Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tlipan20

Popisze

Polecane posty

Gość gość
Przepraszam was, coś mi wyskoczyło pilnego w pracy,odezwę się jutro,źyczę wam miłej zabawy do usłyszenia- Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aniu co ty nam sugerujesz? Hehe. ..mam nadzieję że nic złego się nie wydarzyło. Kamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tlipan20
O widzę że mój temat założony prze ze mnie rozwija się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna kawa39
Jak widzisz autorze wszystkich wciągnął real :D Chętnych do rozmowy jak na lekarstwo a chęci i fantazja są;) :D Aniu, mnie jutro tu nie będzie. Ale kiedyś jeszcze pogadamy 🌼)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tlipan20
To jak popiszemy mężatki bo taki był temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna kawa39
Aniu i Kamilu do kiedyś i pozdrawiam :)🖐️😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam właśnie piję kawę i patrzę na wschód słońca, magiczna pora. Czarna piszesz tak jakbyś na długo odchodziła z kafe, Aniu, wszystko ok? Miłego dnia dla wszystkich. Kamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć. Kamil oj wiedzę,źe ktoś dziś szybką wstał, a ja myślałam,źe to ja naleźę do osób szybką wystających. Kamil ja tam wczoraj nic złego nie miałam na myśli tylk dobrą zabawę,teź mniej zastanawia tekst czarnej chciałbym bardzo,aby była tu z nami, czym więcej nas to teź ciekawsze spojrzenie na róźne rozwaźania. Kamil gdzie ty mieszkasz,źe rano widzisz taki widoki, dzień dobry tak wogóle- Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam na wsi ale takie widoki to chyba wszędzie są no chyba że coś przysłania. Kamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz ja teź mieszkam na wsi ale takich widoków to tylk moźna pozazdrościć,zachody słońca zawsze kojarzą mi się z urlopem nad morzem, którego w tym roku nie miałam w okresie wakacyjnym. Kamil jaki preferujesz wypoczynek i gdzie.?_Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi o wypoczynek to tylko obcowanie z przyrodą polska to piękny kraj mamy i morze i góry bardzo lubię Bieszczady niezależnie od pory roku. Kamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze nie byłam na urlopie za granicą, nie powiem,źe niechciałabym,ale masz rację co do naszego kraju,uwielbiam Zakopane,przy pogodzie lub nie,natomiast morzem raczej przy upale. Zmieniając temat napisz czy twoja partnerka jest zazdrosna, źe jesteśmy na kafe i jak do tego podchodzi.-Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wie że piszę na forum ale nie wie że przechodze czasem na priv a twoj mąż wie? Kamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To właśnie on zaczął pisać jako pierwszy, początkowo byłam bardzo zła, źe to robi,były z tego problemy,po prostu obawiałem się róźnych rzeczy, chociaź on twierdzi, źe wszystko jest pod kontrolą.ale ja mam pewne obawy,moźe niesłuszne,ale niektóre kobietą takie są,- Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że jeśli to jest tylko wirtual to nic się nie dzieje. Kamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty przechodzisz czasem Aniu na priv? Kamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki,źe mnie w jakiś sposób uspakajasz,ciągle się nad tym zastanawiam,wiesz ja juź wcześniej pisałam,źe wolę pisać na forum, jesteśmy tu teź anonimowi. Szkodą tylko,źe tak mało osób tu zagląda,ale nie traćmy nadziei.-Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie odpowiedzia£aś czy czasem przechodzisz na priv. A czy na mailu nie jesteś tak samo anonimowa? Jesli nie życzysz sobie rozmawiać to przestajesz odpisywać albo kasujesz adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamil oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćN
Przeczytałam skrawek Waszej rozmowy. Kamil czy to jest w porządku takie zrywanie kontaktu? Po drugiej stronie jest realna osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamil wolę tu, zdecydowanie,czegoś się obawiasz?-Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
N chyba źle mnie zrozumiałaś albo ja zle się wyraziłem nic nie zmienia czy piszemy na forum czy na mailu dalej jestesmy tak samo anonimowi ktoś wie tyle ile sami powiemy a wierz mi że to ja wiem jakie to uczucie gdy pisze się przez jakiś czas a potem ktoś bez słowa przestaje się odzywać natomiast jesli chodzi o kasowanie adresu to tylko dlatego że mozna tu tez na psychola który posuwa się do zastraszania trafić. Kamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To czego ty się obawiasz odpowiadając mi czy czasem przechodzisz na mail? Hehe Bywa tak cxy nie? Kamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamil jeśli chodzi o mnie, to chyba mam trochę lat i tak bym nie postąpiła, chętnie piszę a jak mi się to nie spodoba to w kulturalny sposób poinformuję o tym,narazie nie mam takiego zamiaru.-Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz powiedzieć Aniu że chętnie piszesz na priv? Kamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chętnie piszę tu,właśnie skończyłam pracę a teraz biegnę do domu coś upichcić dla moich głodomorów,do jutra-Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry jak tam nastawienie do dzisiejszego dnia?,negatywne czy pozytywne!-Ania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale cisza, wszyscy chyba cięźko pracują przed weekendem - Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja mam pozytywne a co przyniesie dzień, zobaczymy. Kamil a jakie twoje jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytam cie Aniu. Kamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×