Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość moze przyszla mamusia

MAJÓWKI 2018

Polecane posty

Magda wiemy, ze jesteś bardzo mądra i uwielbiasz przemądrzale wypowiedzi na temat sposobów wychowania i podejścia do dzieci, ale nie będziesz mnie od gimnazjum tu wyzywać , wiec nie radzę dziewczynko wszczynać kłótni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„Lifeisgood: Amol zawiera 96% etanolu (alkoholu etylowego). To jest tak jakbyś piła najmocniejszy spirytus.” taaaak - upajam się amolem jak spirytusem, bo spozylam 10 kropelek, ale to można nazwać piciem. Skoro jesteś tak elokwentna i przemądrzała, naucz się pisac bez negatywnych zabarwień :) czekam na kolejny 10-stronnicowy elaborat, którego i tak raczej nie przeczytam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda
Lifeisgood: To nie jest mój poziom. Dziewczyny życzę wszystkiego dobrego! Trzymajcie się, cześć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscJus
U mnie prenatalne też wypadną w styczniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie nie jest, dało się zauważyć już wcześniej. To przykre, ze Ty możesz wyrażać swą opinie,ale już ktoś inny niestety nie (najwidoczniej w Twoim mniemaniu tylko Ty masz racje). Ja tylko napisałam, ze wole opinie 3 specjalistów, a niestety uraziła mnie Twoja zabarwiona negatywnie sugestia, ze „tak jakbym pila spirytus”, bo do picia tego nawet nie można przyrównać.;) No cóż, ale nawet gimnazjum to wie, a ja nie. To moje ostatnie zdanie w tej kwestii. Nie mam zamiaru więcej poruszać tego tematu, wiec od Ciebie zależy Twoja dalsza tu obecność :) (pewnie i tak to przeczytasz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może Wasze w styczniu, bo macie na polowe maja :) ja mam sam początek, dlatego jeszcze zahaczał o grudzień. Ma któraś z Was to badanie darmowe?:) I jak było w przypadku pierwszego - robilyscie test z krwi? Ja jedynie USG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz chciał mnie przekonać na całościowe dla pewności, ale ja tak czy siak nie wykonałabym amniopunkcji, jeśli coś wyszłoby nie tak... Podobno przy amnio jest jakieś tam ryzyko poronienia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda
Negatywną sugestia, bo napisałam ci, że to jest tak jakbyś piła spirytus? Spirytus rektyfikowany - destylat roztworu alkoholu etylowego zawierający 95 %alkoholu. Zamiast mnie obrażać, po prostu poczytaj coś dziewczyno, zanim się odezwiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu to samo - „poczytaj COŚ”. Dziewczyno, nie sugeruj mi, ze jestem mało oczytana, bo nic o mnie nie wiesz.:) Po drugie, mam gdzieś już to, co piszesz; tak - pewnie jako nauczycielka przedszkola posiadasz lepsza wiedzę na temat działania 10 kropel Amolu niż lekarz ogólny, ginekolog i kardiolog, zapewne jest tak.:) Także już przyznaje Ci racje i skończ proszę tę dyskusje, wielce oczytana panno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, naprawdę nie mam sił się denerwować kolejnymi zaczepkami i w mojej sytuacji narażać na podwyższone tętno przez jakieś forum, dlatego już całkiem ignoruję posty Magdy. Jeśli któraś ma ochotę pogadać o prenatalnych, chętnie poczytam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda
Jeszcze raz powtarzam pytanie: w którym k*rwa miejscu napisałam ci, że twoja kuracja jest szkodliwa i odradzałam ci ją? Czy ty masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOlkus
Lifeisgood to prawda nie ma co się denerwować. Ja robiłam tylko usg. Moja ginekolog nawet twierdziła ze w mojej sytuacji nie ma potrzeby wykonywać prenatalnych. Jej zdaniem lekarza zlecają prenatalne jak coś wychodzi nie tak w 2d. No chyba ze pacjentka ma 35 l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, od 35 rż w ogóle jest darmowe to badanie. Moja kolezanka ma takiego fajnego ginekologa, ze wpisał jej na skierowaniu do szpitala, ze cos "niby nie tak" i tez miala za darmo (oszczedzone 250 zl). Ja teraz mam 30 lat i zastanawiam sie, kiedy bedzie dobry moment na drugie dziecko... Juz tez nie jestem pierwszej mlodosci i dosc ciezko przechodze te ciaze, dlatego chyba najlepiej jak najwczesniej. Teraz sama sie zastanawiam,czy nie za pozno zaczelam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda
Lifeisgood: Obrażałaś mnie bo nie zrozumiałaś tego, co napisałam. Zmieniasz temat bez słowa przepraszam. Gratuluję poczucia moralności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda
Czuję złość (ba, wściekłość) bo autentycznie nie znoszę, jak ktoś mówi mi, że powiedziałam, coś czego nie powiedziałam. Jestem bardzo wrażliwa w tym temacie i jest to coś, co jest związane z koszmarem mojego dzieciństwa. Dopiero napisanie tego sprawiło, że zeszło ze mnie ciśnienie i czuję ulgę. Nie chcę, żeby coś ci się stało albo twojemu dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,zapomniałam przez to wszystko napisać o super promocji w Rossmanie. Słyszałyście o niej?? Kupujesz 4 produkty,a płacisz za dwa. Może jak zwykle się pośpieszyłam, ale zamówiłam już sobie 4 produkty (wyszło za wszystko 85 zł, zapłaciłam 48 zł) typu: kilka paczek chusteczek nawilżanych dla niemowlaków Pampers Sensitive, emulsję do mycia od pierwszych dni Baby Dove, emulsję do kąpieli Nivea Baby i maść Bepanthen. :) Jeśli któraś z Was chciałaby skorzystać, to radzę się śpieszyć - promocja niby od dzisiaj, a już wiele rzeczy wykupionych (można zamówić i odebrać w wybranym Rossmanie, ale trzeba mieć aplikację Rossmana:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscJus
Ja miałam usg genetyczne w cenie wizyty a., że wyszło wszystko ok lekarz nic więcej nie proponował a i czy wy macie dziewczyny skierowanie na mocz., krew co miesiąc no mi ostatnio nie dał na żadne badania może dlatego., że te pierwsze podstawowe wyszły dobre i czuje sie dobrze caly czas. Jutro wizyta, jakoś miesiąc zlecial a strasznie mi się dluzylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoscJus mi za kazdym razem daje skierowanie na mocz i na morfologie. Teraz bede miala dorzucone badania tarczycy i potas (ze wzgledu na serce). Powodzenia na wizycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscJus
Ja miałam usg genetyczne w cenie wizyty a., że wyszło wszystko ok lekarz nic więcej nie proponował a i czy wy macie dziewczyny skierowanie na mocz., krew co miesiąc no mi ostatnio nie dał na żadne badania może dlatego., że te pierwsze podstawowe wyszły dobre i czuje sie dobrze caly czas. Jutro wizyta, jakoś miesiąc zlecial a strasznie mi się dluzylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda
Lifeisgood: Miło by mi było, gdybyś mnie po prostu przeprosiła ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscJus
Oj coś wkleilo dwa razy, też słyszałam, że powinno się co miesiac. Ale i ja zaufam swojemu lekarzowi bo ogólnie jest miły odpowiada na pytania , pyta o samopoczucie dolegliwości więc widocznie wie co robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscJus
A i lifeisgood dziękuję bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goscJus jesli rzeczywiscie lekarz Ci nie dal,to najwidoczniej uznal, ze nie potrzebujesz tego:) mozesz go jutro podpytac - czy zapomnial, czy rzeczywiscie tak uwaza. :) Na pewno ma lata doswiadczen. Jesli chodzisz prywatnie,to moze nie chce narazac Cie na koszta? U mnie ostatnio powychodzilo killka rzeczy troche ponizej albo powyzej normy,to nie jestem Ci w stanie powiedziec, czy rzeczywiscie powinno robic sie co miesiac. Zazdroszcze Ci troche jutrzejrzej wizyty, bo sama juz bym chciala zobaczyc malucha mojego i dowiedziec sie, ze wszystko ok!:D A jeszcze 2 tygodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscJus
Lifeisgood zleci tak jak i mi zlecialo , no za pierwsze te wszystkie badania zapłaciłam 319zł ale koszty nie ważne bo ważniejsza swiadomosc, że wszystko ok . Ja tez nie moge sie doczekać jutra jak zobacze maleństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja planowalam stopniowo cos kupowac dla dziecka (jednego meisiaca mebelki, innego wanienke, nianie, monitor oddechu itd.), ale ostatnio tyle pieniedzy mi idzie na lekarzy, badania i lekarstwa, ze zostaje za malo :( Ale tak jak napisalas - na badaniach nie mozna zbytnio oszczedzac w ciazy, bo najwazniejsze zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda
Lifeisgood: miło by mi było gdybyś po prostu mnie przeprosiła ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOlkus
Chyba ktoś się podszywa pod gośćMagda :D bo niby lifeisgood za co masz przepraszać :) he przeprosin a kafe jeszcze nigdy nie widziałam :D ale koniec tematu. Ja mam mocz morfologie co miesiąc w tym dodatkowo tsh. Na badania chodzę do przechodni rodzinnej. Zawsze z rana po skierowanie i do laboratorium . Mi gin dala tyle badań na samym początku ze nie wiem czy 600zl by starczyło. Na szczęście się dogadalam przyjęła mnie na nfz i wypisala skierowanie. Ja jeszcze nic nie kupuje codziennie przeglądam tylko używane wózki chociaż mąż twierdzi ze kupimy nowy. Niestety wózek po córce w idealnym stanie "pożyczyłam" znajomej. Pytałam kiedy mi odda itp. Zerwała ze mną kontakt wózek 2800 6l temu ale jeszcze był by dobry bo mam ogrzewany strych/poddasze. Ale przez moją głupotę teraz chce kupić używany jak coś fajnego się trafi ale to bliżej marca myślę ;) no chyba ze się coś naprawdę trafi lał to kupię wcześniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOlkus
Gość Jus który masz tydzień ? I na kiedy masz termin porodu ? My chyba jakoś razem.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJus
Olkus termin mam na 21 maja i to juz 17 tydzien leci, tez nic jeszcze nie kupuje i nie mam oprocz smiesznych skarpetek ale to akurat prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×