Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tlipan20

Popisze

Polecane posty

Gość Czarna kawa39
Dobrze Tulipanie :) Odezwę się na małpę :-D Co takiego robię w pracy? Pracuje z ludźmi po udarach mózgu i zawałach serca. Życie to chwila. Cieszcie się nią Panowie i dbajcie o swoje serce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marto, Ty znowu na kafe szalejesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tlipan20
Zgadza się czarna kawa trzeba korzystać z życia dani-1978@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgościu
Dzieki za odp ;) ale mnie chodzilo o to co takiego niegrzecznego w pracy lubisz porobic? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna kawa39
Do pani która pyta o ozdobniki :) 😘 [ Dwa takie znaki 🌼 i wpisz kwiatek, spioch lub czesc Nie przeszkadzasz w konwersacji wprost przeciwnie możesz dołączyć :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marto znowu chcesz być niegrzeczną dziewczynką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo serdecznie dziękuję. Także za zaproszenie do rozmowy.Weszłam tu jedynie na chwilę i wracam do lektury ciekawego skandynawskiego kryminału.Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki - Czarna Kawo 39 [🌼] ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna kawa39
Marta? :) A kto to? Chyba mylisz kogoś z kimś. Sentyment? Cóż bywa ;) Przytulam i szukaj może gdzieś Marta jest :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna kawa39
Mówią, że człowiek całe życie się uczy. Nie ma sprawy pani nieznajoma :) Też się kiedyś uczyłam, cały czas się uczę :-D Odwzajemniam pozdrowienia i miłego popołudnia dla Ciebie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człowiek uczy się chęć źycie,ciągle szuka rzeczy mie odkrytych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna kawa39
Zgadza się :) Do dziś szukam rzeczy nieodkrytych :-D Dziś z powodu braku słońca i deszczu mam ochotę na gorącą czekoladę, masaż i dużą dawkę promieni słonecznych ;)😴:classic_cool: Ale chyba towarzystwo się rozeszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarna kawkę nie trać nadziei, zawsze jest jakieś rozwiązanie.A jutro teź jest dzień, który moźe przynieść kilka ci niespodzianek, to mówi Ci kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarns kawa 39 a poswintuszyc troche nie masz ochoty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna kawa39
Wiem tajemnicza kobieta i dziękuję za dobre słowo :) W końcu każdy dzień to dar:classic_cool: Widzę, że w tym całym bagienku są jeszcze życzliwe osoby :) Do pana od swintuszenia-Wole realizować niż pisać, chociaż od słowa wszystko się zaczyna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobietko czyźbyś mogłabyć bratanią duszą innej kobiety w dobrym znaczeniu,tylko nie pomyśl o mnie źle,nie przejawiam skłonności do kobiet, po prostu człowiek chce się komuś nieznajomego wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarna podaj maila to popiszemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba że wolisz abym ja Ci podał swój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna kawa39
Jestem otwarta na znajomości :) Wolę mężczyzn niż kobiety. Zwłaszcza wysokich przystojnych blondynów :);) O niebieskich oczach.. sorry taki fetysz:-D Póki co biorę odkurzacz do ręki i mówię Do Później 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy podam adres to odpiszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super,jesteś kobietą dziś nie pracującą,ja niestety juź siedzę w pracy a z odkurzaczem przywitam się dopiero wieczorem,czy jesteś kobietą o szerokich zainteresowaniach,czy wolisz pewne tematy ominąć,chciałabym z tobą popisać,moźe rzucisz mi inne spojrzenie na pewne tematy,poniewaź nie jesteśmy w tym samym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna kawa39
Odezwę się. Zostaw namiar :) Odwiedzę Cię nieznajomy.:P Chyba, że chcesz mi pomóc w porządkach? Obiad się znajdzie dodatkowy i ciasto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo proszę: abis2017@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna kawa39
Tajemnicza i mlodsza kobieto :)Mówią, że każde miejsce jest dobre na poznanie...:) Chociaż tutaj różnie jest. Wystarczy się rozejrzeć co zostało? Sam ogień i dogasające zgliszcza:(Kiedyś się działo, teraz nie ma zupełnie nic. Rzadko tu jestem z uwagi, że pracuje po 12 lub czasami 13 godzin co drugi dzień. W pracy pisać nie ma czasu bo tyle roboty. Dziś mam wolne więc będę. Chcesz pogadać dołącz do nas. Zawsze coś doradze jako mila starsza pani :D:P Panowie też się podzielą radami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarna, odezwiesz sie na@ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś czarna w błędzie nie jestem młodsza od ciebie, tylko starsza. Mój dzień pracy to teź10 lub więcej godzin pracy,nie mam teź moźliwości codziennego zaglądają tu, ale postaram się być tu obecną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzała monika
A i ja również chętnie popiszę,wymienię się doświadczeniami tak z mężczyznami jak i kobietami. I żadne tematy mi obce nie są. Pozdrawiam Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna kawa39
Widzisz, myślałam, że jesteś młodsza :) Czyli to co wszędzie. Praca ponad 8 godzin dziennie, później dom, wkurzający czasami mąż itd itd.... :D Jednym slowem życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie,źe jesteś z nami,w grupie zawsze raźniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy dziwi cię, że starsza kobieta z doświadczemiem, dużym staźem małźeńskim teź ma chwilę słabości i szuka jakiś rozwiązań na swoje problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna kawa39
Mnie w dzisiejszym świecie nic nie zdziwi. Pracuje również ze starszymi ode kobietami, które opowiadają :O Ale czy to ważne ile która ma lat? Chyba nie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×