Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zulka_

Czytam, bo lubię

Polecane posty

wieczorne Teklo świetne te wingsy, pierwszy raz je widzę, bo nie jestem w temacie;) a z książek dla maluchów mogę polecić serię Biuro detektywistyczne Lassego i Mai autor - Martin Widmark. pamiętam, że moim dziewczynom baaardzo się podobay i dopóki nie wyrosły miałam gotowe prezenty;) a części jest ponad 20, coś wybierzesz. a jeśli wolisz polskich autorów, to w podobnej tematyce jest seria Biuro śledzcze Tomuś Orkiszek i partnerzy Agnieszki Stelmaszyk też jest kilka części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudkaaaaa !!!!! Jak już wpadam to z wielkim hukiem :D Na otrzeźwienie kawa, herbata co kto woli, a na śniadanie jajecznica :P Mam w pracy, ale się z wami podzielę nie będę wredna :D U mnie pogoda od samego rana i będzie upalnie jak wczoraj ;) W siedlisku wszystko rusza powoli, ale kwiatki posadzone jesienią zaczynają zakwitać :D Wczoraj posiałam śmierdziuchy z własnego zbioru, mam nadzieję, że przymrozki się skończyły :P Na jesień posadziłam cebulowe kwiaty, nawet nie wiem co, jak wyjdą to się okaże ;) Daisy siemię lniane bez gluta też dobre :D Ja codziennie rano piję wodę z octem jabłkowym trochę mnie wykrzywia, ale do zniesienia :D Zulka, a może bóle idą od kręgów szyjnych, ja kupiłam sobie specjalną wyprofilowaną poduszkę i jest ok :D Bastylia dobrze, że wróciłaś ❤️ Dziewczynki na dzień dzisiejszy dużo słońca ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko! :D a kto tak sie drze o świcie? :D ❤️ Fruwająca ❤️ kawa w Twoim wydaniu jest zawsze nieziemska :classic_cool: siorbie sobie i czytam Zulko no zgapiłam sie wczoraj i kładąc sie spać uswiadomiłam sobie, że zapomniałam Cie spytać czy mi coś polecisz. Przewidziałaś to - dzięki :D ❤️ zapisuje sobie 👄 Fruwająca - super robisz - ocet jabłkowy to antidotum na wszystko. Ja masuje włosy tym śmierdziuchem przed myciem ;) A moja małża pije go tak jak Ty. Kto tak robi może się nie obawiać żadnych pasożytów. Ocet jabłkowy ma same zalety. Fruwająca - jestem na bieżąco bo odkąd maluchy odkryły że moge z komputera na duży ekran puszczać - to mnie wyedukowały :D Siedze z nimi i komentujemy to co widzimy ;) W tym sezonie Fruwająca Twój ogród rusza z kopyta i porób fotki roślin ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy duck
Witam cieplutko👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pachniało kawą i pysznym śniadaniem że mnie zwabiło jak misia do miodu;). Teeklo Daję dwie łyżeczki siemienia,wydaje mi się że mielę dosyć drobno bo aż mi się wszystko przykleja do ścianek młynka. Drobniej się chyba nie da:p. Kupuję ostatnio sante bo do takiego mam hi,hi dostęp.Wcześniej był glut teraz go nie ma a wszystko robię tak samo i nawet posmak ma jakiś inny jakiś taki jakby surowizną jechało:D. Nie mam czasu by polatać po sklepach i kupić jakiś inny no i sprawdzić na czym rzecz hi,hi polega. Oczywiście piję mimo braku kleika ale wiem że kiedyś był inny no albo mnie się coś w głowę robi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teeklo Nie dąsam się,na Ciebie NIGDY:) Zulka Z pigwą chyba jeszcze nie piłam ale boję się spróbować bo mam przykre doświadczenia z zieloną herbatą choć wiem że jest zdrowa. Mnie jakoś nie lubi:p Fruwająca Ocet jabłkowy kiedyś zrobiłam samodzielnie w sezonie ze swojego jabłka. Wyszedł mi normalnie lepszy jak ze sklepu,pachniał jabłkami i był klarowny że Rzym przez niego było widać :p. Ostatnio jednak moje jabłonki przez kilka lat robią strajk generalny,nie owocują a jeśli już to tyle że nawet nie ma co na zęba wrzucić. W tym roku zrobiliśmy im ostre cięcie albo całkiem padną albo odżyją,czas pokaże;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj sie glutami Daisy - dobrze robisz że pijesz. Ja kupuje pospolity z Lidla bo nie mam czasu na latanie po sklepach. Taki czy bardziej glutowaty zrobi swoje - bez obaw ❤️ ❤️ ❤️ Nie rezygnuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terix
