Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tlipan20

Popisze

Polecane posty

Gość dojrzała monika
Dzięki Ci Aniu bardzo :):). Nie ukrywam, że doczekać się nie mogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzała monika
Czarna Kawo ! Tych gorących poczt już się troszkę zebrało :). A piernik wyszedł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna kawa39
Jeszcze 10 minut Moniko i wyciagam z piekarnika :D Czasami własnie przy takiej pogodzie i gdy mam wolne robię coś z niczego :) Coś dla siebie, dla zmysłów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarna Kawo, jesteś tu jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna kawa39
Owszem. Jestem, a kto pyta?;) Widzę, że cisza, spokój. Wszyscy chyba wrócili do swoich rodzin i obowiązków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się nie odwróciłem. Zabijemy nudę jakimś fajnym pisaniem? Ale na @, tutaj nie chcę. Podawałem wcześniej swój @ , więc powtórzę: twa_mark@o2.pl Zachęcam i czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszyscy,niektórzy jeszcze w pracy,odpoczywajcie i cieszcie się sobą,do jutra-ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aniu, masz ochotę to też przecież możesz napisać. @ jak wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie wolę tu-ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna kawa39
Wybacz ale wolę pisać tu. Nawet na każdy temat :D Nie chce przechodzić na twoją prywatną pocztę. Aniu kończ pracę i do domu 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzała monika
Moi drodzy ! Mój tż już jest u mnie. I wiecie co ? Po prawie tygodniowej przerwie było cuuudooownieee :):). A jeszcze ze dwie godzinki przed nami. Nie ma to jak dobry kieliszek wina w przerwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna kawa39
Chyba całe życie przed wami, nie dwie godzinki :P:D Wina czerwonego nie piję, bo jak dla mnie jest za ciężkie. W ogóle o czym ja pisze, nie piję wcale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo lubię białe wino lekkie-ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzała monika
Hm. Po moich doświadczeniach z byłym małżonkiem to tego całego życia do końca pewna nie jestem. Ale może .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna kawa39
Białe wino jest dobre do ryby i przy Wigilii na trawienie :D Daj spokój Monika, to że jeden okazał sie idiotą, nie znaczy, że wszyscy tacy są. :) Daj facetowi szansę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale bądź czują źyczę wam wszystkiego najlepszego -ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłego wieczoru wszystkim źyczę, ja juź idę do łóźka,pozostała mi dobra ksiąźka, poniewaź atmosfera w domu jest nie ciekawa,konflikt z męźem-ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzała monika
Aniu ! Konflikt z mężem ? A jeśli mogę zapytać to na jakim tle ? Obiad za późno ? :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąź twierdzi, źe go bardzo ograniczam, a on chce więcej swobody. Ja tylko pragnę być kochana i zauwaźalna. Nasze małźeństwo chyba powoli się wypala.- ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzała monika
No tak. Żona ogranicza męża ! Jakiż to banał. Ja mojego nie ograniczałam. I swobodę miał. A potem się okazało, że ciągnie równolegle dwa romanse. Z koleżanką z pracy i z liceum. Po prostu szlag mnie trafia jak facet zaczyna mówić o swobodzie a sam nie ma bladego pojęcia co to znaczy. Ania ! Trochę Ci Aniu współczuję. Może kieliszek białego wina pomoże :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za dobre słowo, do jutra.-ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny dzisiaj piszę do was bardzo wcześnie rano,jakoś sen nie chce do mnie zagościć, róźne myśli przychodzą mi do głowy, nawet te najgorsze. W domu ponuro i beznadziejnie, ale starczy tego uźalamia się nad sobą. Moźe nasuwa wam się jakiś ciekawy temat, to podyskutujemy. -Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę że to tylko temat dla dziewczyn więc nic tu po mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu, rzuć coś, to się moźe ktoś z panów odezwie. Spróbuj nie trać nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna kawa39
Wystarczy podrzucić temat sexu i Panowie się odezwą :D Aniu, Moniko, Panowie dzień dobry w środę 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aniu,mam wrażenie że zachowujesz się trochę tak - i chciałabym i boję się. Jesteśmy na erotycznym i nie ma co kryć że nie oczekujemy tu pisania o pogodzie czy wypiekaniu ciasta. Próbujesz przełamać jakąś tam barierę więc...śmiało! Wal prosto z mostu jakie masz oczekiwania po takiej konwersacji? Chodzi o ten miły każdemu dreszczyk podniecenia nakręcający do działania przez cały dzień(i czasami noc)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna kawa39
Przeszkadza Ci, że pisałam o cieście?:D Przecież mnie czytać nie musisz i dlaczego zmuszasz kogoś do czegoś?:D Bedzie chciała to się otworzy, a tobie nic do tego :Pjh Jeżeli chodzi pogode, to u mnie zachmurzone niebo. Zdjęć nie będzie. Seksu w plenerze nigdy nie próbowałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks w plenerze, ciekawy temat. Kiedyś przydarzyło mi się coś takiego,był to las dookoła cisza i spokój, więc czemu nie,powiem wam nie było źle,czy ktoś z was miał podobne odczucia.. Tak oczywiście masz rację, źe jesteśmy na ero, więc do dzieła. Chętnie poczytam, i czekam na odzew.. Moźe, któryś z panów przedstawi nam swoją przygodę.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powyższy tekst jest mój czyli- Ani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×