Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tlipan20

Popisze

Polecane posty

Gość gość
Nie jestem dzisiaj w pracy. Co cie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko pozazdrościć,w jakim jesteś wieku. Jesteś kobietą czy mężczyzną - Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem mężczyzną 34 lata, Tomek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tomku co cię interesuje,rzuć jakiś ciekawy temat, a moźe dyskusja sama zacznie nabierać rozpędu- Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy uwaźacie, źe seks jest rozwiązaniem ludzkich problemów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzała monika
Dzień dobry wszystkim ! No na pewno seks nie jest żadnym rozwiązaniem naszych problemów. Seks jest sam dla siebie a nie jakimś zamiennikiem na ludzkie kłopoty. Oj jak o seksie myślę to aż mokro mi się robi. Tam, na dole :):) I ponowna prośba do wszystkich !!! Podpisujcie się może nickami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mokra dojrzała ciipka, to jeden z moich największych przysmaków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz Monia seks dla mnie niekiedy jest rozwiązaniem moich problemów,ktoś powiedział, źe większość naszego źycie opiera się i toczy wokół łóźka. Ja osobiście lubię seks, są pewne granice, których nie przekroczyłam jeszcze,np seks w trójkócie. Nie neguje osób, które w ten sposób realizują swoje zainteresowania, ale na tą chwilę nie jestem na takie wyznanie gotowa.- Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzała monika
Witaj Aniu ! Ale pozwolisz, że troszkę się nie zgodzę z Tobą. Kilka postów wyżej pisałaś, że atmosfera w domu napięta, że mąż twierdzi, iż go ograniczasz. Czy w takim wypadku seks będzie rozwiązaniem problemu ? I czy w ogóle będziesz miała ochotę kochać się z mężem przy takiej atmosferze napiętej ?. Też miałam swoje małżeńskie problemy i już z jakiś rok przed rozwodem na seks z mężem nie miałam w ogóle ochoty. Ale teraz mam i na szczęście z kimś innym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moniczko róźne w źyciu bywa,sytuacja w domu małymi krokami stabilizuje się, seks w tym momencie nie był kluczem naszego pojednania,ale niestety kocham tego człowieka.z którym jestem a seks napewno nie zaszkodzi a moźe czasem pomóc. . Mimo, źe jestem dojrzałą kobietą to lubię seks w moim źyciu.-Ania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzała monika
No i chyba to jest najważniejsze :).Dokładnie jak piszesz. U mnie to jest tak, że to lubienie seksu nieraz przekłada się na kompletne zapomnienie z moim partnerem. Sama nieraz się zastanawiam czy jesteśmy normalni czy też bardziej wyuzdani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monia i tak trzymaj, luz w seksie to podstawa,a czy masz jakieś bariery, dotyczące sensu i czy każda propozycja twojego partnera ci odpowiada?. Ja pewne zachowania w tej sferze napewno posiadam i to teź może być przyczyną konfliktów w źyciu rodzinnym,chociaź robię małymi krokami postępy.- Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzała monika
Hm. Akurat jeżeli chodzi o sprawy łóżkowe to świetnie się dogadujemy. Chodzi o to, że i on spełnił kilka moich fantazji a i ja jego. Najcudowniej jest jak chodzimy cały dzień nago - a jak jeszcze jest pogoda to ogród do naszej dyspozycji - i po prostu "korzystamy" z siebie kiedy tylko dusza zapragnie :). Kiedyś mi się wydawało, że to nudne ale od dłuższego już czasu zmieniłam zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mąż fajnej
To dojrzałe kobiety mają jeszcze jakieś fantazje, które można zaspokoić? ;) Moja żona 35+ kiedy zadawałem jej takie pytanie, zawsze odpowiadała że chce po prostu, żebym robił z nią to co do tej pory :D Więc robię, bo mi też się do tej pory nie znudziło i chyba nieprędko znudzi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monia ja w tym roku równierz zaźywałam kąpieli na goło, miałam rozłoźony basen. Muszę przyznać,źe taka kąpiel jest super. Niestety po mieszkaniu nie mogę chodzić tak swobodnie jak ty,bo ograniczają mnie dzieci.. Ale za to śpię bez zbędnego ubrania i jest okej Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąź fajnej bądź cierpliwy a napewno twoją źona dojrzeje do decyzji i jej upodobania seksualne się zmienią. Uwierz wiem co piszę.-Ania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzała monika
Oj faktycznie !! Basen na zielonej trawie, wychodzisz nago i już na Ciebie czeka masażysta :). Olejek na ciało i kwadrans masażu na kocu. A potem jak miło jest się masażyście odwdzięczyć :). Uwielbiam te momenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mąż fajnej
Aniu, źle mnie zrozumiałaś chyba. Ja nie mam żadnych problemów z pożyciem małżeńskim, oceniam je jako bardzo udane i myślę, że Ona uważa podobnie. Jeśli ja czasem popuszczę wodze fantazji i poproszę Ją żeby coś dla mnie zrobiła, to Ona zawsze się zgadza. Natomiast jeśli chodzi o Nią, to albo wszystkie swoje fantazje już wcieliła w czyn, albo.... z jakiegoś powodu nie chce się przyznać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeźeli cię źle zozumiałam to przepraszam nie chciałam nikogo urazić- Ania. Do usłyszenia do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzała monika
A widzisz Mąż fajnej !!! Sam napisałeś że "być może z pewnych powodów nie chce się przyznać ". I ja długo miałam to samo. W końcu nadszedł taki moment, że z partnerem o tych fantazjach porozmawiałam. I pamiętam jak ja się wtedy bałam jego reakcji a jednocześnie cholernie się wstydziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mąż fajnej
Aniu, absolutnie mnie nie uraziłaś. Do jutra, miłego popołudnia :) Moniko, myślę że teraz wszystkich zaintrygowało, co też Ci takiego chodziło po głowie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzała monika
No cóż ! Kiedyś z moją przyjaciółką oglądałam taki film 50 twarzy Greya. I po prostu zamarzyło mi się odegrać rolę takiej dziewczyny. Takie małe bondage /chyba tak to się pisze /. No i po rozmowie z moim tż, któregoś razu po wieczornym sobotnim drinku przyniósł mi zapakowaną przesyłkę. I tylko powiedział"przebierz się i przyjdź na górę". Dalej to chyba wszyscy mogą się domyśleć co się działo. Dla mnie to było super przeżycie i spełnienie jednej z fantazji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć. Monia wczoraj obejrzałam film, spodobał mi się i nie tylko na sceny erotycxne, ale teź ma muzykę, widoki,a główny bohater tak patrzył na nią, aź chciałoby się powiedzieć... Był to wstęp do mojej cudownej nocy!- Ania. Witam wszystkich obecnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna kawa39
Dzień Dobry w piątek :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzała monika
Witam również wszystkich. Jak to miło, że za chwilkę weekend się zaczyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długo się nie odzywałaś, czyźby pracowity poranek?- Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety niektórzy będą cięźko pracować w weekend -Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna kawa39
Pytanie było do mnie, że się długo nie odzywam?:) Dziś mam wolne jak już wcześniej pisałam, ale jutro idę do pracy ;) Tylko na 8 godzin:-D Rano musiałam ogarnąć w domu, zrobić zakupy, teraz obiad i relaks popludniowy :-P Jutro idę na okrągłe urodziny :) Więc mnie tu nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak my matki pólki tak mamy,pranie sprzątanie, gotowanie a przyjemności na końcu. Jeśli oczywiście będzie czas, ale pamiętajmy, że źycie nam szybko mija i nie pozwólmy, aby coś nam przeleciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×