna), jakas polka i kosz na zabawki. Niedawno sie dowiedzialam, ze tesciowie sie uparli,ze kupia nam wozek to mamy jeden wydatek wiekszy mniej, choc troche nam glupio... Ale skoro chca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastijka95
Lifeisgoid, ja miałam Anexa do mojej Arianki :) i też był prezentem tyle, że od mojej mamy :) polecam wózek, mimo, że był na reklamacji z powodu ósemkujących kół, ale naprawili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastijka95
Sprzedałam go jak miała pół roku i mam Mutsy Nexo, z którym bez problemu radzę sobie w transporcie sama. Mam małą osobówkę i często jeżdżę sama z córką. Teraz bym chciała Crossa, no ale muszę zrezygnować z wózka pojedynczego, ze względu na córkę właśnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastijka95
Miałam rudego. Ja wybierałam model, mąż kolor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastijka95
Miałam rudego. Ja wybierałam model, mąż kolor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się podoba trochę inny kolor, do którego większość ludzi podchodzi sceptycznie :) ale każdy ma swój gust... Czarny z ta zielenią - british green. Jeśli na żywo będzie ok, to go biorę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJus
Witam! Można sie przyłączyc? Mam 26 lat (dokladnie za 22 dni he he), to Moja pierwsza ciąża, obecnie 13t4d, termin na 21 maja. Woj. Lubelskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogę pojąć zacofanych polek które izolują męża w związku! Nasz związek nie ma tajemnic i o wszystkim sobie mówimy mąż jest zawsze podczas każdego badania ginekologicznego cipki i wspierał porody bo to mąż najlepiej zadba o nas. Jak można się wstydzić męża i go izolować w małżeństwie. CC jest ryzykiem powikłań dlatego naturalny poród przy mężu. Wystarczy obejrzeć film z CC wtedy widzimy jak jest rozrywany brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastijka95
Ten z zielenią też mi się podoba :) jedynie różowego bym nie kupiła a tak to wszystkie mi sie podobają. Tzn tylko te na czarnej ramie, bo te białe moim zdaniem brzydkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak dziewczyny sie czujecie???:) Mi z dnia na dzien rosnie brzusio... Juz bym nie ukryla raczej ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJus
Od początku zero nudnosci i wymiotow, jedyne objawy od paczątku do teraz to tkliwe piersi i bole tak jak na okres, ogolnie jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie miałam tego typu dolegliwości :) gdyby nie te nogi i zgagi, wszystko byłoby super :) aaaaa i jeszcze cera trądzikowa strasznie się zrobiła - wyglądam jak w okresie dojrzewania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastijka95
Mi nic nie dolega, czuję się jak w pierwszej ciąży :) mi też brzuch rośnie, i nie wiem dlaczego, ale chciałabym, żeby był mniejszy i rósł jak najwolniej. Czy nosicie zawsze ze sobą kartę ciąży? Ja w pierwszej ciąży zawsze miałam w torebce, w razie gdyby coś się stało, a teraz jakoś tak nie mam w ogóle stresu z tym związanego i ta karta leży gdzieś w bałaganie w szafce, i wygrzebuję ją dopiero na wizytę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy nie nosilam... szczerze mowiac nawet jej nie mialam przy porodzie. Zostala w domu a nikt o nia nawet nie pytal bo i tak mnie polozyli w szpitalu tydzien wczesniej i mialam jeszcze badania na miejscu robione. Teraz tez tylko na wizyty nosze. A czuje sie koszmarnie.. zazdroszcze Wam tych bezobjawowych ciaz :( u mnie mdlosci od poczatku i teraz nieustanne bole w podbrzuszu sprawiają ze w zasadzie siedze w domu i robie nic... a chcialam od grudnia jeszcze do pracy wrocic. I teraz nie wiem czy jest sens mowic ze wroce a zaraz sie okaze ze nic z tego nie bedzie.. A Wy pracujecie czy na zwolnieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniEwelinka
Ja od listopada na zwolnieniu ze względu na prace w przedszkolu i ciagle infekcje. Czuje sie wspaniałe, żadnych objawów od początku ciazy, oprócz pobolewania podbrzusza. Póki co raczej aktywnie spędzam ten cZas. Wczoraj robiłam badania kontrolne i niestety wyszły mi liczne bakterie w moczu. Szczerze to jestem przerażona, bo nie wiem jak ja mogłam cos załapać. A jeszcze jak człowiek poczyta o tym jak te bakterie sa niebezpieczne to już w ogóle stres. Na szczęście dzisiaj wizyta u lekarza. Miała któraś z Was taka infekcje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastijka95
PaniEwelinka ja kiedyś miałam bakterie w moczu trochę powyżej normy, ale nie dużo, i lekarz kazał brać żurawit czy coś takiego. A Ty co bierzesz? Ja pracuję do końca roku, mimo, że czuję się dobrze, to chcę trochę wypocząć, wyjechać i zrelaksować się. Planuję dać córkę po nowym roku do żlobka, bo od urodzenia nie ma w ogóle kontaktu z dziećmi. Mam żłobek 600m od domu więc w każdej chwili będę mogła ja zaprowadzić i odebrać nie angażując w to rodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×