Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zwolnilam pracownice czy dobrze zrobilam

Polecane posty

Gość gość
gość dziś nic nie rozumiecie, ona od poczatku nie chciala przyjsc w sobote bo bala sie duzego ruchu. No to wiedziałaś, że się boi i z premedytacją jej nakazałaś być? Jesteś nieludzka. Najwyraźniej z tego strachu sraki dostała. To się dodatkowo zemściłaś. I teraz sama pomykasz w kuchni na każdej imprezie. Ot logika zaściankowego restauratora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zlamala bo pracownica klamala jakby powiedziala biore urlop na zadanie to ok a ona sklamala ze ma sraczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka dobrze zrobila nie chce jej sie pracowac to trzeba od razu zwoonic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no pewnie że złamała ale jest święcie przekonana że ma głupie woły do roboty za grosze. Zapłać to będziesz mieć kim imprezę w soboty obsłużyć. Jak nie to sama fartuszek i heja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd wiesz że skłamała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to niby ile byscie placily pracownicom na kuchni? oczywiscie prsy umowie o prace czy oplacqniu zusow itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pracowałam w knajpie gdzie pracownicy w wolne dni przyłazili pogadać bo było jak na imprezie ,jakaś awaria to zawsze był ktoś pod ręką ,i powiem wam że oni za darmo nawet pomagali ,to nieprzepisowe ale szefa nie było i się bawiliśmy ,a interes się dobrze kręcił,to inny wymiar pracy:-) nie dla systemowców ,i było to COS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale jak zmianę przejmował szef to wszyscy byli chorzy haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na srake to węgiel haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zle zrobilas. Moze rzeczywiscie miala problemy. Zreszta ty jestes tez jak dupa od srania (co za ironia :D ) zeby nie siedziec i sie bawic, tylko jesli ktos nie przyjdzie, zakasac rekawy i do roboty. Latwo kogos zwolnic, a juz do pracy to trudno bylo isc. Jestes wlasciecielka. To tez twoj obowiazek. Jestes wredna suka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto będzie tyrał w Pl za takie ochłapy dla jakiejś paniusi, która sama nie może podołac obowiązkom narzucanym na pracowników? Wystarczy wyjechać do UK, trzy razy mniej roboty za trzy razy więcej pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A, i jeszcze jedno, gdyby tak ciezko bylo w soboty to powinnas duzo wiecej zaplacic zeby mieli ochote przyjsc. A tak, to pewnie normalna dniowka i sie k***isko dziwi ze nikomu sie nie chcialo. Tymbardziej obslugiwac 100 gosci. I jak ? Dobrze sie robilo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestescie glupi czy udajecie? nie przyszla do pracy, nie dala zwolnienia zwolnilam ja i jestem zla?inni potrafia nawet z gorwczka chodzic a ona po zadna tabletke nie poszla do apteki zeby choc sprobowac sie ogarnac do wieczora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za pracę na imprezie w sobotę??Minimum 300 za imprezę. U nas zespół kucharz i trzech ludzi z nim bierze min 2tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna zastraszona pracownica przyjdzie w srace. Ładnie porozsiewa wirusa po wszystkich potrawach i goście będą mieli prawdziwie niezapomnianą imprezę. Ale zaściankowa restauratorka tego nie pojmuje. I zwalnia za srakę. Mocne! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zartujecie prawda? ja mam gotowac? nie jestem kucharka a one maja za to placone a ja mam robic za nia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15zł to odpowiednia stawka dla kucharki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mój szef to był taki że lubił tych co mają gadane ,i zostawił sobie samych oszustów i złodziei a uczciwych pozwalniał,cała restauracja śmiała się z niego,bo wiadomo szef nic nie wie i kieruje się swoimi wyobrażeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przyszła do pracy ale poprzez powiadomienie Ciebie miała do tego prawo. Czego jeszcze nie kumasz??Ma dni urlopu na telefon i po to one są. Wypada coś nagłego dzwonisz. I wygra z Tobą jak zechce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko dobrze zrobilas nie sluchaj innych gosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2000 hahha to dopiero prowokacja, chyba ze jestescie cateringiem. Niemozliwym jest placenie w 1 wieczor 2000 zespolowi bo co ja bym zarobila?? dopiero rozkrecamy biznes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie umiesz zorganizować pracy. Wtedy kiedy ty najwięcej zarabiasz i personel powinien zarabiać najwięcej. Ekstra premie itd. Pomyśl, a będą walczyć o miejsca w tym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie że wygra,bo zadzwoniła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wy od razu chcecie zarabiac 6000zl miesiecznie bo to co jest 2500zl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zal zatrudnić więcej pracownikow i dać im mniej obowiązków. Trzeba się nachapac jak najwięcej. Typowa mentalność polskiego "przedsiębiorcy" normalnie jak ktoś jest chory to nie powinno być dyskusji, ma z sraczka iść do lekarza i stać po L4 jak co 5 minut do kibla latać musi? Tylko w PL taki zaścianek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to widzisz jak za normalne 15 zeta Ci te kucharki biegusiem do pracy idą. Przyzwyczaja się i szanuj to co masz bo przy twoim podejściu coś mi się wydaje że nauczysz się gotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok a gdzie zwolnienie?? no pytam sie? gdyby kazdy sobie nie przychodzil 4 dni w miesiacu to nasza restauracja by nie istniala. 15 zl? ciekawe gdzie w malutkiej miejscowosci tyle placa w kuchni, nie badzcie smieszni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie trochę od czapy: Twój biznes, Twoja kuchnia to sobie zwalniaj i zatrudniaj kogo chcesz. Czasy dwucyfrowego bezrobocia minęły więc o dziewczynę się nie martw - znajdzie inną robotę i u kogo innego będzie zmywać czy gotować, z głodu raczej przez to nie umrze i wątpię, żeby rozpaczała przez stratę tej "posady".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polaczki chca zarabiac miliony bo przeciez co to jest 2500zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niemożliwe a jednak możliwe....Może mniej dla siebie i będą pracownicy chętni w kolejce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×