Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasiur88

Mamusie listopad 2017 cz.2 ;)

Polecane posty

Gość gośćBella
Gość 1003 wole poczekać , aż poród sam się zacznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBella
Jeszcze jestem w szpitalu, jutro jak badania będą ok to mam wyjść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasiur88
Wodzinke robie zawsze na oko do bulionowki, talerza daje chleb(najlepszy suchy) troszke smalcu lub masla i czosnku wg uznania ja tak zawsze ze 4zabki daje albo wiecej bo uwielbiam czosnek ;) zalewam wrzatkiem i dodaje magi i wegety do smaku :) sa tez przepisy na wodzionke z ziemniakami ale mi nie podchodzi wole taka jaka robi sie u mnie w domu od x lat :) a ja po wizycie za 2tyg umawiamy sie na termin cc waga 500g w górę w 2tyg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie, tylko pytam, bo wiem, ze przy duzych dzieciach czasem proponuje sie to matkom, moja lekarka o tym wspominała, jak po usg w 31 tc wyszlo, ze Mały wazy prawie 2 kg. A tydzien pozniej ze jednak 1600 ;) Wyjdzie kiedy poczuje, ze juz czas :) Ciekawe co u Fif ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiur, to musi miec moc, bo do sosu czosnkowego daje tylko 2 ząbki :) A 4 na miseczke to musi niezle dawać czadu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasiur88
Oj tak daje czadu ;) ale wazne ze pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscxy
O nie, na samą myśl że moja wsc****a teściowa będzie się o wszystko pytać, wszędzie zaglądać i we wszystkim widzieć nieprawidłowości już mam skurcze! (typu: czy to dziecko nie rusza się dziwnie? On nie powinien robić takich żółtych kupek, nie powinnaś tego jeść bo dziecku wysypka wyskoczy, wrzuć mu do wody garść mąki ziemniaczanej itd.) Dziewczyny uważajcie, żeby nie dopuścić teściowej zbyt blisko i od samego początku nie dajcie sobie wejść na głowę. Ja w 1 ciąży byłam głupia i myślałam że możemy się z nią dzielić w 100% naszym szczęściem i ze ma prawo się nim cieszyć razem z nami. Skończyło się na tym ze mimo że mieszka 10 km od nas to nabrała urlopu i u nas spala, nie mieliśmy żadnej prywatności, to był koszmar. Mimo że chciała dobrze to zamieniła moje życie w piekło.. A ile przytylyscie? Ja w 35 tc mam + 12kg :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczety 37 i 13 kg. Mam wyniki moczu, wstaje rano i juz wiem- znow wyszly mi bakterie... Do wizyty u gina znow bede ratowac sie zurawiną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćffbasia
Gość 1003 przykro mi z powodu tych bakterii. Jeszcze trochę i wszystko wróci do normy:-) Moja teściowa jak przyjdzie to zaraz będzie gadać głupoty, byle tylko udowodnić jaka ona jest mądra a ja głupia:-( w życiu nie kiwnęła palcem przy naszych dzieciach a do wtrącania się jest pierwsza:-( Całą ciążę nawet nie zapytała jak ja się czuję a jak mąż się o mnie martwi to mu powiedziała że miała dużo gorzej w trzech ciążach, każda zagrożona ale ona i tak do pracy chodziła bo jest dzielna:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasiur88
Goscxy oj tak tesciowe i ich zlote rady...moja np wymyslila ze nie moge musztardy jesc bo mleko bede miala ostre :D u mnie 34t3d i niecale kg na minusie :) z tym ze teraz zgadzam sie ze stwierdzeniem ze osoby tezsze mniej tyja w ciazy jak to moja gin mowi ma z czego malenstwo cyckac to miech sobie cycka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasiur88
1003 ja z bakteriami walczylam od lipca :( i dzisiaj na wizycie okazalo sie ze juz ich nie mam z tym ze mi gin przepisala monural musialam wypic na noc i rano mocz oddac do badania i pomogło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla_mama2017
Moja pytała dziś czy nie potrzebujemy już teraz pomocy. Powiedziałam ze nie, a jak pomoc bedzie potrzebna to zadzwonimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćffbasia
