Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość_imię

imię Sebastian

Polecane posty

Gość gość_imię

dziewczyny co sądzicie o imieniu Sebastian? podoba mi się, znam samych fajnych mężczyzn o tym imieniu, ale na chwilę obecną gdzie nie słyszę to imię kojarzy się negatywnie. Czy nadanie takiego imienia dziecku nie spowoduje że dzieci będą się z niego śmiały? Nie podoba mi się obecna moda na imiona naszych dziadków więc te odpadają. Szukam fajnego imienia dobrze brzmiącego zarówno u dziecka jak i dorosłego. Nie musi mieć zdrobnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie spoko. A ta moda na śmianie się z "sebixów" przejdzie, zanim synek dorośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_imię
No wiem, że moda przeminie ale to co się teraz dzieje jest mega stresujące, presja otoczenia np. dziadkowie itd powodują że zaczynam się wahać. Wiem że to nasze dziecko, no ale codziennie słyszę jak to imię bez zdrobnienia? czemu nie Kubuś, Maciuś, Michaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to bez zdrobnienia? Sebuś, Sebek albo Bastek, a potem Seba. Ciezko zdrobnic doroslego ale dziecko, jak najbardziej. Ja mam siostrzenca Sebastiana, w sumie imie jak imie nic specialnego. Mi sie podoba wlasnie Macius i Wojtus, ale maz sie nie zgodzi, bedzie albo Dawid albo Robert. Z reszta wszystko mi jedno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_imię
dokładnie imię jak imię każdy lubi co innego, dziadkowie chcieliby Franusia albo Stasia, no Antoś jeszcze mógłby być, mąż chce Sebastian albo Ryszard, a mi sie podoba Robert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzydkie imię. A Sebastiana, którego znam nie znoszę. Ładne imię to Patryk, Dominik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_imię
No właśnie ww wymienione nie bardzo, bo kojarza mi się z dziewczynami: Patrycją i Dominiką, no i te skojarzenia nie są najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I powiedz autorko wprost że ci sie z gejami kojarzą ...a co do Seby -imie pospolite do bólu i nienajlepiej odbierane , kojarzone z blokersami żulikami itp. Prawdopodobnie za 20 lat to będzie coś takiego jak Janusz dziś :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imię nie świadczy o tym czy ktoś jest patolem, ale tok myślenia. Potem takie debile nabijaja się z sebixów czy januszy, sami będąc o poziom niżej nawet od debila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_imię
no właśnie najbardziej mnie martwią te skojarzenia z patologią. No ale w takim razie dajcie jakieś przykłady normalnych imion. Podoba mi się Robert, może Piotr sama nie wiem. Glupio tak nie mieć imienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_imię
Sebastian jest fajnym imieniem, poza granicami Polski to zupełnie normalne imię, bez zadęcia, zwykłe pospolite itd. Byłam do niego przekonana ale coraz bardziej mnie smuci ta nagonka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety blokowe Sebki zaszufladkowały to imie do określonych skojarzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seba już dziś kojarzy mi się z blokerską patologią. Do tego w swoim brzmieniu jest takie...prostackie. Seba, odradzam szczerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale dobra powiedzmy że jest to ładne imie tak same od siebie patrząc bez skojarzeń i z racji że mało kto je dziś nadaje twoje dziecko miałoby szanse nie mieć swoich imienników w grupie. Poza tym masz szanse syna wychować tak aby nie był dresiarzem. Robert to też jest ładne imie, eleganckie choć zdrobnienie do tego imienia już niezbyt no ale to imie jest tak neutralne że nie ma potrzeby go zdrabniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ktorym tyg jestes? Ja przy corce tez nie mialam imienia. Plci znac nie chcialam, ale mial byc. Bartosz i kropka. Urodzila sie dziewczynka, w sumie nawet nie bardzo myslalam nad imieniem dla dziewczynki, niby ze Zuzia, ale maz krecil nosem. Urodzila sie, wowczas w sumie plec stracila znaczenie, zobaczylam ja i wiedzialam ze to Natalia, od tak po prostu samo z siebie przyszlo, maz zaakceptowal,a sama zainteresowana ma juz 12 lat i mowi ze imienia nie zmienilaby nigdy na zadne inne. Dopiero jakies poltorej roku pozniej odkrylam ze Natala to jedno z najczesciej nadawanych imion, wowczas i wciaz. Fakt Sebastian kojarzy mi sie z gejem, ale to moje odczucie, a moze jakas zapomniana postac gdzies sie kiedys przewinela. Mi sie podoba Olaf, no ale to sugestywne bo kojarzy mi sie z balwanem z krainy lodu, urocza postac. Wczesniej byl Ksawery- maz odrzucil. Teraz moze Rafal, ale jeszcze nie pytalam. Jestem w 18 tyg, jeszcze pewno sie zmieni. Mateusz, Kamil nie znalazly uznania. Mlody jest teraz nazbyt aktywny chyba czuje ze mysle nad imieniem dla niego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seba to kibol albo wsiowy niedouczony głupek. Za to wyrośnięty ponad miarę: łapy jak patelnie, dwa metry i cielska 120kg. Taki jest Seba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkapolka123
