Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytam, bo lubię

Polecane posty

cześć Teklo, jak zawsze masz fajnie ułożony plan, a ja jak zawsze zazdraszczam;) Tobie tego zorganizowania. Terix robiłaś hybrydę czy tylko tradycyjny manicure? jaki kolor lakieru wybrałaś? Vanilia najważniejsze, że chłopaki dojechali cało:) jutro życzę powodzenia u dok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ploteczko, wiem dlaczego tak źle znosiłaś zabiegi krio, no bo Ty jesteś ciepłolub, prawda? pamiętam jak kiedyś pisałaś, że miałaś w chałupce coś ok 24 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko wyobrażam sobie stres jaki przeżyłaś, najważniejsze, że wszystko dobrze się skończyło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w ub czwartek odwołałam fryzjera i teraz nie mogę terminowo dogadać się ze swoją fryzjerką:o a co najbardziej mnie wkurza to to, że nie odbiera telefonu tylko chce żeby pisać smsy no same powiedzcie, czy nie łatwiej jest porozmawiać niż pisać wiadomości? wg mnie na pewno jest szybciej ustalić coś słownie niż klikać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terix
🖐️ wieczorem Zulka zrobiłam hybrydę, kolor świeżej maliny i jestem zadowolona z paznokci ale nie pójdę już więcej do tej dziewczyny, Pozacinała mnie przy usuwaniu skórek. Mówiłam jej że nie wycinam tylko odsuwam, ale stwierdziła że bardzo odrosły i mnie pociapała. Ja na razie nie mam problemu z fryzjerką. Mogę wpaść prosto z ulicy i zawsze znajdzie czas. A jak na dłużej to dzwonię. Jutro będę piekła mięsa a piątek ciasta. Też planuję sobotę zrobić tylko dla siebie. Po południu syn po nas przyjeżdża. Spokojnej nocy🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terixiu przejmuje pałeczke - dzięki za przewinięcie stronki 👄 Zulko - no dziwne te SMSy, chyba, że babka jest tak zajęta, że odbierać tel. i rozmawiać nie może ;) Ale może sie dogadasz i ładnie Ci zrobi włoski - trzymam kciuki ❤️ Nasza Terix już piękna sunie po swoim mieszkanku :D - ja paznokietki pomaluje odżywką (taką jak kiedyś Zulka nam poleciła) i też będą "pienkne" tyle że niekolorowe :D Dobrej nocy dziewczynki 🖐️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ zapraszam na kawke i herbatke (__)? (__)? (__)? (__)? Nie wiem czy u Was pogoda sie załamała jak ryczą media? u mnie bez zmian, jest spokojnie, troche słońca i temp 7 stopni Spokój, na osiedlach krzątanina i sprzątanie. śniadanko lekkie ;) https://goo.gl/images/E52Xg9 🌻 https://goo.gl/images/ShZWpw 🌻 https://goo.gl/images/mczNKR Udanego dnia Nie szalejcie za bardzo ❤️ uważajcie na kręgosłupy i dłonie ❤️ Krzątając się myślcie o przyjemnościach 🌻 ❤️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
🖐️ I jak tu się nie obżerać jak Tekla serwuje takie pyszności, grzech nie zjeść:D dzięki Tekla 👄 Karkówka już w piecu a ja w między czasie wzięłam prysznic, umyłam głowiznę, zrobiłam fryzurkę i jak tylko mięso będzie gotowe wybywam do przychodni po leki, bo chyba cosik mi zabraknie. U mnie o 6,16 wróciła zima. Zaczął sypać śnieg, jeszcze tak nie śmiało ale już jest biało:( Tekla szykujesz wnukom coś specjalnego, czy tylko słodycze od zajączka? Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terix
wyżej ten gość to ja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekla na fb można zobaczyć moje paznokcie, dolny róg po prawej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i ja ..terix.. 🖐️ teklo..dzieki za kawunie i sniadanie .. u mnie również dośc ciepło ..pisze z tel. jestem w szpitalu u mamy i niestety zostaje na swieta być może w sobote uda się jak poprawią się oskrzela bo wczoraj strasznie swistały ..nie bardzo lekarka chce ryzykować zapalenia pluc wiec czekamy dzisiaj natomiast już jakby nigdy nic spokojnie bez swiastu itd. miała tomograf na glowe by wykluczyć udar i jest ok. ja rowniez wole jak jest tam na miejscu ale tato wiecie jaki jest :O kochane koleżanki nie wiem czy uda mi się zaglądnąć same wiecie roboty po uszy a łapy opadają miałam inne palny a tu taka sytuacja ... Zyczę Wszystkim Zdrowych Spokojnych Swiat Wielkiej Nocy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przedświątecznie ;) Teklo, dzięki za sniadanko, chwytam serek z rzodkiewkami. Ja łososia chętnie odstąpie Terix bo nie jadam :P. Nie mam rzekonania do rozowego koloru.... Orsejko, jakże Ci współczuję! Okropnym jest mieć kogoś bliskiego w szpitalu, a wiadomo, że my o rodziców ....drżymy na każdym kroku.... Dla mamy będzie lepiej gdy będzie pod opieką profesjonalistów, tata musi to zrozumieć...chociaż nie jest to łatwe gdy tyle lat wspólnie spędzali święta...Przytulam do serducha ...