Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Komu nie podobają się paznokcie hybrydowe

Polecane posty

Gość gość
Jakie turkusy ? Ja widuję róże takie wściekłe. Wśród lakierów zwykłych niby też występują, ale specyficzne miłośniczki hybryd jakoś upodobały sobie wszystkie jak jeden mąż taki neonowy świecący z daleka róż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może dlatego że normalny zwykły lakier trzyma mi się 2 dni? :D to co dwa dni mam malować jako mogę raz na tydzień lub rzadziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciezko wam zrozumiec ze ktos moze nie lubic hybrydow? Ci wy myslicie za kazda z nas jest taka sama? Autorka zadala pytanie i dziewczyny odpowiadaja. Jak ktos nie lubi to nie lubi i juz a wy nie musicie sie starac za wszelka cene przekonac ludzi, ze hybrydy sa cudowne. Kazdy ma swoje zdanie i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie dlatego żeby wszyscy widzieli już z daleka że to hybryda jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ciężko nam zrozumieć, bo powody nielubienia jakie podają dziewczyny w ogóle nie mają nic wspólnego z lakierami hybrydowymi. Mylą pojęcia i produkty. To wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i nie odpryskuja. A to widać czy ktoś ma zwykły czy hybrydowy haha? :D No oczywiście, można nie lubi hybryd, ale większość tu nic nie wie na ich temat a p*****la jak potluczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niestety widzę grubość takiego pazura i nie przekonasz mnie że to żelowe bo słyszę co dziewczyny mówią, a mówią skwapliwie. Nikt teraz nie chce robić tych żelowych bo wyszły z mody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No moje jakoś grube po hybrydzie nie są, więc nie wiem ile tego trzeba nakładać żeby były grube :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niestety widzę grubość takiego pazura i nie przekonasz mnie że to żelowe bo słyszę co dziewczyny mówią, a mówią skwapliwie. Nikt teraz nie chce robić tych żelowych bo wyszły z mody x to, ze dziewczyny "mówią skwapliwie" (co to znaczy???) to wcale nadal nie oznacza, że wiedzą co mówią. Ja mogę mówić, ze robie sobie na paznokciach ondulację - czy to będzie oznaczało, że jest duży wybór kolorów ondulacji do paznokci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórym się myli hybryda ze sztucznymi paznokciami, co widać po porownaniu do akryli. Hybryda jak lakier- można zrobić z klasą albo bez gustu, jak ktoś ma kiepski gust, to wiadomo jak to będzie wyglądać. Zdarzało mi się robić i rzeczywiste to jest trochę za grube, ale bez przesady. Ściąganie też masakra. Spróbowałam i wolę normalne lakiery, ale jakoś mnie nie ekscytuje, że kobiety to robią..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zacznij kupowac dobre lakiery wtedy beda trzymaly sie dluzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi bardzo szybko rosną paznokcie, już po tygodniu to wygląda nieestetycznie. To wolę pomalować zwykłym lakierem, u mnie trzyma ok 5 dni. Myślałam, żeby sama sobie kupić lampę i wtedy bym mogła częściej malować (bo nie będę co tydzien biegać do kosmetyczki), ale stwierdzam, że wolę normalny lakier ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy może woleć co chce :) Tylko po co wprowadzać dezinformację? :) Zupełnie niepotrzebnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwykły lakier trzyma ci się 5 dni? Służbę masz w domu? Nie wiem co to za lakier, a próbowałam wielu, drogich i tanich, żaden tyle się nie trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam drogie lakiery, strata pieniędzy. U mnie dwa dni. I ani dnia więcej. W końcu też muszę zmyć gary czy cokolwiek innego. No i zaraz jeden odprysk potem kolejny i trzeba zmyć. A tak zrobię raz na jakiś czas i mam z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacznij zmywac i sprzatac w gumowych rekawiczkach ... Mowi wam cos taka nazwa Semilac Hard? To jest lakier hybrydowy przeznaczony do przedluzania paznokci na formie. Trzeba tego duzo nawalic zeby przedluzyc plytke o np. 2 mm, a na to dopiero baza, lakier kolorowy (zwykle 2 warstwy) i top. Grube jak cholera. A jesli jeszcze ktos sobie ponakleja ozdobek i innych gowienek to wychodzi jeszcze grubiej. Ale takie "hybrydy" robią sobie tylko tandeciary. Jesli ktos zrobi sobie tylko baze, kolor i top bez wzoreczków sreczków to wychodzi prawie jak zwykly lakier, tyle, ze jest trwalsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mowi wam cos taka nazwa Semilac Hard? To jest lakier hybrydowy przeznaczony do przedluzania paznokci na formie x Mówi nam: jest to BAZA pod lakier hybrydowy; nie jest to lakier hybrydowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mylisz sie. Co prawda jest uzywana przez niektore osoby w roli bazy ale nie do tego zostala stworzona. Jest bardzo gesta i sluzy do przedluzania badz rekonstrukcji plytki. Jesli ktos uzywa tego jako bazy to gratulacje, tajemnica grubych szponow rozwiązana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tej co sie upiera że maluje sobie hybrydą a mimo to jej paznokcie wyglądają normalnie i nie są grube. Ja ci wierzę że może tak być bo spotkałam jedną osobę która powiedziała że ma hybrydy a jej paznokcie wyglądały naturalnie jakby pomalowane zwykłym lakierem, ale dyskusja się toczy na temat tego co się widzi dookoła w większości, a większosć jest niestety taka że paznokcie mają nadmiernie grubą płytkę i wrażenie jest niemiłe. Do tego dochodzi często ostry neonowy kolor, który potęguje wrażenie grubości tej płytki. Ulica sama pokazuje te pożal się "trendy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie!!! Jeśli ktoś pod lakier hybrydowy nawali sobie tipsów, żelu i jeszcze jakiegoś akrylu to będzie wyglądało grubo i kropka. Ale to nie ma związku z grubością lakieru hybrydowego, dziewczyny! A że się widzi dookoła - to może piszcie, że nie podobają Wam się paznokcie akrylowe, przedłużane żelem, bazą, tipsem, czym chcecie; nie mówicie, że lakier hybrydowy tworzy grubą warstwę i ze nawet z odległości kafeterii widzicie, że mam grube i że widać , że hybryda i że Wam się nie podobają, bo to bzdura. Poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Neonowe kolory, cekiny i grube szpony to juz fantazja danej posiadaczki takich paznokci. Są takie sroki, ktore chcialyby miec na paznokciach wszystko na raz i nic nie zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i do hybrydy się to raczej nie przyklei -chyba bo nie próbowałam - to się przykleja do akrylu; i wszystkie mini-figurki przyklejane do paznokci się lepi z akrylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paznokcie hybrydowe nie podobają sie zazdrośnicom, które na nie nie stac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze ma palce palezkowate , bo przy tej chorobie paznokcie sa nienaturalnie wypukle jak szkielko od starego zegarka x Tak to właśnie wygląda. Stylizacja na demoniczne szpony albo psie pazury jak kto woli nazywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zrobiłam sobie raz, u kosmetyczki, wyglądały jak pomalowane normalnym lakierem. Koleżanka w pracy robi sama i wali tego lakieru tyle, że faktycznie widać warstwę. Może to kwestia jakości lakieru i/lub umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha ha uśmiałam się. Autorka to chyba hybrydę u koleżanki widziała. Jakby sama miała choć raz to by nie plotla jak potłuczona. I nie chodzi o to czy hybrydy sa super czy nie, zwyczajnie nie wie jak się je robi. Obejrzyj chociaż jeden filmik na yt a potem zakładaj tematy durna pipo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i ile warstw nakłada. Jak nałóży 10 warstw wszystkiego to rzeczywiście wygląda to ohydnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hybryda nie oznacza szponów, można mieć hybrydę na krórtkich paznokciach także nie generalizuj.. ja robie sobie hybrydę sama w domu co 1-2 tygodnie właśnie ze względu na odrost, co mi z tego ze wytrzyma 6 tygodni jak taki odrost jest obleśny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się zwykły lakier trzyma ok 7 dni. To takie dziwne, że ktoś nie myje garów jak w średniowieczu gołymi rękoma i nie lata ze ścierą jak potluczona całymi dniami? Służby nie mam, ale mam panią do sprzątania, więc nie robię nic poza bieżącym ogarnianiem, a gary myją się same w zmywarce, a jeżeli myję w zlewie, to w rękawiczkach. A hybrydy też czasami odpryskują albo się w coś walnie. A jak do czegoś takiego dojdzie, to już się tak łatwo nie zrobi poprawki- i to jest jeden z kilku powodów, dla których nie szaleję za hybrydami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się ciesz że Ci się tyle trzymają. U mnie to nie przejdzie, nawet jakbym tylko leżała i pachniala to zejdzie mi lakier. A szkoda bo są tańsze niż hybrydy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×