Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ta straszycie młode dziewczyny który mają dziecko z innym facetem niż mąż

Polecane posty

Gość Edziaaaaaaaa
Z tymi rogami wyżej to prawda. Tesciowa tamtej dziewczyny musiala miec dziecko z kims kto ma A. Albo pomylili sie w badaniach. Ewentualnie podmienili dziecko w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj ja sie nie zgodze, ze tabele grupy krwi to bzdura :D widocznie ktos tu mial rogi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2017.08.23 Nie chciałabym mieć takiej matki z taką przeszłością by ją po pijanemu ktoś obracał a pózniej innemu wrobiła na całe życie alimenty.Dla mnie jesteś i będziesz rasową QQQQQ-ą Do tego też dochodzą dziadkowie,jak tu się dziwić tym kobietą że mówią że dzieci syna to niekoniecznie wnuki.MAJĄ 100% racji i nie obrażajcie się bo jak tu wierzyć takiej jak autorka tego rynsztoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam przypadek gdzie bardzo porządną rodzina się rozpadła. Facet się dowiedział jak córka miała 16 lat. Rozwiodl się z żona, córka matki nie chce znać, rodzice tej kobiety wyzwali ja od k***w. Myślę że takie coś to kłamstwo które trwa cały czas. Bo o ile o zdradzie można zapomnieć, zarówno zdradzajacy jak i zdradzany, to dziecko będzie do końca życia o tym przypominalo. Poza tym wiekszosc dziecki jako niemowlaki jest srrasznie podobne do ojcow. Ma to niby uchronic je przed odrzuceniem przez samca, taki mechanizm naturalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08.47 -pisz jeszcze o tym mechanizmie to ciekawe a propos słynna pani ****celebrytka wokalistka co bodaj 8 lat wrabiała męża w nieswoje dziecko..w necie pisali ze dopiero obcy zwócili uwagę mężowi że synek jakiś taki niepodobny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Życie się różnie układa więc nie gadajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"upiłam się strasznie I zaszłam w ciążę" - nie wiedziałam że od alkoholu zachodzi się w ciążę. Po tylu latach ciągle nie przechodzi przez gardło "dałam doopy jak ostatnia szmata"? Reszty nie skomentuję bo ręce opadają. Nic dziwnego że mężczyźni czytając takie dumne z siebie "kobiety" i popierające takie zachowanie odpowiedzi zrażają się generalnie do kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żyjesz z tą tajemnicą do końca życia czy powiesz? Córce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, to się zdarza, ja też zaszłam w ciążę wiele lat temu z obcym facetem, po prostu nie miał gumki tylko obiecał wyskoczyć wcześniej i po 9 miesiącach urodziłam ślicznego chłopca, mąż nawet się nie domyśla niczego, nie jestem z tego dumna ale takie jest życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jacy to idioci że 20 lat nie zorientowali się że ich "własne" dzieci wcale nie są do nich podobni? Ani z wyglądu ani z charakteru? Czy może woleli się nie domyślać bo doszli do wniosku że jedna nieodpowiedzialna wywłoka w rodzinie wystarczy I dziecko zasługuje na chociaż jednego normalnego rodzica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jacy to idioci że 20 lat nie zorientowali się że ich "własne" dzieci wcale nie są do nich podobni? Ani z wyglądu ani z charakteru? x Nikt nie zwraca uwagi na takie rzeczy, każdy uważa że dziecko może być całkowicie niepodobne do rodzica i już. Ja nie do końca w to wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam syna z obcym facetem, po prostu zaliczyłam wpadkę na kursie nauki jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawo,sumienie,prawda i uczciwość to jedno,a życiowe przypadki to całkiem inna bajka.LEPIEJ NIC NIE MÓWIĆ i nie zwierzać się czy kajać.Milczenie jest złotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie popieram tego, co zrobiła autorka, ale wydaje mi się, że w większości wypadków jednak nie wyda się taka sprawa. Pomijam tu grupę krwi, bo to jest loteria, ale większość ludzi jednak nie potrzebuje przeszczepu ani nie trafi na swojego przyrodniego brata/siostrę. Co do podobieństwa - jestem tak podobna do mamy, że moim ojcem mógłby być dowolny człowiek byleby był rasy białej i nie był klasycznym brunetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci przeważnie są podobne do matki z wyjątkiem wczesnego dzieciństwa więc jeśli facet chce by dziecko było jego kopią to raczej ciężka sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale się zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma w tym nic złego, ktoś pomógł Ci i co w tym złego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:20 bzdura!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:32 haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż nie może mieć dzieci i pozwolił dla mnie to załatwić, pojechałam sama na wczasy, wróciłam w ciąży, po dwóch latach mąż poprosił o powtórkę tego, mamy teraz dwoje ślicznych dzieciaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też na wczasach zaszłam w ciążę, na prośbę męża przespałam się z kilkoma facetami bo on też jest bezpłodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego aż z kilkoma musiałaś spać, no i co przy mężu cię dymali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nie przy mężu zresztą on ma dziś pretensje za choroby które po tych wczasach dostał ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to sama pojechałam na wczasy dwa razy i urodziłam po nich dwoje dzieci, mąż wie o tym i to akceptuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam dwoje dzieci z mężem który jest moim jedynym mężczyzną i bardzo się cieszę ze nie jestem taka szmata jak co niektóre tu. Żałosne wywłoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to Ci gratuluję ale powstrzymaj się od wyzwisk bo nie znasz sytuacji. Ja mam dwóch synów z obcymi mężczyznami dlatego że mój mąż nie może mieć dzieci i to na jego prośbę to zrobiłam, powiedział że skoro on nie może być ojcem to niech przynajmniej ja będę matką, uważam go za wspaniałego człowieka i nigdy go nie zdradziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale z ciebie ściera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ty jesteś ścierwo a nie ja, jestem dla męża wzorową żona i matka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybys nie chciala meza zdradzac to poszlibyscie do banku spermy wybrali razem dawce i po klopocie , ty zwyczajnie chcialas sie poszmacic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×