ceesty.com/q4mAV4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie wy się chowacie. Nie znam żadnych blokersow, a tym bardziej Sebkow. Znam Sebastianow: jeden jest kapitanem, drugi ma swoją restaurację, trzeci zwykły ojciec rodziny. Patologia to na Kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_imię
Sebastian tak, zdrobnienia nie, nie podobają mi się, zwróciłam uwagę na to imię bo znam kilku mężczyzn o tym imieniu, mądrzy normalni ludzie, dlatego to imię kojarzy mi się pozytywnie. Nie znam ludzi z patologii, a co za tym idzie nie wiem jak nazywają swoje dzieci, z racji tego ze siedzę i trochę czytam neta w oczy rzucił mi się Sebix i ogarnęły mnie wątpliwości. Mąż uparł się na Sebastiana bardzo, trudno go będzie przekonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mialam nascie lat to znalam.jednego Sebastiana, grzeczny, ulozony , w okularach i taki mega dziewczecy. Z reszta mi podobali sie bardzo dziewczency delikatni chlopcy. Dla odmiany moj maz jest napakowany jak goryl, a jedyny przejaw takiej delikatnosci to gdy... :x ( czy sa tu dzieci? :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sebka zdrobnic zaden klopot, zdrobnij Roberta? Tylko nie Robercik, bo przeciez tak nie bedziesz wolac na dziecko, zeby zabawke podnioslo. Jak slysze cos w stylu Robot, albo Robi to mam drgawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:50 Jaka dziwna dedukcja sie wyłania z twego wpisu: Zobaczyłeś gdzieś patologie, zetknąłeś sie to znaczy że nią też jesteś. Serio ? Przedstawiasz siebie jako osobe na poziomie, więc wykaż się logicznym rozumowaniem i przemyśl to jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robert męskie ładne imię 100 razy lepsze od Seby . A te co patologii nie widziały to w Beverly Hills wyrosły czy co ? starczyła pospolita podstawówka czy gim żeby sie o takich otrzeć . Owszem w latach 90tych Seba to było popularne imię w specyficznych rejonach i stąd dziś nastoletnie czy już dorosłe Sebixy, chuligani ćpuny itp .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_imię
Czytam neta, wiadomości i tam np. Sebastian.X wraz z kolegą ....... dokonali rozboju itd. Wcześniej ie zwracałam na to uwagi, ale teraz jak przeglądam wiadomości jakoś samo rzuca mi się w oczy, niefajne to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_imię
Martwię też się tym czy jak dam dziecku na imię Sebastian to czy nie będą się z niego śmiali w szkole, wiadomo dzieci same z siebie smiać się nie będą, ale to zależy od rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
imię ok, znam małych Sebastianów.. imię na pewno nie ośmiesza, jest osłuchane i wśród dzieci mało popularne, jeśli tobie się podoba to jak najbardziej na tak.. Robert też jest ok.. Twoi rodzice/dziadkowie już mieli swoj czas w nadawaniu imion teraz twoja kolej, nie daj odebrać sobie tej przyjemności. Sebastian czy Robert Piotr to nie są ośmieszające imiona, tylko popularne wśród 20-30 latków i dlatego tak rzadko teraz nadawane bo każdy zna jakiegoś Sebastiana itd czas na nowe imiona, Za 20 lat nikt pewnie nie nada Lenki czy Stasia bo te imiona będą niemodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ Sebastian nie jest wcale jakimś super rzadkim imieniem! Pracuję w niedużym przedszkoli i średnio w każdej nowej grupie mam jakiegoś Sebastiana. Normalne imię. Robertów zdecydowanie mniej. A swoją drogą autorko...czy mąż jest fanem Dżemu? Bo imiona Ryszard i Sebastian to mnie się kojarzą automatycznie z Ryśkiem Riedlem i jego synem Sebastianem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sebastian jest przeokropne. Moj facet ma na imie Robert, bardzo mi sie podoba. To milosc mego zycia i jeden z najprzystojniejszych facetow jakich poznalam..Powiedzialam mu, ze jesli bedziemy mieli synka, to chce Roberta. Jesli nie przeforsuje na pierwsze, to na drugie. W kazdym razie nie bedzie Franka, Stasia, Pierdziasia ;) Nie rozumiem tego klepania jeden za drugim. Przeciez to nasze dziecko ma byc, nie mozna wymyslic dla niego innego imienia, jak polowa Polski nadaje?? Co kto lubi, mozna jedynie na kafe swoje zdanie wyrazic, ale nie uwazam, ze rodzice nadajacy imiona Franek, Stasiu, Kaziu sa madrzejsi od tych nadajacych Brajanek, Kevinek i Alanek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imię Sebastian jest fajne , takie normalne . Najgorsze to sa Brajanki , Denisy , Fabiany itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_imię
jak powiedzieliśmy w rodzinie o imieniu Sebastian, to rozpętał się armagedon, u nas w rodzinie z dzieci takich do 10 lat to jest m.in. Zygmunt, Tadeusz i Henryk. pyt do gościa z 19:13 co takiego jest przeokropnego w imieniu Sebastian? rozumiem ze może się nie podobać, ale przeokropne? kojarzysz to imię z kimś strasznym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×