Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zasmucony kobietami

Wiele młodych kobiet ma za sobą seks bez związku i wielu partnerów

Polecane posty

Gość Zasmucony kobietami

Mam 30 lat. Chciałbym już założyć rodzinę. Jednak nie z dziewczyną, która miała wielu partnerów, przygody i seks bez związku. Dla mnie wartościowa, wrażliwa singielka po prostu nie uprawia seksu, skoro jest sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty nie miałeś żadnych przygód? Jeśli nie, to Ci się nie dziwię że takiej kobiety nie chcesz. A skąd wiesz, że one miały seks bez związku etc. chwalily się tym? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no cóz synku, jesli mas 30 lat i żadnego, nawet skromnego związku z kobiet az a soba to albo jesteś beznadziejny z charakteru lub wygladu, albo w ogóle nie umiesz tworzyć relacji z kobietami. Nikt nie mów o seksie, ale przynajmniej powinieneś mieć już za soba próby chodzenia z kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"no cóz synku, jesli mas 30 lat i żadnego, nawet skromnego związku z kobiet az a soba to albo jesteś beznadziejny z charakteru lub wygladu, albo w ogóle nie umiesz tworzyć relacji z kobietami. " - legendarna empatia kobieca coś zawodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
empatia to nie to samo co udawanie ze facet nie ma ze soba problemu, ma i ten problem to nie upodobanie do dziewic, tylko problemy w nawiązywaniu kontaktów i mimo że nic nie wie o zwiazkach to od razu chciałby rodzinę zakładac. a może tak dojrzeć najpierw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam tego nie rozumiem. Czyi jeśli nie jesteś łatwa emocjonalnie to jesteś skazana na brak seksu przez lata? Mam 25 lat, raz byłam zakochana- nie wyszło (nawet się nie całowaliśmy), mam cholernie wysokie libido. Miałam ff, onsy, gdzie nigdy się w żadnym nie zakochałam (o ironio! legendarni samcy, którzy mieli mi złamać serce, nagle zaczynali do mnie amorzyć). Czy naprawdę powinnam złapać pierwszego lepszego, oszukiwać że coś czuję, złamać serce tylko dlatego, żeby ktoś w przyszłości nie nazwał mnie puszczalską? To jakieś kuriozum!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dalej ja 22.44 Podkreślam, że mam tradycyjne wartości Wierzę w miłość do końca życia, wierność i lojalność. Jestem sentymentalna i jak się zakochałam to na zabój, przez tamten czas o żadnym innym nie myślałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie namawiam, ale uważam, że warto się zastanowić. Nie tyle nade mną, co nad innymi dziewczynami, które spotkasz. Pozdrawiam i powodzenia życzę w "polowaniu" na tę jedyną. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki. :) Relacje damsko-męskie to ciężka gra, pewnie jeszcze oboje dostaniemy po tyłku. I tak trudno kogoś sensownego znaleźć, więc tym bardziej uważam, że nie ma co sztucznie zawężać sobie kręgu poszukiwań. Kobiety nie są głupie. Jak poczuje, że od niej wymagasz "porządności" a będzie miała coś na sumieniu to w 90% skłamie. Nie dowiesz się, bo od kogo? Nikt w takie sprawy nie lubi się mieszać. Czasem lepiej wiedzieć na czym się stoi od początku mimo że boli niż wybrać glupszą/brzydszą i po latach dowiedzieć się o kwiatkach z młodości i żałować na starość. Życzę Ci jednak uczciwej i "porządnej", bo skoro Ty jesteś fair to i na taką zasługujesz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może. :) Choć obawiam się, że za 10 lat wypomniałbyś mi wszystkie ff i onsy. :P Prawilnie się prowadzileś, więc wyprostuj się, klata do przodu i szukaj na razie swojego anioła. Na grzesznice jeszcze przyjdzie czas. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25, pisałam wyżej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może zrób jak ja, miej w nosie związki i te disneyowskie kity, że zwiazek daje szczęście. Rozwijaj siebie, nie szukaj nic na siłę , poznawaj innych, a po drodze mozesz zawsze w życiu kogoś spotkać. Najważniejsze to zrozumieć jak działa psychika kobiet, bez tego nie podchodź ,bo możesz skończyć naprawdę źle przez swoja naiwność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo, im więcej zaufania tym więcej zabawiania. :P Im bardziej czujesz się akceptowany, im lepiej czujesz się w czyimś towarzystwie, im lepiej się dogadujecie tym seks jest fajniejszy. Seks z miłością już musi być kompletnie na wypasie. :D Nie martw się. Niektóre (większość?) 20-30letnie dziewice/porzadne dziewczyny też mają grzeszne fantazje, tyle że jeszcze niezrealizowane. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak i gdzie szukasz? Kafe to raczej słabe miejsce. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie doświadczenia? Jeden związek? Jedna partnerka? Z taką przeszłością to nawet na księdza przyjeliby Cię z uśmiechem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kombinuj, tylko działaj. Zakładaj konto na Tinderze, zagadaj jakaś laskę w parku, idź na speed dating... Mlody jesteś, ale tego czasu nic potem nie cofnie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety nienawidzą niedoświadczonych ty jakimś downem chyba jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość kobiet po jakimś czasie da się przekonać do wieeeelu rzeczy. Zwłaszcza jak kochają. Nie martw się na zapas. :) Pewnie Twoja eks też nie była mistrzynią analu zanim Ciebie nie poznała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* poznała Druga sprawa, to nie jest jakieś wybitnie rzadkie upodobanie/fetysz. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla obcych- nijak. Nie wymagam związku, ale jakiś poziom intymności i zaufania to sine qua non.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
beznadziejna rozmowa,lubisz głęboko w dupę,swietny podryw,dzicz,i g****o prawda ze wszystkie chcą samca po innych c****h,dla mnie ohyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, traktuję ten rodzaj seksu jako wymagający większego zaufania, wyczucia i intymności. :) Radzę sobie bez Tindera, ale ostatnio myślałam czy by go założyć. Dziś Tinder to raczej druga Sympatia aniżeli Zbiornik, a że od niedawna intensywniej kogoś szukam na stałe to może i tam spróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takiego bez doświadczenia odrzuci tylko suka zidiociała więc mów za siebie 00.25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak może wam się podobać gnój który mówi jak lizał o***ty jesteście skretyniałym pokoleniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poznaje się parka nie zna imienia idiotki jeszcze a pyta jak się czuje w analu,mutanty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00.49 dokładnie!Masakra.Ja mam za sobą jednego i nadal tego samego a nawet nie potrafię myśleć ze mogłabym z kimś innym jeszcze mimo ze juz razem nie sypiamy 8 l.Jest moim mężem od lat19.To co opisujecie jest chore!s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co tyle hejtu i obrażania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0.54 ciekawe czy on też nie może myśleć o żadnej innej. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00.54 ale ja już nawet nie wnikam czy był ktoś przed czy po ale jak wyglądają rozmowy osób które się poznają ,przecież to chlew świński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00.55 hejt?? obrażanie? ty obrazasz tym swoim lizaniem o***tu nawet tą skończoną idiotkę ale wy nie macie w sobie w ogóle wyczucia ,takie szympansiki netowe,tak poznawajcie się na zbiornikach ,macie mózgi jak zbiorniki na padlinę,mistrzowie relacji damsko męskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×