Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytam, bo lubię

Polecane posty

Gość gość
Vanilko dasz rade,ja z tego wyszłam ,wyjdziesz i Ty. Tylko mi pomogła w tym wypadku non stop rehablitacja.jedna za druga.Musiał mnie M wozic ale jakos pogodzilismy wszystko/ No nic zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorix
Witajcie Dziewczynki :) Ja na chwilkę...dorzucę do kawusi biurowe pączki kupione w pobliskim sklepiku...uwielbiam je , zawsze po zjedzeniu zaczynam się odchudzać :D:D:D Dziś wybywam robić cytologię. Całuję wszystkie iżyczę dobrego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ za kawusie dziękuje ❤️ Pączuszka też z przyjemnością zjem i posiorbie sobie i pomlaszcze :D:D:D U mnie pada - no i bardzo dobrze Dorixiu bez stresu tylko na tym badaniu. Nie lubimy takich badań ale mus to mus ❤️ ❤️ ❤️ 11 lat po operacji... moja metabolik postanowiła obejrzeć jame brzuszną i jej zawartość. Jesienią będe miała USG swoich flaków :P Dziewczynki wniosek jest jeden: lepiej zapobiegać niż leczyć. Lepiej nie połamać kości. Zwolnić tempo, robić świadomie te swoje manewry codzienne. Łatwo powiedzieć a gorzej wykonać. Rzeczywistość nas czasami przerasta. Ja długo uczyłam sie wolniej chodzić. Jeszcze dzisiaj mnie ponosi i musze sie karcić po cichu: zwolnij babo! zwolnij! :P Bo duchem dalej młode jesteśmy i trudno nam przyjąć do wiadomości że ciało ma prawo nie wyrabiać tego szybkiego tempa. Śniadanko - oprócz pączusiów trzeba zjeść coś zdrowego :P https://goo.gl/images/n8mzTo 🌻 https://goo.gl/images/a7UtJH Kanapek jest 12 :D nie zmieściły się wszystkie w "moim obiektywie" :D Miłego dnia Dziewczynki 🖐️ Vanilko - powoli chodź - nie spiesz sie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terix
🖐️ Plotka dzięki za kawę👄 Tekla za kanapki👄 połowę zostawię Zulce :D Dzisiaj zdążyłam na śniadanie o normalnej porze, bo trochę wcześniej wstałam:D Dorix za pączki👄 zjem na drugie śniadanie jak wrócę z masażu. Vanilka posłuchaj Plotki ona przez to wszystko przeszła i ma najlepsze doświadczenie❤️ U mnie na razie słoneczko ale chłodno-4. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vannilia
Plotko na zmianę pogody robią ci się ciemniejsze szwy,też takie szycia miałaś,jak widziałaś na @ ode mnie do was. Teklo właśnie czasami siebie takimi słowami stopuje jak napisałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość plotkowy
Dzisiaj godzine wracałam do domu,normalnie na drodze szok,samochody nie mogły ruszyc z miejsca,mój tez,slizgał sie,nigdy takiego czegos nie przezyłam. Kolizja za kolizja.Ale jakos dotarłam do domu,oczywiscie na zabiegi juz nie zdazyłam. Nie było szansy dojechac przed zamknięciem.Wiec zrobiłam sobie sama zabiegi we własnej wannie i to goracej.Po co marznąć? Teraz czekam na M az wroci z pracy i syna ,dizsiaj w mojej strej wsi jest.Aż sie boję jak powracaja do domu. Vanilko szwy do tej pory mam i one juz zostaną ,brzydko to wygląda,na poczatku bardzo sie krępowałam bo noga cieta z boków i z tyłu , nakładałam w lecie cienkie rajstopy by nie było widac,teraz juz nie zwracam uwagi, sa i beda do konca zycia.Nawet dzisiaj leżac w wannie zobaczyłam szwy swoje po operacji naszej gin ,tyle czasu mineło a szrama jest.raz jasniejsza raz ciemniejsza.Na połamancu ciemna. I taki nasz juz urok.Mam do siebie zal bo choc nogi mogłam sobie oszczędzic ,ale ja jestem za szybka,wszedzie prędko i skutek jest. Tak jak pisze Tekla musimy zwolnic dosłownie.A ja jak mi nic nie jest to gonie nie wiem po co. Az sie boje patrzec przez okno dalej sypie ,zawiewa a drogi nieposypane. Dorix trzymam kciuki za prawidlowy wynik Ide na razie do kuchni,choc jakas kolacje trzeba zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość plotkowy
Terix zostaw choc pare kanapek od Tekli, takich gotowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vannilia
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️kawusia herbatka,do śniadanka dostawiam sałatkę samymi warzywami i makaronem ryżowym,a druga to sałata lodowa pierś papryka ogórek z sosem jogurtowym . No i przyprószyło sobie i pada dalej.Miłej soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🖐️ Dziękuje za kawusie Vanilko ❤️ U mnie też biało i minus 5 Dobrze, że nie odsłaniałam swoich roślin na balkonie Vanilka przygotowała sałatki więc ja troche pieczywa, wędlinke https://goo.gl/images/ah3R6N i może troche dobrego sera? https://goo.gl/images/17BTxd nie może zabraknąć rybki :D https://goo.gl/images/6HNukm Kanapki z łososiem na chrupkim pieczywie są w ilościach nieograniczonych :D:D:D Plotko - Ty też zajadaj :D a pracujesz w soboty? Miłego dnia życzę Wam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terix