😍. Ja przygotowuję się do świąt. Piekę ciasto dla siebie,dla koleżanki i mojej osamotnionej ciotki Baśki. W sumie pewnie z pięć - sześć sztuk . Ale niech tam. Byle tylko zdrowie było. No to całuski Wam zasyłam. Dbajcie o siebie Dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł 🖐️ Terixiu ❤️ fajne pazurki sobie zrobiłaś :D ładne kobiece dłonie ❤️ Dorix ❤️- ja podobnie jak Ty (pewnie większość z nas) robie ambitnie to co zobowiązałam nawet kiedy mi plecy pękają ze zmęczenia. Jak sie robi to sie robi :D Dobra karma zwraca sie w życiu ❤️ Upiekłam cytrynowe babeczki(do koszyczków) i jedną większą na stół. Teraz robie spód do mazurka który wypełnie masą i ozdobie jutro. Orsejko - trzymamy za Was kciuki - wiem co czujesz, życzę Ci zdrowia i wytrwałości i wszystkiego najlepszego całej Twojej Rodzinie - Rodzicom ❤️ ❤️ ❤️ Jak będziesz miała spokój w domu i w duszy to czekamy tu na Ciebie jak zawsze ❤️ Dorixiu - a ja lubie to co różowe a szczególnie łososia :D każdą ilość . Chyba wszystkie Te... to mają :P Kązdej z Was Dziewczynki życzę Wszystkiego Najlepszego z okazji Świąt - spędźcie je w fajnej rodzinnej atmosferze, bądźcie pogodne i piękne ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fryzjerka dzisiaj upodobniła mnie do ludzi :D obejrzała dokładnie skóre pod włosami: nie mam ubytków typowych do łysienia więc najprawdopodobniej zaczną odrastanie. I będzie dobrze :D Juhu!!!! :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pozdrawiam.Wizyta u doktora ok noga się zrosła rehabilitacja na 4 kwietnia prywatnie,bo co z tego ,że lekarz napisał pilne,a pilne to na przyszły rok w kwietniu,normalne nfz nas rozpieszcza. Wstępnie termin na usunięcie żelastwa na 24 maja,ale może się zmienić lub nie,bo strasznie dużo ludzi na wyciąganie jest.Chodzenie bez ,żadnej pomocy .powiem wam ludzie widzieli mnie z chodzikiem przed wizytą,a gdy wyszłam od doktora to ich wzrok dopiero był zszokowany,ja mówię cudowne uzdrowienie m. Doktor mówi, żeby nie kuleć ustawić sobie w głowie chodzimy bez kulenia,bo wszystko zależy od naszej głowy.I zaliczyłam 2 markety ostrożnie ,bo syn i m byli ze mną. Pozdrawiam udanego świątecznego weekendu życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc Bastylia
Kochane dziewczyny, Zycze Wam zdrowych i radosnych Swiat Wielkanocnych. Ja jak zwykle ostatnio na na swieta wyjezdzam, albo raczej uciekam od swiat. Wlasnie sie pakuje zarywam nocke. Chyba po powrocie trzeba bedzie wrocic na forum. Juz czas, jesli mnie jeszcze przyjmiecie. A na razie pozdrawiam Was mocno i caluje. Do poklikania po powrocie. Swietujcie w zdrowiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vannilia
Czesc kawusia i herbatka. O ale niespodzianka Bastylka dziekujemy za zyczenia swiateczne. Czekamy na ciebie po powrocie z nad morza. Udanego dnia zycze wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terix
🖐️ Vanilka dzięki za kawę👄 Bastylka dzięki za życzenia, tobie również wszystkiego najlepszego❤️ Wybywam na masaż, ostatni w tym miesiącu. Po świętach będę chodziła dwa razy w tygodniu. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w Wielki Piątek 🖐️ U mnie piękna pogoda - słońce i 12 stopni. Latałam już dzisiaj do mojej byłej pracy w urzędowych sprawach, czapka nie była potrzebna ale twardo na głowie miałam :D Kupiłam w Aldiku wino do świątecznego obiadu i w drodze powrotnej spotkałam staruszke, która bała sie przejść przez ulice. Zaproponowałam pomoc - z wdzięcznością przyjęła. Mieszkała bliziutko ale po drodze zdążyła mi powiedzieć, że ma bardzo obolałe nogi, owinięte bandażami bo pogryzła ją KOPRUCHA. Spytałam jeszcze raz co ją pogryzło i powtórzyła : KOPRUCHA. No i nie wiem co to takiego ;) Wójcio Google powiada, że to komary ale nie bardzo mi to pasuje... komary? pani mówiła, że nogi nie goją sie bo je drapała... ale komary? może Wy wiecie co to KOPRUCHA? Vanilko - goi sie na Tobie jak na przysłowiowym psie :D:D:D gratuluje i ciesze sie, że wracasz do życia ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko - bardzo sie ciesze. Bardzo. Już traciłam nadzieje... Życzę Ci wspaniałego wyjazdu, odpoczynku, przemyśleń dobrych i pogodnych ❤️ ❤️ ❤️ Czekamy na Ciebie oczywiście - nie ma totamto :D ❤️ ❤️ ❤️ Na śniadanko (drugie ;) ) mamy galaretki z indyka. Zrobiłam je wczoraj i wyglądają dokładnie tak: https://goo.gl/images/Lh2a2a eeee....moje żółciutkie od rosołku ;) chudziutkie i przepyszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Dziewczyny! U mnie sloneczko za oknem i buzia uśmiechnieta od ucha do ucha bo nasza Bastylka o nas pamięta i tęskni! :) Bastylko, my bardzo tęsknimy więc szybciutko wracaj! Mój szef miał gest i zwolnił wszystkie panie do domu o godz. 11.00. Więc bedę mieć więcej czasu na ostatnie przygotowania do świąt! Buziaki i sloneczko Wam zasyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×