Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytam, bo lubię

Polecane posty

Gość gość Betulka
Moje Kochane Dziewczyny! Życzę Wam wszystkim spokojnych, ciepłych Świąt! Ja nic nie szykuję. Wyjeżdżamy z Teo do Rybnika, będziemy chrzcili Marysieńkę. Wracając zostawiamy syna w K-wie, wreszcie dostał pracę... Ja wciąż na emigracji wewnętrznej od życia... Mam nadzieję, że przyjdzie wiosna i u mnie, puści mnie dusiołek, serce zacznie żywiej pukać a krtań popuści zacisk i będę w stanie wrócić do Was i do mojego życia również. Całuję Was i pozdrawiam ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość plotkowy
Dziewczynki ja tez dzisiaj godzinke wczesniej wrócilam,ale dobre i to. Zamiast wziac sie do roboty to mysle od czego zacząc.Pewnie jutro musze zdazyc wszystko porobic. Bastylko czekamy i wracja do nas jak najszybciej. Dziewczynki z okazji Świąt zycze Wam i całym rodzinom zdrowia, miło spędzonego czasu z najblizszymi. Teklo a moze tej starszej pani chodziło o ropuche? (żabę?) ide usmazyc rybke na obiad. A potem mysle moze należałoby pójsc do kościoła. Trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terix
🖐️ Jurto chyba nie znajdę czasu żeby wejść, to już dziś życzę wam miłych, zdrowych, spokojnych i rodzinnych świąt❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj jak Dorix w pracy do 11, potem szybciutko jeszcze dokupiłam parę rzeczy i do siedliska, bo do wtorku nie mam zamiaru nigdzie d...py ruszać :D U mnie było cieplutko i słoneczko świeciło więc obeszłam moje ary, posprawdzałam co powschodziło, przycięłam co potrzeba, a wieczorem do kościoła :D Moich dwóch synów własnie jest na promie z Anglii, a więc na święta będzie komplet ;) Jutro biorę się za pieczenie i robienie wszystkiego :P Bastylia oczywiście wracaj, miejscówka dla ciebie zarezerwowana 👄 Dziewczynki zdrowych, wesołych i spokojnych Świat Wam życzę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj jak Dorix w pracy do 11, potem szybciutko jeszcze dokupiłam parę rzeczy i do siedliska, bo do wtorku nie mam zamiaru nigdzie d...py ruszać :D U mnie było cieplutko i słoneczko świeciło więc obeszłam moje ary, posprawdzałam co powschodziło, przycięłam co potrzeba, a wieczorem do kościoła :D Moich dwóch synów własnie jest na promie z Anglii, a więc na święta będzie komplet ;) Jutro biorę się za pieczenie i robienie wszystkiego :P Bastylia oczywiście wracaj, miejscówka dla ciebie zarezerwowana 👄 Dziewczynki zdrowych, wesołych i spokojnych Świat Wam życzę 🌼 Nie wiem czy tamto wcięło najwyżej będzie powtórka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie drogie dziewczyny, życzę Wam zdrowych i radosnych Świąt Wielkanocnych ❤️ 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betulka podrzuć fotki dawno niewidzianej Maryni, pewnie urosła nam dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorix
Kochane Dziewczyny!Życzę Wam zdrowych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy! Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bożonarodzeniowe heloł 🖐️ Jeszcze raz wszystkiego najlepszego z okazji Bożego Narodzenia! :P Jeszcze żyje, sobota minęła w fikołkach na mojej kanapie. Niedziela na kawie u córki Jutro będzie tajfun :D Ale już wszystko gotowe - nie zaryzykuje żeby jutro coś robić - odgrzeje w piekarniku i moge poddać sie tajfunowi ;) Pojutrze wszystko wróci do normy a ja przesmaruje jowejki i zaczynam sezon! :D Vanilko - dzięki za dzisiejszą kawke - siorbałam cichutko :D Śniadanie jedliśmy z M o 11.00 :P:P:P a co! Miłego świętowania 🖐️ i polewania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł, heloł.... Tekla popiłaś czy jak? Też buziaki zasyłam dla wszystkich, ale Wielkanocne! 👄. u mnie było spokojnie, rodzinnie. Jutro przyjeżdża Cz. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HI HI HI HI HI! hłe hłe hłe Prima Aprilis Dorixiu! :P:P:P :D:D:D buziaki dla Ciebie 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorix
Dzień dobry! Swieta, święta...i po świętach! Halo, halo, pobudkaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Tekluniu, zorienotowałam się, że to "prima aprilis" jak wpadłam na facebooka by sprawdzić Twoja datę urodzin...Zobaczyłam, że 18 czerwca i ...spuściłam z siebie powietrze :D:D:D Dziewczyny, kawunia poświateczna, wstajemy, wstajemy, wstajemy!!!! Wiosna czeka!!!! Wczoraj z Cz. pojechaliśmy nad wodę, pospacerowaliśmy, pospacerowaliśmy, wiosna puka do drzwi. U mnie w ogródku zakwitły żonkile.... Całuję wszystkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ uuufff mamy z głowy wielką mobilizację Teraz spokojnie można żyć ;) Kawka zrobiona - witaj Dorixiu ❤️ 👄 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pogoda była ładna w święta choć troche wiało. Wczorajszy najazd wszelkiego ruchliwego Stworzenia na mój dom - nadwyrężył nas troche :D:D:D Powiedzieliśmy sobie: pół roku bez wizyt!!!! :P :P:P musimy zregenerować siły :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj wieczorem wybieram sie na gimnastyke po prawie czterech tygodniach - poruszam sie troche "na luziku" Zaczynamy sezon jowejkowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy duck
Witajcie przyjaciółki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było mnie ciut czasu za co tradycyjnie sorki👄 Nie było mnie tez szmat czasu na poczcie. Wanilko dzięki za widokówkę. Córka jak zawsze piękna podobnie jak jej mama. Ale powiem Ci że i syn z wiekiem coraz bardziej przystojny. A niedźwiadek usiłował schować się za kwiatkiem ale kwiat nie sprostał zadaniu;). Jesteście piękną rodziną,zdrowia i miłości życzę❤️ Teeklo A Twoje fotki zmroziły mi serducho a co to tam się stało?!. Pewnie o tym pisałaś na kafe trza mi się cofnąć wstecz i poczytać. Buziaki posyłam i mam nadzieję że już wszystko dobrze👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuleczko👄 I Wam pewnie ciężko bardzo. Mając na względzie jak na mnie działa choroba mamy nawet nie umiem wyrazić słowami jak bardzo Ci współczuję👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba mi poczytać co u Was bo jak pewnie zauważyłyście;) ciut mnie nie było ale już teraz przytulam mocno wszystkie dziewczynki👄 Wanilko👄 Ploteczko👄 Terix👄 Orsejko👄 Fruwająca👄 Dorix👄 Betulka👄 Teeklo👄 Zulka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko Kochana przyjaciółko czas na powrót. Nawet sobie nie wyobrażasz jak bardzo czekam na Ciebie..... Cała jestem oczekiwaniem,niecierpliwością,tęsknotą WRACAJ!!! Wiem że już nic nie będzie takie jak kiedyś ale czas abyśmy wytyczyły wspólnie nowy kierunek. Bądźmy dla siebie wspólnie podporą,wsparciem ale i radością. Ja czekam z nadzieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki coś Wam napiszę w zaufaniu.... Przyszła do mnie wiosna:p Jeszcze wczoraj zima dzisiaj wiosnę mam. Widziałam nawet dwa boćki albo jednego dwa razy:p Poza tym u mnie bez zmian ale że nie jest gorzej to już dobra wiadomość;) Buziaki,zdrówka i mam nadzieję do rychłego spotkania na kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×