🖐️ Vanilka dzięki za kawę i sałatki👄 Tekla za kanapki, szczególnie z łososiem i na chrupki żytnim chlebie full wypas 👄 Plotka ja zawsze zostawiam, nie jestem taki obżartuch, podzielę się :D U mnie śniegu nie ma słoneczko świeci ale rano było -8, teraz -5. Mróz nie jest taki straszny, tylko okropny wiatr. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plotka2
Jestem,jestem na kanapkach Tekli .Rano pojechalismy z M na zakupy,maja duza wies sparalizowana,ledwo sie jezdzi.Moje chlopaki ledwo w nocy powracali.Takiej ilosci sniegu dawno nie bylo.A drogi strach gdziekolwiek jechac.Mam nadzieje ze w poniedzialek jakos dojadeTeklo mam wolnew soboty i niedziele.A w domu nie wiem co mam robic.Dobrze ze lodowka pelna,teraz naszykowac trzeba obiady na caly tydzien.Biore sie wiec za ro ote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz u mnie drugi dzień słońce za oknem, mróz i lodowaty wiatr, na szczęście śniegu niet:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś nie mam weny, wybaczcie. pozdrawiam Was serdecznie 👄, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terix
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Chyba nowa strona się szykuje. Kawę niedzielną i herbatkę wzmocnioną z imbirem i cytryną przyniosłam, zapraszam. Zulka odpoczywaj ❤️ Tekla jak twoje dolegliwości, czujesz się lepiej? U mnie pogoda taka jak u Zulki , słonecznie, wietrznie i mroźno. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orsejowa
Witam i ja :) Zulko u mnie podobnie okropny wiatr ale i jest śnieg ...byliśmy już na kijoszkach w lesie wieje ale tam mniej .. Moja mama chora podłapała jakiegoś wirusa i mamy bieganie kaszel okropny ma....jednie dobre to że nie gorączkuje jest już na antybiolu ...nie ma co ryzykować .... Aby do wiosny ..ja już poczyniłam porządki w ogrodzie trawa wertykulacje otrzymała nawóz a tu dupa biała. bratki schowałam ze skrzynkami ale te wazonie to przykryłam wiaderkami i zobaczę czy przetrwają :O.. Wszystkim miłej niedzieli ....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie mam weny 🖐️ ale melduje sie i pozdrawiam ❤️ U mnie za oknem minus 8 i od czasu do czasu pojawia sie słońce. Wieje. Niedziele spędzam sama bo małżowina ze swoimi "sierżantami" pojechał do K-wa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terixiu - czuje sie świetnie, szczególnie jak nie dziobie mnie żaden nerwoból. Z czoła oderwał mi sie ten największy czarny strup i jestem przeszczęśliwa. Za chwile wleze po prysznic umyje włosy po raz pierwszy od 2 tygodni i poczuje sie jak mlody bóg :D Jutro do kontroli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orsejko - szkoda Mamy, dobrze że chociaż temperatura zbita ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruwająca
Zima wróciła Znowu mnie zasypało :P Spokojnej nocy wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ kawusia i herbatka z cytryną gotowa - zapraszam (__)? (__)? (__)? u mnie minus 5 i troche mniej wieje. Byłam zarejestrować się do kontroli. Do końca tygodnia nie będzie mojego lekarza a przychodnia pełna kaszlących ludzi - uciekłam stamtąd :O W środe i tak ide do kontroli z okiem więc odpuściłam. Nic sie nie stanie jak pokaże swój łepek w przyszły poniedziałek. Nie biore żadnych leków więc problemu nie ma. Fruwająca ❤️ a u mnie zima jest ale śniegu ani troche - zime na sucho przerabiamy. Śniadanko: https://goo.gl/images/yN8eM6 Pogodnego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terix
🖐️ Tekla dzięki za śniadanie, smaczne i pięknie podane👄 Dziewczynki dzielę się z wami, nie zjem wszystkiego:D U mnie też zima na sucho, -7 było rano, teraz 0 i piękne słoneczko:D Zastanawiam się dlaczego nie czuję magii nadchodzących świąt, chyba wszystko nam spowszedniało:( Jadę zaraz na zabiegi. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️za to u mnie padało trochę śniegu,wiało jak głupie,brak prądu od wieczora soboty do niedziele popołudniu już włączyli.Dzięki za herbatkę i śniadanko. Przypominam ,że z soboty na niedziele zmiana czasu. Miłego tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja podobnie jak Terix.. swięta wcale mnie nie ciszą .....jestem wręcz zalamana tą pogodą tym zimnem ...sniegu już brak i dobrze ale ten okropny lodowaty wiatr jest dla jak dla mnie gwożdziem do trumny wraz z wyjącym psem sąsiada :O ... miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×