Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdzie mozna spotkac naprawde porzadne kobiety w wieku okolo 30 stki

Polecane posty

Gość gość

nie interesuja mnie mlodzsze. Porzadne tzn nie wiecej niz 2 partnerow seksualnych albo nawet dziewice, dobra szkola, kultura, wychowanie, stala praca, zadbane z jakimis zainteresowaniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiutka    1999
wszędzie nie wiesz przecież kim i jaki jest człowiek którego mijasz na ulicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź już spać, bo nudzisz jak stary kawaler przed zaśnięciem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bycie porzadna/ym to najczesciej kwestia wiary wiec moze sprobuj na jakims portalu katolickim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoją spotkałem na siłowni :), chodzilismy o tych samych godzinach, w koncu 'na bieżniach' zagadaliśmy. Kobieta- pracownik naukowy, z wieloma pasjami, po dwóch kilkuletnich związkach... Dziś już moja żona i matka moich dzieci. Poprzednią partnerkę spotkałem na poczcie, więc nie znasz dnia ani godziny. Pierwsza kawa, pierwsze randki szybki weryfikują daną osobę- działa to oczywiście w dwie strony i niewiasta może równie dobrze w tym czasie odrzucić faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja proponuję siebie nieporzadną, ale mogę skłamać i opowiedzieć o 2 eksach- pierwszym i ostatnim. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie interesuja mnie mlodzsze. Porzadne tzn nie wiecej niz 2 partnerow seksualnych albo nawet dziewice, dobra szkola, kultura, wychowanie, stala praca, zadbane z jakimis zainteresowaniami przedszkole odpada... sprobuj kółko rozancowe- o ile w gre wchodza znacznie starsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wierze dalej trzeba kombinowac z odstepami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego uważasz się za nieporządną? Może dobra z Ciebie dziewczyna? x skoro nieporządna to na pewno dobra zwlaszcza w pewnych tematach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz tu nikt sarkazmu nie lapie:P" Nieporzadna", bo miala wiecej niz 2 partnerow, a autor za porzadne uwaza tylko z max dwoma:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Gość 22.00 Bo jestem nieporzadna. :D Ale koleżanka/kolega Ike prawdę rzecze- są tego wady i zalety. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa 22.10 I tak jestem za młoda, ale rozbawiła mnie def "(nie)porzadności" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz tu nikt sarkazmu nie lapie x hehe swiat pedzi do eeeee przodu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem taka porządna haha. Mam 30 lat. A Ty autorze co oferujesz ze swojej strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja taka jestem - 27 lat, po dwóch fakultetach, zadbana, zwolenniczka małżeństwa i romantyczka, dobra praca i własne lokum.I co akurat ten, którego sobie wybrałam trzyma mnie jako koło zapasowe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej na tym wyjdziesz niż autor. Kłamać łatwo, a jednak takie rzeczy ciężko zweryfikować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" ike dziś Juz tu nikt sarkazmu nie lapie x hehe swiat pedzi do eeeee przodusmiech.gif" V z naciskiem na 'eeeeee" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczająco, żeby nie być porządną. :D Spamujemu i przeszkadzamy ogłaszać się młodym, chętnym damom. Dajmy szansę zakwitnąć nowej miłości. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O takich rzeczach to tylko w 4 oczy. Nieporzadna nie oznacza niedyskretnej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spamujemu i przeszkadzamy ogłaszać się młodym, chętnym damom. Dajmy szansę zakwitnąć nowej miłości. usmiech.gif x sorry ale 2 razy sex to wciaz sex na erotycznym niech autor probuje sil pobedzie tam, poczyta, zmadrzeje i uzna ze w sumie 10 razy ale z milosci i po bozemu tez jest do przelkniecia, biorac pod uwage jak bardzo gorzej mogl trafic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś 10x się zakochał to nie uważałabym takiej osoby za specjalnie stabilną emocjonalnie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 letnie porządne . Dziewice .ale jaja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie interesuja mnie mlodzsze. Porzadne tzn nie wiecej niz 2 partnerow seksualnych albo nawet dziewice, dobra szkola, kultura, wychowanie, stala praca, zadbane z jakimis zainteresowaniami x gdzie tu masz stabilna emocjonalnie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz igły w stogu siana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ike, wygrałeś. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo wygrałaś. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zasmuce cie, kobiety nie maja generalnie logicznych wymagan, samokrytycyzmu etc rządzi nimi hipergamia, np znajoma 30 stka mimo ze brzydka i złośliwa, nie przyjmuje do wiadomosci że ma niska wartość seksualną, chce ksieciunia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×