🖐️ Fruwająca twoja kawa pachniała już od rana, ale ja pakuję się na działkę i nie miałam czasu wdepnąć dzięki👄 Tekla dlaczego zbierasz oliwki, nie lubisz? Ja zjem z oliwkami dzięki 👄 nie przepadam za tuńczykiem. Zulka czekam na dostawę w sklepie ogrodniczym, nie kupuję w biedronce. Zulka moje wszystkie dolegliwości też przypisywane są kręgosłupowi, może rzeczywiście tak jest. Trzeba nauczyć się z tym żyć:( Jak wspomniałam korzystam dzisiaj z lata i jadę na działkę, pierwszy raz w tym sezonie, kiedyś trzeba zacząć:D Miłego, słonecznego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorix
Dzień dobry :) Jestem i ja.... Jakże superaśno poczytać Bastylkę. 👄. Kochana, nic a nic nie zmieniłaś stylu. Dalej fajnie, z pazurkiem piszesz :D Podobnie zresztą jak Ddaisy...też potrafi podać informację , gdzie od razu rozszerza się gębula....:D Wszystkie jesteśmy superaśne babki.... Chociaż ja wkurzona na maksa.... Moja koleżanka zza biurka frygnęła zwolnieniem lekarskim do maja....i zasuwam znowu sama jak ostatnio przeważnie zawsze.... Dziewczyny, ja rozumiem, że są choroby widoczne i mniej widoczne....ale zastępować kogoś w pracy , kto bez przerwy zwalnia się na badania, wizyty, płukania, sprawdzania, wyjazdy......zaczynam się po prostu irytować i to bardzo. Świeta nie jestem i po prostu puszczają mi nerwy bo chaos zapanował w moim życiu zawodowym a tego bardzo nie lubię. Lubię mieć pracę pod kontrolą.... Ot, pomarudziłam sobie, a teraz wracam w papiery. Buziaki Wam zasyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terix zauważyłam, że mnie rąbią plecy jak się podźwignę :( Zrobiłam rtg kręgosłupa i moja doktorka powiedziała, że mam lekko zwichrowany ;) Zapytałam to znaczy ma boleć, powiedziała, ze tak i to by było na tyle :P Dorix wyluzuj, nie przeskoczysz, ona będzie zdrowo chorować, a Ty się wykończysz 👄 Musisz tak jak ja, zbliża się 15, czeka na mnie ogródeczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️dziewczyny pozdrowionka,u mnie ciepło,ale powiewa lekki wiaterek.Ja jędze wożą mnie na rehabilitacje,mam pole magnetyczne .lampę,ćwiczenia w takim śmiesznym bucie,i wirówka ,najbardziej po niej odczuwam ,ze jest lżej mi na nogę.Ploto po jakim czasie zaczęłaś jeździć? przypomnij mi którą nogę miałaś,bo ja prawa.M wczoraj poleciał,tam jeszcze zima. Dużo zdrówka i miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak myślę Dorixiu jak Fruwająca: to nie wina dziewczyny, która ma powody do nieobecności. Raczej wina organizacji pracy przez pracodawcę. Terixiu - lubie oliwki ale kiedy jem je jak śliweczki :) a na kanapkach niekoniecznie. Tuńczyka lubie tylko czasami :P:D A ja odbyłam zabiegi i teraz jade na gimnastyke - o dziwo nie czuje sie zmęczona po zabiegach. Zulko kupiłam "Tajemnicę meczu" i "Tajemnicę wyścigu" - super jest ta seria! :D buziak ode mnie za podpowiedź ;) 👄 Miłego wieczoru 🖐️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy duck
Buziaki wieczorową porą👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nad moim domkiem przeszły wiosenne burze. Takie ładne bo łagodne i bardziej widowiskowe jak straszne. Popadał deszcz i jutro pewnie przyroda wystrzeli jak z armaty;). Bedzie rosło wszystko nie tylko kwiatki,hi,hi.. A mój mądry małżonek dzisiaj testował kosiarkę. Wymienił olej jakieś tam części no i testował czy odpali po zimie. Testował ja na fiołkach. A tak pięknie kwitły a zapach był cudny, BYŁ. Chłopy są jakieś dziwne:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorix Rozumiem Twoją frustrację,ciężko samej ciągnąć prace za dwie i to przez długi czas. Wydaje mi się że czas przyjąć stażystkę lub kogoś na stałe. Chyba czas byś głośno tupnęła nóżką;) Terix jak na działce,trawa rośnie? A ja oliwek nie lubię,smakują mi gumiakiem. Nie pytajcie jak smakuje gumiak bo nigdy nie jadłam:p. No ale wiem że są zdrowe więc jak mam okazję to jem,najczęściej łykam by nie rozgryzać. No ale tych okazji nie szukam,hi,hi No nic teraz życzę dobrej nocy. Przytulam Wszystkie mocno do serducha. Śpijcie smacznie,zdrowo i bez stresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość plotkowy
