Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćhjsjisis

Faceci lecą na wygląd a sami o siebie nie dbają.

Polecane posty

Gość gość
dziś Napiszesz ile ważysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale u facetów to lecenie na wygląd przybiera kuriozalne wręcz rozmiary. Babki też mają oczy, zmysł estetyczny generalnie na wyższym poziomie i jakoś potrafią przymknąć oko na pewne sprawy, a wielu facetów żąda i pożąda ideałów (choć nierzadko totalnie kiczowatych), a będąc z nieidealnymi kobietami traktują je byle jak i marzą o tych perfekcyjnych z wyglądu panienkach i gdyby tylko mieli na taką szansę, dotychczasowa partnerka otrzymałaby ogromnego kopa w swój nieidealny zad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Nie przejmuj sie to, ze ktos nie wyglada tak jak kanony nakazuja nie znaczy, ze nie moze sie podobac. Mam kolezanke mocna przy kosci ale jest mega pewna siebie, sympatyczna, zadbana i zawsze ma jakiegos chlopaka. Grunt zeby sie samemu apcetkowac i sie tym nie przejmowac. Teraz sa takie beznadziejne czasy, ze jet duzy hejt jak ktos wiecej wazy i od razu jest, ze ktos nie jest healthy, o siebie nie dba itp. a to bzdura ja np. caly czas jestem na diecie, sporo cwicze i mam sylwetke jak Ashley Graham, juz mam taka urode i tyle:) Duzo komplementow slysze ale pewnie mam tyle samo zwolennikow co przeciwnikow. Trudno takie czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
91 to skąd ta plaga facetów, która wytyka swoim partnerkom wady? Wystarczy przewertować kafe. Teksty typu: Twoja koleżanka ma dłuższe nogi, powinnaś schudnąć itd. to norma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest internetowe pitolenie do wszystkich. Dziewczyna nie powie swojemu facetowi: Masz wklęsłą klatę, jesteś niski, masz małego, łysiejesz itd. A ilu jest takich buraków? To już jest przemoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gmaminsynek738rjje
Facet leci tylko na wygląd. Przez to nawet chciałam sie zabic. Ze moj chlopak mowil mi ze jestem gruba. Ale powiedzial ze jak schudne to bedzie ok. I rzuciłam go. Schudłam dużo a nawet bardzo duzo bo mialam prawie niedowage. Moja waga byla w dolnej granicy normy. I znowu sie zakochalam. Zaszlam z im w ciaze. Po porodzie bardzooo przytyłam. Masakrycznie. Mialam 30 kg nadwagi. Baaaardzo dużo. Ale chudłam. Kiedy zrzucilam juz 15 kilo moj partner mnie zostawil. Powiedzial ze nie bedzie z gruba świnią. I wpadłam w anoreksje. Niestety. Teraz juz mam normalna wage. Probowalam poznac nowych facetow. A nawet poznalam. Siedzielismy chyba we czwórke w barze i przyszly dwie babki z lekka nadwaga. Na prawde nie byly grube. Mialy wiecej w bioderkach. I od razu rzucaly sie komentarze ze strony kolegow w ich strone. Ze spasione świnie przyszły. Nie wyrobilam i wyszlam. Moją kolezanke tez rzucil chlopak z mtorym byla 6 lat bo przytyla kilka kilo. A on wcale nie lepszy. Ciagle siedzi przed tv nawet d**y nie ruszy. Facet to facet. Wszyscy faceci leca na wyglad. A ci ktorzy mowia ze nie i sie podlizuja kobieta to tylko i wylacznie dlatego ze zadna go nie chce i on chce przer***ać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś nie widzę tu tego typu tematów zakładanych przez facetów. W realu też się z tym nie spotkałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerwałam z facetem bo miał małego, zerwałam bo się rozstył, chłopak tutaj się żalił, że dziewczyna zerwała z nim, bo zbrzydł po wypadku i cała masa innych tematów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ja widzę bo przeglądam wszystkie tematy z danego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nad wagą można zapanować. Zerwała bo się zapuścił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W życiu realnym też się z tym spotykam jak dziewczyny wyśmiewają co niektórych mężczyzn za wygląd i potrafią zwrócić uwagę na najmniejszą wadę w wyglądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gmaminsynek738rjje O matko, wspolczuje ci bardzo zle trafilas:( Ludzie to jednak potrafia byc straszni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten coś ty brzydki jest ,a te uszy za duże, to czoło wielkie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety potrafią być bardziej bezpośredni niż mężczyźni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotek zaloguj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo Facet ma być facetem a kobieta kobietą . Jeśli coś nie pasi to nw , lesbą zostań .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bycie facetem nie oznacza byciem pasztetem z wygórowanymi wymaganiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale z was hipokrytki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×