Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

rolnik szuka żony 4

Polecane posty

Gość gość
A poza tym to sympatyczna, zgrabna dziewczyna o nieładnej twarzy ale dużym uroku osobistym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żałuję że Kanapka nie została na spotkaniu z rodziną Zbyszka, ciekawe jakby się zachowywała-mając jednocześnie obok i Iwonę (do której nagadywała na Zbyszka i mamę) i właśnie Zbyszka ( któremu sama na sam już inaczej mówiła) z rodziną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś pcha się do TV to wiadomo ze zostaje poddany krytyce . Gosia zgrabna ,może sympatyczna (nie znam osobiście wiec trudno ocenić na podstawie samego programu)ładne zdrowe włosy ale twarz no cóż nie każdemu musi się podobać. Twarz ma wymagająca tzn nie każda fryzura czy makijaż jej pasuje.stylistka dala jej dobre rady. Ładne dziewczyny to były te które przyszły w odwiedziny do Karola. Taki typ urody ze prawie we wszystkim im dobrze.takie kobiece delikatne. A Gosia ma mocą twarz wiec zamiast to podkreślać powinna to złagodzić chociażby makijażem czy fryzura. Modelka nie jestem zna swoje wady i zalety. I pierwsze tuszuje a 2 podkreślam. Mam ładna delikatna twarz ale nóg nie mam tak zgrabna chyba jak Gosia wiec ich nie eksponuje. A Paweł młody cóż nawet podobny Gosi. Trochę jak młodszy brat.a takie związki podobno należą do udanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie-ale jaka tu wielka krytyka Gosi? Że ktoś napisał ze w delikatnym makijażu wygląda lepiej? Prawda taka. Większość dziewczyn w programie i nie tylko szpeci się doklejając jakieś rzęsy czy robiąc grube krechy zamiast brwi etc. Po co?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy jest syn Mikołaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie zawsze oś absurdalnego wymyślą, byle tylko nie mówić otwarcie. Twarz jak twarz, wystarczy napisać, że wg ciebie w jedym makijażu wygląda lepiej w drugim gorzej, podobnie z włosami."Wymagająca twarz" buahaha szkoda że nie wymagający brzuch:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszek jest chyba nieśmiały, widać było jak się stresował, odmawiając Ewie pożycia :D nie to co Piotr, podrywacz z remizy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj 17:10 Która to Sylwia co odpadła u Zbycha, bo nie pamiętam? Pamiętam tylko tę nauczycielkę i małolatę z jego wsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:10 nie ja wymyśliłam to sformułowanie ale fakt faktem, że Gosia ma mocną urodę i pewne rzeczy jej po prostu nie pasują. Nie ubliżam jej tu, bo może z twarzy jest przeciętna ale całościowo robi atrakcyjne wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jutro o 21:10 na tvp nie będzie już Ewy? :-( jak życ?! 😭 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPATR
Patrząc w przeciwną stronę, ja np.mam 25 lat a z buzi dają mi 19 i lepiej mi w mocniejszym makijażu, ale też źle wyglądam w czarnych kreskach, sinych ustach itp wynalazkach. Każdy typ urody nadaje się do czego innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawa kwestia, że temu obrońcy/obrończyni Gosi przeszkadza, gdy ktoś napisze o niej, że ma mocną urodę i przez niefortunny makijaż podkreśla defekty, a nie odzywał/a się słówkiem, gdy ktoś jechał po Ewie jak po łysej kobyle naprawdę ją obrażając...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tzw.podwójne standardy, tak samo jak ja zwróciłam uwagę, że tyle kobiet wypisuje w necie pochlebstwa o Zbyszku i jeździ po jego kandydatkach, a w realnym życiu chyba żadna z piszących nie byłaby nim zainteresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby był młodszy to bym go brała, podoba mi się z charakteru i jego mama też :D niestety 15 lat różnicy to prawie całe pokolenie jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćZbyszek
Uniwersum 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyznam szczerze że o ile udział tak osób jak Zbyszek w programie mnie nie dziwi-bo widać facet nieśmiały, chyba jedyna nadzieja dla niego. O tyle udział takiej Małgorzaty już dziwi i to bardzo. Czy ona naprawdę ma taki problem że musiała lecieć do TV po miłość? Brzydka szczególnie nie jest, normalna bym określiła, do biednych też nie należy-wręcz odwrotnie, wykształcona po studiach, do tego wygadana, i co taki niby problem ma? mnie to zastanawiało bardzo-do momentu gdy nie dowiedziałam się ze prowadzi UWAGA dwa blogi/ Wszyscy zarzucają Justynie czy Emilii lans, a ten szczegół z życia Małgorzaty jakoś przeoczyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jakbym była młodsza to bym w ciemno brała Paweła od rolniczki, ale pomimo że on preferuje starsze-to chyba jednak,aż tak różnica nie dla niego/ A moglibyśmy być parą niczym prezydent Francji i jego Brigitte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość23
ta Manowska , widac, ale ma parcie na szkło, jakas taka nudna jak flaki z olejem , a sie pcha do telewizji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta i w dodatku urodzony mieszczuch z Siemianowic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiecie, że "kasia 2" pochodzi z tych samych okolic co Łukasz Siebers?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łukasz z 3, największy młot zaraz po Piotrze z 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na miejscu Ewy bym sie wstydzila iść na finał i spojrzeć Zbyszkowi w oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co Łukasz z 3 powiedział w książce manowskiej? Że nie wybrała Ani bo czuł ze ona chyba sie w nim zakochała, a on wcale tego nie chciał. Wiec wybrała Patrycję-bo myslał ze dla niej to będzie taka przygoda jak dla niego. A pamiętamy finał, i jak to sie skończyło dla Patrycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łukasz to najgorszy z wszystkich edycji juz Kraśko lepszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czemu piszę 'wybrała" zamiast "wybrał" sorry za błędy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tez było szkoda patrzeć, jak potraktował Patrycję. Ewka pewnie musi iść na finał, bo ma jakąś karę w umowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli on mówi prawdę w tej książce, to az żenada bierze, jak można iść do takiego programu o charakterze matrymonialnym tylko się zabawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zeszłym roku Łucji od Zbycha nie było (ona sama opuściła program po tym jak powiedział ze woli młodsze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×