Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasiur88

Mamusie listopad 2017 cz.2 ;)

Polecane posty

MM, miałam przy tym bakterie w moczu, wiec brałam antybiotyk. Idz do internisty, dowiesz sie czy to juz powod do niepokoju. Chociaz moje problemy z pecherzem ciagle byly bagatelizowane... Teraz sie zastanawiam, czy ma to zwiazek z tym, ze synek jest na 5 centylu po ostatnim usg. Raz slysze ze duzy jak na ten tydzien, na kolejnym, ze za mały, pozniej, ze ok, teraz znow jednak malutki. Martwi mnie to... Mamy prawo panikowac i nie ufac. Ale na spokojnie, Dzidzius jest bezpieczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bucikowa
przygotowania pełną parą-zamówiłam dzisiaj mebelki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćffbasia
Dziewczyny przepraszam że znów z tym gbsm ale może ktoś wie jak odczytać taki wynik GBS: wynik dodatni Wzrost - Liczebność - Właśnie nie wiem o co chodzi z tym wzrostem i liczebnością. Wiem tylko że jest dodatni. Ciekawe co u fif.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez cały dzien o niej mysle i zaglądam czy juz napisała :) A co do wynikow, Basiu, nie mam pojecia, mam w swojej karcie tylko miejsce na dodatni/ujemny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćffbasia
Mam nadzieje że wszystko u niej dobrze. Napewno. W końcu po porodzie skupiła się na maleństwie a nie na kafeteri :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na kiedy miałaś fif? Podczytuje wasze forum czasami,termin mam na 15 grudzień,ale też czuję,że będę listopadowa.Pierwszy porodw 37 tygodniu,także....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pogrzebalam trochę w historii, gif termin z ok miała na 09.11 czyli wychodzi na to że urodziła w 35t5d. Fif kochana już pewnie cieszysz się malenstwem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfif
Witajcie kochane , termin mialam na 9 listopada. Urodzilam 4:14 cc, 25000 , 50 cm wezystko oki !!!!! Rozladowal mi sie telefon i dlatego nie pisalam. Szyjka skrocila sie do 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla_mama2017
Kochana gratuluję :-* najwazniejsze ze wszystko ok. A powiedz jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta z grudniowek
Gratuluję i zdrówka dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasiur88
Fif Mamusiu GRATULACJE :) najważniejsze ze wszystko jest w porzadku :) ucaluj kruszynke od "cioc" z forum (mysle ze zadna nie bedzie miala nic przeciwko temu ze tak napisalam) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćffbasia
Fif, super, powiedz jak Ty się czujesz? Dużo stresu było co? Dostajesz pewnie zastrzyki w brzuch? Zmęczona? Jak mały? Ssie? Nie wymagał inkubatora? Super że masz to już za sobą! Trzymaj się i łap odemnie tysiące buziaków!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czuje sie naprawde dobrze :) nie taka zla ta cesarka oby stan sie tylko nie pogorszyl :) estalam po 8 godzinach smigam po oddziale malego mam przy sobie narazie nie mam pokarmu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DomDel
Fif gratulacje!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyna30
Super Fif ;* gratuluję!!! ;* zrobiłaś się nam październikową mamusią ;) ale to jest cudowna wiadomość, cieszę się, że wszystko dobrze poszło i że Ty tak dobrze się czujesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyna30
Basiu ja też się dzisiaj dowiedziałam, że mam gbs pozytywny... ale tylko tyle wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisopadowa mama
Fif, serdeczne gratulacje. Jak nazwałaś synka? Dużo zdrówka dla Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla_mama2017
Fif trzymam kciuki za Ciebie :-* mam nadzieje ze laktacja sie rozwinie ;) nie przemeczaj sie i uwazaj na siebie, duzo wypoczywaj :) buuuziaki :-*************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćffbasia
Lucynko, będzie dobrze, dostaniemy antybiotyk przy porodzie. Kurczę zawsze coś się musi przyplątać:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyna30
Nooo za każdym razem coś... pobrali mi dzisiaj hektolitry krwi... napewno coś jeszcze znajdą... ;P hehe jedyna dobra wiadomość to, że moja dziecina ok 3 kg waży, a tydzień temu mówili, że 2500 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćffbasia
No to pięknie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyna30
1003 No jeszcze parę dni temu Ty mnie uspokajałaś... ;) urośnie i Twój Niunio ;* a jak bedzie gotowy to da Ci znać ;) może to są też jakieś błędy w ich pomiarach... Mam pytanie do Was... jak czujecie, czy Wasze dzieciaczki urodzą się w terminach? Już mamy pośród nas szczęśliwą mamusie ;* ona jakby przeczuwała ;) czy to bez sensu nawet zastanawiać się nad tym...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzagubiona
Czesc, jak pobieracie mocz do badania? Wstaje kilka razy w nocy, trzymać długo się nie da, można np o 4 i włożyć do lodowki? Czy lepiej o 7, mimo wstawania np o 4? Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096
O jejku Fif ale nas zaskoczylas;) Serdeczne Gratulacje;) Zdrowka dla Ciebie i Dzidziusia. Wiec juz rozpoczelysmy powoli;) A jak wy sie dziewczyny czujecie? Ja czuje ze jeszcze troche sobie poczekam... dzis poprzebieralam wszystkie ciuszki i mam juz wszystko przygotowane. Tylko wyprac i wyprasowac. Jutro zaczynam sie za to zabierac. Ciekawe czy fif miala juz wszystko przygotoowane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czułam, ze bedzie wczesniej, ale po alarmie z szyjka i ostatnim weekendzie jakos zaczełam myslec, ze jeszcze... :) To prawda Lucynko, ale taki chyba los matek, ze zamartwiaja sie :) Podobno w Naszym stanie wystarczy mocz z 4h, bo wiadomo, ze inaczej trudno jest to zrobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćffbasia
Ja już nic nie gadam o przeczuciach bo w poprzednich ciążach miałam przeczucie że urodzę przed terminem i lipa, dwie indukcję grubo po terminie:-) z córką nawet dwa dni z rzędu, pierwszego dnia skurcze były a rozwarcia zero i po ośmiu godzinach dali mi spokój (ale nie było wielkiego bólu taki jak @) na drugi dzień poszło za to w 5 godzin:-) synuś się zaparł za to i rodził się dwa razy dłużej od siostry:-) Teraz sobie mówię że urodzę po terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBella
Fif gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBella
Dziewczyny ja w szpitalu od rana. Od wczoraj miałam takie dziwne bóle jakby kolke i w nocy nie przeszło to pojechałam rano. Zostawili mnie na badania . Bałam się , że łożysko się odkleja ale na szczęście ok. Mała waży już 3,5 kg. Popołudniu bóle przeszły, może jutro mnie wypuszczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×