Dziewczyny jakieś jeszcze badania po za GBS i HBS, morf i moczu robi się pod koniec ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla_mama2017
Nie wiem. Ja jeszcze gbs nie miałam jeszcze. Hbs mam, morfologie tez, mocz w pon zaniose.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćffbasia
A HBS masz dwa razy robiony? Bo ja mam w książeczce ale z początku ciąży. Właśnie się zastanawiam czy trzeba powtarzać a ginekologa mam w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla_mama2017
Ja na poczatku mialam robione HCV, a sobote Hbs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robilam jeszcze raz toxo, hbs, mocz, krew i wymaz. Mam monural, nawet wykupiony, ale bralam go juz tyle razy w ciazy i ciagle to cholerstwo wraca. Ja juz seksu od miesiecy nie uswiadczyłam, ale zdaniem lekarza to niedostateczna higiena po stosunku... Juz wiem skad te bolesne skurcze, od kiedy tylko ten pecherz zaczal mi dokuczac zaraz po 1 trymestrze to sie pojawily, ale wg lekarza to nie ma zwiazku... Ehh, dobrze, ze to juz koncowka. Jesli dane bedzie mi miec jeszcze kolejne dzieci, to bardziej sie przyłoze do wyboru prowadzacego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyna30
Mi robią badania za każdym razem kiedy idę do ginekologa. Pobierają mi krew, mocz i wysyłają do analizy. Usg dopochwowe i przez powłoki. Jak jest coś nie tak to dzwonią. Teraz byłam w szpitalu i też pobrali co chcieli, za tydzień wyznaczyli kolejną kontrolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, no to super, ja dostalam rozpiske co w ktorych tygodniach powinno byc zrobione i jak patrze to jestem prowadzona zgodnie z nia. Plus milion badan moczu i posiewow na wlasna reke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co dziewczynki? Która następna:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bucikowa
Widzę, że prawie wszystkie termin na początek listopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bucikowa
A ja niestety pod koniec...ale CC to trochę wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaNova
Hej dziewczyny, zaluje ze wczesniej Was nie znakazlam :) jestem w 33 tc, spodziewam sie coreczki :) termin mam na ostatniego listopada. Troche niepokoi mnie, ze kiedy czuje jak mala sie rusza to czuje ja po bokach. Czy ona nie powinna juz sie ustawic glowka w dol? Za tydzien mam wizyte u ginekologa w razie czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kasiur88
Bucikowa u mnie termin na 19 ale tez cc dzisiaj gin powiedziala ze mozna ciac 2tyg szybciej zobaczymy jak to bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096
A ja troche poszlam w szerz.. przez 3 tygodnie obwod brzucha wzrosl o 6cm! Bylam w szoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0096
Kasiu ja mam termin na 18 wiec prawie rowno;) i tez cc. Ale co do terminu to jeszcze nic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćffbasia
Witaj KarolinaNova. Mój smyk jest od dawna odwrócony główka w dół i po bokach go też czuje:-) nie martw się na zapas. Maluszek się wierci porostu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyna30
KorolinaNova tak jak mówi Basia, ruchy dziecka czuć wszędzie, a w 33 tc moja córka szczególnie tańcowała dniami i nocami. Jak była przez 2 tygodnie odwrócona pupą do dołu to nie powiem bolało jak nóżkami przebierała... teraz jest główką do dołu, po prawej wypycha mi nóżki i pod żeberka, a po lewej ma plecki, też ciągle nimi napiera. Nie przejmuj się, kiedy masz wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyna30
I ja się dzisiaj czujecie? Lepiej troszkę, czy dalej przeziębienie doskwiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla_mama2017
Mi w nocy dokłuczały skurcze i w głowie się kręciło. Na szczeście przeszlo. Przeziębienie poki co mnie nie dopadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×