Dziewczynki kawusia ,zapraszam Dorix nie poddawaj sie tak bo nie dasz rady na dłuzsza metę.Wiem łatwo powiedziec a Ty pracujesz za wszystkich bo takie czasy. Teklo fajne prezenty wybrałas a kiedy dokładnie uroczystość? Daisy ja tez wczoraj wróciłam do domu i od razu ciemno na dworze ale deszczyk ozywi przyrodę.Ale jednak w mieszkaniach chłodno bo nad ranem właczaja sie grzejniki. Czyli noce jeszcze sa zimne. Zulko nie bój sie rezonansu ja juz miałam kilka ,pamiętaj tylko zeby zamknąc oczy jak wjezdza sie do srodka tuby.Nie mysl o tym bo to nic nie boli tylko musisz spokojnie leżec i myslec o przyjemnych rzeczach. A o naszych męzczyznach to mój tez czasem tak miał ,ze wszystko chciał miec na juz. Dziewczynki czy macie osłony na balustradki na balkon? My cos musimy kupic bo balkon długi na 7 m.Po co ma byc widac wszystko.Poradzcie jesli cos macie takiego. Niby na allegro moc przeróznych zasłon.Musimy cos wybrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka, a to Ty spać nie możesz :D O 5 godzinie to trzeba obrócić się na drugi boczek :P To ja obudzę resztę towarzystwa i do Twojej kawy dołożę herbatę, a Tekla z zastawą później ;) Dzisiaj też zapowiada się słoneczny dzień, przynajmniej teraz świeci słońce, więc miłego dnia wszystkim 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lecę na kawusię. Dzięki Plotko, w grupie fajnie się pije a wśród przyjaciół najlepiej. Daisy, o mało ekranu nie oplułam gdy przeczytałam o rozruchu kosiarki na fiolkach :D:D:D. Mamy fajną wosenkę. Wczoraj troszke popadało. Natura buchnęła zielenią, Zdrówka wszystkim życzę, potem wpadnę na tekli śnaidanko 👄. Póki co ....idę tyrać za dwie.... Paaaaaaaaaaa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł 🖐️ Plotko za kawusie dziękuje ❤️ możemy cieszyć sie wiosna. Fruwająca ❤️dobrze, że mnie dobudziłaś :D ostatnio nie moge zwlec sie z łóżka tak mi sie dobrze śpi. Daisy ❤️- no :D chłopy są dziwne :P mój np od czasu do czasu dostaje ADHD :D ale fiołków jeszcze nie wyciął :D A zasuszyłaś pare? Dorixiu - a dałoby sie zbuntować troszeczke? tak troszke żeby szef zaczął myśleć jak Cie odciążyć ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotko ja też mam 6-metrowy balkon ale ma płytę czołową, pozostawione jest tylko 1,5 metra z jednej strony na balustradkę. Wygooglaj "osłony na balkon" - w sklepach tego pełno jest i niektóre bardzo ładne. Możesz nawet przez internet zamówić. A na śniadanko - rybki ;) https://goo.gl/images/6q87XB 🌻 https://goo.gl/images/KVH6KJ i troche różności https://goo.gl/images/JTGGH9 Miłego dnia życzę - ide przesadzać kwiaty ;) przytne też swoje trawy i bukszpan - niech rosną na pocieche ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczyny🖐️ Nie wiem co ja robie z czasem. Jestem zle zorganizowana... No ale co tam! Fajne duze balkony macie. Fruwajaca czy pijesz ten ocet jablkowy na czczo? Ja tez kupilam sobie po slyszalam ze jest dobry a nawet pomaga schudnac. Tylko ze mam logistyczny problem . Nie wiem kiedy mam pic ten ocet. Rano biore hormony tarczycowe, po nich trzeba odczekac przynajmnie pol godziny zeby cos jesc czy pic. No a po tej pol godzinie zjadlabym polowe slonia:( Dziewczynki milego dnia Wam zycze. U mnie cieplusko. Ciesze sie na wiosne. I tyle sobie obiecuje po wiosnie, lecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy duck
Witam Wpadłam na późne śniadanko,kawę a na deser ocet jabłkowy:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bastylko Jak widzę hormony na tarczycę łykamy hi,hi prawie wszystkie. No i pewnie trzeba endokrynologa zapytać przy wizycie czy można na czczo łączyć jedno z drugim. Bo jeśli lekka kwasowość nie zaszkodzi to można potraktować ocet jako popitkę tabletki.No ale nie wiem hi,hi kiedyś piłam na czczo ocet,nawet nie pamiętam czy jakieś tabletki wtedy brałam i jak?!. Teeklo Mniam jak zawsze pysznie i wytwornie👄 Ploteczko No właśnie spać nie możesz nawet i na nowym posłaniu;) Dorix Uda się zorganizować pomoc,czy przyjdzie zostawać po godzinach?:( Fruwająca U mnie również piękny dzień. Po wieczorno nocnych burzach powietrze czyste jak szkło. Czasem nawet żyć się chce:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×