Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytam, bo lubię

Polecane posty

Gość dorix
Witajcie dziewczyny.... No kurcze , jakoś smutnawo się zrobiło na forum.... No to Was pocieszę.... Słonko świeci i śnieg znika :P:P:P Nie dajmy się biedzie... Idą święta, spędzimy je z tymi, których kochamy i są dla nas najważniejsi na świecie. Więc mimo wszelakich przeszkód i niedyspozycyjności... Pomyślmy o smacznych babkach, słodkich mazurkach, pachnącej białej kiełbasie i jajeczkach w każdej postaci!!!! I o obfitym zajączku! Jak wiecie, mam syna na robotach w Anglii. Powiedział mi, że nie przyjedzie na święta....bo tam nie ma takich świąt i tam się nie świętuje! Zobaczcie dziewczyny...jak tam biednie :D:D:D Całuję wszystkie i słoneczka życzę. I siły w przygotowaniach do świąt! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieeeeee Moniko. Na nas wcale nie działa! My już tak nie podniecaty byle czym......:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorne Teklo za śniadanko smakowite wielkie podziękowania👄 cieszę się, że już lepiej się czujesz i półpasiec poszedł precz:P oby więcej nie wracał Terix masz rację spowszedniały nam święta:o te wiosenne nigdy nie były dla mnie magiczne, mimo iż najważniejsze, jakoś zawsze wolałam te grudniowe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanilia to już z tym przestawianiem czasu? myślałam, że dopiero na święta, by mieć dodatkowy dzień na przestawienie się, a tu nie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix dobrze, że jesteś, zawsze tchniesz optymizmem:) którego u mnie ostatnio jak na lekarstwo:( Fruwająca czyli dalej szuflujesz;) u mnie jak u większości - mróz, słońce i zero śniegu, choć na jutro zapowiadają akieś śnieżne opady, oby się pomylili:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic padam na twarz, nocka była drapana, więc ładnie się pożegnam i zmykam lulu. dobranoc, buziaki, paaa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorixiu - fajnie, że idzie wiosna. Wróży spotkania z Rodzinką, spacery, rowery i inne fajne rzeczy. Ale świąt wielkanocnych nie lubie. Nigdy nie lubiłam. Zgadzam sie jednak z Tobą aby nie dać sie biedzie :D cokolwiek miałoby to oznaczać - dla każdego co innego :P:D Zulko - pomaluśku pomalućku ❤️ ❤️ ❤️ dajesz rade. Uważaj na siebie. Proszę ❤️ Terixiu - dobra z Ciebie Dziewczynka :D:D:D zawsze dzielisz sie z "siostrami" :D Dziewczynki w ostatnim "Stylu"(Magdalena Cielecka na okładce) jest fajny artykuł o porządkowaniu życia i godzeniu się z odchodzeniem - ogólnie z odchodzeniem (naszym, naszych bliskich...) Warto przeczytać - fajnie ujęty temat. Warto o tych sprawach mówić a zwykle nie potrafimy...boimy się. Akurat po wczorajszym czytaniu tego artykułu dzisiaj obejrzałam film "Cienista dolina" z Hopkinsem i Debrą Winger - film w tym klimacie. Piękny, smutny, oczyszczający. A takim przecież założeniem jest Wielki Post który akurat "klupie" nam do serc. Myśle, że Dorix miała na myśli właśnie Wielki Post ❤️ Dla mnie nie istnieje bo instytucja kościoła w Polsce zbeszcześciła ten piękny czas. Ale idea Wielkiego Postu jest mądrością wielką i sobie od czasu do czasu sama "organizuje" takie zaglądanie w głąb siebie. Przypuszczam że każda z nas ma takie chwile. Dobrej nocy Dziewczynki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terix
🖐️ Wpadłam tylko na .śniadanie, bo dzisiaj wcześniej idę na zabiegi, jutro dzień przerwy. Ajaj Tekla dzięki 👄 wybór supr no i starczy dla każdego:D U mnie słoneczko, w słońcu to już 18 stopni a w cieniu1. Teraz to chyba już i u Fruwającej śnieg zniknie:) Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terix
