Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tlipan20

Popisze

Polecane posty

Gość gość
Witam cię Kuba trójkąt obecnie absolutnie nie, nic nie mą do ludzi uprawiających seks w ten sposób. Ją jestem w związku z mężczyzną od dłuźszego czasu i niewyobraźam sobie jeszcze kogoś między nami, wiem źe moźesz pomyśleć sobie źe jestem staroświecka, al te juź trudno- Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkuba
nie czytałem poprzedniej strony. więąc przepraszam za dublowanie ,ale co byście pomyślały o swoim partnerze po takiej propozycij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam cię serdecznie Czarna,super,źe jesteśmy tutaj z nami. Moźe ruszy wreście temat. Równieź jestem w pracy,ale będę tutaj zaglądać.-Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wreszcie mam trochę czasu i mogę popisać. A Ty Aniu do której w pracy? Kamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ją mamy dzisiaj dyźury do 18-Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moze podasz jakiś temat? Kamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna kawa39
Witaj Aniu:) Mnie trójkąt nie podnieca, a swojego męża znam na tyle że zna moje zdanie na ten temat :D Wiesz co? Masz chłopie dylematy. Dylemat a właściwie prawdziwa katastrofa to jak leżysz po udarze mózgu i jesteś zdany na łaskę innych nawet na pomoc logopedy :( To jest problem. :( Ale jesteś młody i zżera Cię ciekawość :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuba postaram się odpowiedzieć na twoje pytanie. Czy mój partner chciałby uczestniczyć w trójkącie, wydaje mu się źe nie,ale zawsze to ją mam wybór i potwierdzam, źe narazie zdecydowanie nie wchodzimy w takie sytuacje,ciągłe znajdujemy coś ciekawego dla siebie. Wiesz moźe czasami wolimy nie wiedzieć co w nas drzemie. - Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkuba
jeźeli w pseudo to Twój wiek to też jestes młoda bo ja mam 38 lat a jatmyśle że kazdy facet by tego chciał i Twój mąż napewno nie jest wyjątkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna kawa39
Kuba akurat mój mąż jest wyjątkiem :-D Wiesz co robi gdy ma wolne? Inni piją, siedzą w knajpie a później wracają i się awanturują... Wiesz co robi? Cały dzień siedzi w piwnicy i majsterkuje.:) Moja Św.Pamieci babcia mówiła "Madziu z kurestfem się rodzi, albo to się ma albo tego się nie ma".. ja nie mam i tyle...:-D:-P Tak mam 39 lat...;) Każdy ma jakieś fantazje. U mnie może nie trójkąt ale ciekawość jak to z innym ... Ale jakoś mi przeszło :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkuba
dziękuje Madziu za odpowiedz a może Ania nam jeszcze zdradzi jakie miała ma fantazje a co do chodzeniatpo barach to ja też je omijam jednak facet nigdy nie jest święty nawet kościelny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna kawa39
Też nie chodzę bo nie piję :-D Wolę kawę i herbatę bez cukru. Kocham zachody słońca i zapach lasu.. To tak na marginesie ;) Wydaje mi się że każda kobieta ma fantazje i związane są one z innym mężczyzną niż obecny partner ;)Tylko nie każda się przyzna, a zdrad i rozwodów w swoim otoczeniu obserwuje coraz więcej :( Są jak plaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkuba
uciekam bo żona mnie zabije miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuba kaźdy ma chyba jakieś fantazje erotyczme,trudno jestem mam kobietą co do niektótych się przyznać,nie wiem czego tak naprawę się boimy.Moją fantazją jest seks na wydmach,w przyszłym roku chyba ją zrealizuję bo mam zamiar na urlop wybrać się nad morze.Jeźeli chodzi o trunki to białe wino wytrawne zdecydowanie-Ania. Ps a jakie ty masz marzenie erotyczne Kamil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I oczywiście źe teź! Kuba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie bardzo kręci uległość kobiety i moja dominacja nad nią , lubię klimaty bdsm podnieca mnie to że ja jestem jej panem a ona spełnia moje wszystkie rozkazy. Kamil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małego wypoczynku na weekend, do poniedziałku-Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już Aniu weekendowo? Do poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wchodzić to wirus zawalił mi kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezposredni32
Najwazniejsze pytanie, ile tu na prawde kobiet pisze a ile gejow i bi facetow.. bo oczywiście ze każdy zdrowy facet popisze z rozgarnieta kobieta 30+ bez gadania...tylko ze bardzo duzo oszustow tu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż jestem kobietą. Mam potrzeby. A mój pan wyjechał. Lubię popisać gdy się bawię, tyle tylko.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezposredni32
Masz potrzeby nowisz..jestes z tych kobiet co wiedza czego chca i potrafią to przekazac? Znasz Swoje atuty inpotrafisz je podkreslic i ich uzyc? Lubisz sie kochac/pieprzyc/rznax? ( niepotrzebne skresl) Odezwij sie tez bezposrednio: tajemniczy31 @ gmail.com Postaram sie nie ugryźć...przynajmnjej na początku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem czego chce...wybieram 3 warianty w zależności od nastroju...@napisałam...jeśli chcesz kasaj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam weekendowo i kobietę na rozmowe zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Część wszystkim po weekendzie, śpiochom i tam co wstali, a raczej naleźy do tych drugich.. Pogoda beznadziejna, ale to nie problem, aby na naszym forum nic się nie działo. Czy przychodzi wam coś do głowy,ją dzień zaczynam od kawy, moźe ona rozświetli mi umysł.-Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Aniu i wszystkim najwazniejsza pogoda w sercu jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszamy, ale nie wiem kto to napisał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkuba
witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamil zapomniałem się podpisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Część chłopaki,czy moźe wydarzyło się u was coś ekscytującego przez weekend odpoczeliście , zrelaksowaliście się.-Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×