Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tlipan20

Popisze

Polecane posty

Gość gość
Masz rację-Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry wszystkim, nie ma to jak zacząć dzień pracowicie,czy odpoczeliście, bo ja jestem zmęczona swoją pracą a tu końca nie widać. Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To forum to jakaś kompletna stagnacja !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tlipan20
Część Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długo się nie odzywałeś, co u ciebie słychać?. Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu z 9.09 przeciź nikt tu cię nie zatrzymuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba dzisiaj wszyscy cięźko pracują-Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mąż fajnej
Czasem trzeba ;) Ale jednym okiem podglądam, czy na forum coś się nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumię to, bo przecieź teź jestem czynna zawodowo. Przyznać trzeba, źe jakaś cisza obecnie tu nastała,moźe męźu fajnej rozkręcisz towarzystwo,rzucając ciekawy temat.- Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzała monika
Witam wszystkich obecnych :). To żeby troszkę rozruszać opowiem Wam o sobotniej przygodzie. Mój Andy jechał w sobotę rano do pracy. Miał wrócić na 14. Ponieważ pogoda była super, porobiłam w domu to co do zrobienia, wyszłam na ogród, rozłożyłam materac i opalanie na golaska / jak to mam w zwyczaju /. Po 14 Andrzej wrócił z pracy, wszedł na ogród i jak mnie zobaczył to powiedział, że bierze prysznic i zaraz jest obok / a niestety słoneczko już się schowało / A ja w tym momencie po prostu poczułam ochotę na mocny seks pod chmurką. Jak tylko położył się obok to zaraz go sprowokowałam dotykiem i pieszczotami. Zaczęliśmy się kochać ale po pięciu minutach zaczął padać taki mały deszczyk. Ale po kwadransie to się naprawdę rozpadało. Andy chciał wrócić do domu ale nie pozwoliłam. Kochaliśmy się w strumieniach wody i dopiero jak zaczęło się robić chłodniej uciekliśmy do domu i skończyliśmy pod prysznicem. Polecam wszystkim takie chwile. Naprawdę było i rozkosznie i troskzę ekstremalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monia przygoda super,moźe kiedyś ja zaranźuję u siebie, muszę tylko poczekać na ciepły deszcz,kiedyś kochałam się z moim facetem w basenie późnym popołudniem, upał był nieznośny, skoczyliśmy do basenu no i jakoś poniosły nas zmysły. Dla mnie było to super przeźycie, chciałabym to powtórzyć i wierzę, źe mi się to uda.- Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co w tym było ekstremalnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzała monika
A kto pyta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś kto czyta. Opisujesz seks, że swoim facetem jakby Ci się wreszcie raz na rok trafił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mąż fajnej
Głupie pytanie. Nie chodziło o sam seks tylko o to że na zewnątrz i w czasie deszczu a w dodatku nago (przynajmniej Monika, o ile zrozumiałem). Brzmi faktycznie nieco ekstremalnie.🖐️ Mam nadzieję że przynajmniej komary u Was nie cięły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opala się nago w ogrodzie, więc nie widzę w seksie nic ekstremalnego. Chyba, że ktoś nie ma żadnego seksu, wtedy można się takim opisem podniecać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu z 14,15 zadajesz dziwne pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile masz lat Grzegorzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwnym pytaniem było -kto pyta-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzała monika
Gość z 14.15. Mam nadzieję, że "Mąż fajnej" w sposób oczywisty To Ci wytłumaczył. Nie, komary nie cięły ale nawet gdyby to chyba i tak byśmy nie czuli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mąż fajnej
Trochę zazdroszczę ogródka w którym można uprawiać naturyzm (a Ani basenu w którym można się kochać). U mnie, nawet jeśli uda się pozbyć dzieci na kilka dni z domu, to i tak wszystko jest wystawione na obserwację sąsiadów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzała monika
Hm. Mąż fajnej ! Nie wiem jakie macie z żoną warunki mieszkaniowe ale my kiedyś mieszkając w domu z ogrodem gdzie wokół byli sąsiedzi, rozstawialiśmy namiot. Zwykły namiot turystyczny. Trzyosobowy. I tam można naprawdę było poszaleć pod warunkiem, te szaleństwa odbywały się w ciszy :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmes
O ciszę w takich sytuacjach to czasem bardzo ciężko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzała monika
A to całkowita racja z tym zachowaniem ciszy :). Być może nieraz sąsiedzi słyszeli i zastanawiali się o co chodzi :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmes
Oj na pewno wiedzieli o ci chodzi:)..a powstrzymywac się? .po co..?...niech zazdroszczą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wyjątkowo o tak późnej porze jeszcze zajrzałam na nasz temat,obok mnie śpi mój facet,a mi się spać nie chce. Któregoś razu na rocznicę pojechaliśmy w góry i oczywiście do hotelu. Po wielogodzinne wyprawie górskiej znaleźliśmy się w swoim pokoju i wieczorem byliśmy tak napaleni na siebie, źe było mi wszystko jedno czy sąsiedzi obok nas w pokoju napewno nie jedno słyszeli- Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika .fajna bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Następna, co to niezwykłe historie erotyczne opowiada. Macie po 15 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ekstremka. Nikt przecież nie kocha się w takiej sytuacji, ze względu na ludzi w sąsiednich pokojach. :-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Źycie to nie bajka,kaźdy o tym wie.-Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×