🖐️ U mnie już po słoneczku, sypnął śnieg i zrobiło się biało. Ale mam nadzieję że długo nie poleży. Nie mam werwy do sprzątania, a planowałam na dzisiaj sprzątnąć szafki w kuchni i pomyć. Może jutro się zbiorę. Kawę i herbatę przyniosłam |_| |_| |_| |_| Miłego popołudnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtorkowo się kłaniam kanapkowe eldorado smakowite:) Teklo ❤️ 👄 pogodowo dziś u mnie pół dnia słońce i z przybywaniem dnia mniejszy mrozek, kolejna połowa opady śniegu z deszczem:o jakieś ostatnie podrygi pani zimy:P wszak dziś astronomiczna, a jutro kalendarzowa wiosna:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam na wieczorną kawusie od Terixi ❤️ ❤️ ❤️ U mnie coraz cieplej. Po południu zrobiło sie minus jeden a teraz mamy zero. Noc będzie bez mrozu 🌻 W końcu, po roku napisałam list do Rodzinki z której pochodził nasz Kot. Wcześniej nie byłam w stanie tego zrobić :O No i ulżyło mi ❤️ ❤️ ❤️ Rodzinka pożegnała niedawno swoją ukochaną Sunię. A Mama F...ona jeszcze żyje! :D ❤️ i żyje Jego Siostra! :D :D :D Miłego wieczoru 🖐️ Tak Zulko :D ❤️Jutro pierwszy dzień kalendarzowej Wiosny 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł 🖐️ nowa stronka? Nie :P więc frekwencja doopy nie urywa. U mnie fajny dzień, czuje sie w powietrzu wiosne. Ciepłe powietrze wymiata. Zapraszam na wiosenną kawusię (__)? (__)? (__)? (__)? i herbatkę z cytrynką, malinami albo imbirem Są wiosenne kanapki https://goo.gl/images/vd4egc 🌻 https://goo.gl/images/uDp9CS Vanilko ❤️ zapodaj coś ekstra wiosennego i słodkiego z Twojej lodóweczki" ;) Terixiu ❤️ ile Ci jeszcze zabiegów zostało? Miłego słonecznego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terix
🖐️ Tekla dzięki za kawę i moc przepysznych kanapek👄 Ciągnie głodnego do stołu:D Chociaż noce jeszcze z przymrozkami to czuć już wiosnę. U mnie od rana słoneczko, może po południu nie nadejdzie śnieżyca, tak jak wczoraj. W ciągu kilku minut zrobiło się biało. Tekla dzisiaj mam przerwę w zabiegach, bo wczoraj miałam stawiane bańki, odpoczywam. Jutro i piątek biorę normalnie a w przyszłym tygodniu dwa. Później uzgodnię i chyba będę chodziła 2 razy w tygodniu. A jak ty się czujesz? Orsejowa jak mama, przeszło już? Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teklo będę coś dopiero wiosennego robiła,bo już się cieszę w sobotę popołudniu widzimy się z m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruwająca
Z tym logowaniem to jakieś jaja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix a bańki to na denaturacie czy z wyciąganiem powietrza :D Ja jak stawiam ślubnemu to tylko denaturat, bo potem można przez chlebuś i płukanie gardła ;) Vanilia jak zrobisz roladę to podeślij gryza :D Potrzebuję przepis na sprawdzony, prosty i dobry sernik :D Mam wymagania, a co :D Zulka oczywiście szuflowanie było też wczoraj :P Coś dzisiaj lepiej bo prześwituje słońce, a kwiatki które wyszły są sztywne :P Pierwszy dzień wiosny więc wszystkim słonecznego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terix
🖐️ Fruwająca nie marnuję denaturatu na bańki, trzymam przepuszczony dla gości-smakoszy:D:D:D Bańki są na zasysane powietrze. Najprostszy sernik to na zimno, do sera dodaj galaretkę i poczekaj aż zastygnie:D Vanilka czy robiłaś już tę roladę? Wygląda bardzo smakowicie. Już nabrałam ochoty, a miałam nic nie robić:P Piję kawę z cykorią może któraś się dołączy? Zulka zaczęłaś już czytać Czarownicę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×