Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tlipan20

Popisze

Polecane posty

Gość gość
Czyźby nasze dziewczyny jeszcze spały takim to dobrze-. Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie był seks taki jaki właśnie lubię. Kamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mniej seksu niestety nie było, ale była zabawa,wino i duźo śmiechu.- Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i mogło to być zakończone świetnym seksem. ...Kamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic straconego, myślę,źe moje życie nie kończy się jutro i będę miała jeszcze duźo udanego seksu. Jeszcze pytanie do Kuby, który nie odpowiedział nam na pytanie dotyczące twojego marzenia erotycznego a ja jestem ciekawa o czym marzysz?-Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aniu nie konczy się jutro ale ten dzień już uciekł. A ty powiedz o swoich fantazjach albo jaki byś seks chciała mieć. Kamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkuba
czytałem starsze posty by was troszke poznać dlatego jeszcze nic nienapisałem a skoro padło pytanie to odpowiadam że ja byłem i jestem z jedną kobietą dlatego jestem ciekawy jakbyłoby z inną pozatym chciałbym by ta kobieta dominowała by była troszke nimfomanką oczywiście to tylko sfera fantazij bo niezamierzam krzywdzić żony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O swojej niezrealizowanej fantazji juź pisałam wcześniej,ale napewno jest ona do zrealizowania choć trochę w dalszym terminie moje unieśienia erotyczme nie są tak mocne jak kiedyś ale staramy się zaskakiwać siebie wzajemnie. Ostatnio takim zaskoczeniem był seks podczas zwiedzania starego opuszczonej zamku na wieźy moze to wydawać się trochę dziwne ale fajnie było polecam,a ty moźe coś dorzucisz z własnego podwórka-Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Część. Kuba fajnie źe jesteśmy czym więcej nas tam ciekawsze forum,szkodą źe nie ma tutaj naszych dziewcząt. Ja teź jestem z jednym partnerem i mie wiem czy odwaźyłabym się obecnie na zmianę, ale zawsze moźna pomarzyć,nikomu w ten sposób nie robi się krzywdę.-Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkuba
Aniu a cńo u Ciebie się zmieniło że piszesz że Twoje dawniejsze uniesienia erotyczne były większe możesz napisać coś więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkuba
Ania więc Twój partner jest jedynym facetem z którym spałaś tak to rozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkuba
szkoda że Ania jest dziś sama bo mam pytanie dla kobiet ale bez innych nie bedzie dyskusij więc poczekam na inny moment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkuba
szkoda że Ania jest dziś sama bo mam pytanie dla kobiet ale bez innych nie bedzie dyskusij więc poczekam na inny moment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak Kuba miałam masz rację, było ich kilku ale spałam tylk z obecnym partnerem,wiem źe to moźe jest śmieszne ale tak chciałam i tak zrobiłam. Obecne związki ludzi to inny świat,wcale nie jestem temu przeciwna, wydaje mi się,źe obecnie ludzie nie przywiązują do tego tak wielkiego znaczenia.Czy źałuję tego sama nie wiem?-Ania. Ps a u ciebie jak to było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkuba
Kobiet no może dziewczyn to miałem wiele ale to wszystko było zanim związałem się z żoną a w łóżku to ona była pierwsza i jedyna czy żałuje pewnie tak przeciesz jakbyłem wolny to sypijając z innymi nikogo nie krzywdzisz tak samo jak poznajesz osobe która jak się okazuje że sypiała z innymi to przeciesz nie możesz mieć jej tego zazłe ja tak myśle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich, ładny dzień się zapowiada i takiego wam życzę. Kamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Część Kamil u mniej niestety leje i jest pochmurno,ale zawsze moźna poprawić sobie nastrój miłą pogawędką -Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No mozna i pogawędką hehe. Najwazniejsza jest pogoda ducha ja zbyt dużo czasu na pisanie dziś nie mam. Kamil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację w sercu zawsze powinna gościć pogoda ducha, a ty czym poprawisz sobie humor, seksem z ukochaną,ksiąźką czy lampką wina?- Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależnie od sytuacji ale seks zawsze nastraja mnie bardzo pozytywnie a co na ciebie zdecydowanie pozytywnie wpływa Aniu? Kamil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamil seksu nigdy nie jest za duźo,ale jest to uwarunkowane teź innymi czynnikami, choćby tym czy ktoś jest w domu,albo czy masz na to chęć. Z tego co pamiętam to jesteśmy młodym mężczyzną, więcej wg mniej twoje potrzeby teź są inne od moich,ale źebyś sobie niepomyślał?źe seksu unikam, absolutnie nie. Z moim partnerem chyba znamy się jak stare konie,więcej aby urozmaicić nasze źycie erotyczne, szukamy czegoś,czego nierobiliśmy jeszcze,niechodzi tu o trójkąt,źebyś mniej dobrze zrozumiał, bo na to nie jestem gotowa.- Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podaj meil aniu popiszemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aniu to chyba nie ja pisałem że młody jestem i myślę że może nawet starszy jak ty. A jesli chodzi o seks to oczywiście że musi być nastrój ochota i możliwości które bardzo mocno hamują dzieci w domu i jedna z podstawowych rzeczy, nie można dopuścić do rutyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna kawa39
Ojej jak tu głośno :D Cześć i czołem. Witam Was :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc czarna my my tu tak pomiędzy pracą gdy chwilkę mamy by na kafe wdepnąć. Kamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym wiekiem to chyba przesadziłeś, rutyna to chyba najgorsza rzecz jaka moźe pojawić się w związku,zarówno w krótkim i długim staźem,. Cześć Czarna,gdzie się podziewałaś,fajnie źe znalazłaś czas, aby wpaść do kafe co tam u ciebie słychać - Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna kawa39
Witaj Aniu:) Nie zawsze czas mi pozwala by tu pisać. Wczoraj byłam w pracy 12 godzin. Wychodziłam było ciemno, wracałam z pracy> Też ciemno. Przeleciało lato jak jeden dzień :( U mnie dobrze. Dziękuję. Ogarniam w domu, obiad mam już gotowy;) Jutro znowu do pracy i tak w kółko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna kawa39
Chyba się zatkała strona :D Nie wytrzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do której jesteście w pracy? Ja do 18ej. Kamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna kawa39
Ja jutro od godziny 6-18-stej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×