Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czerwiec 2018

Polecane posty

Gość Cytrusek_czerwiec
Ja tez mam dziwne sny ale raczej zabawne albo erotyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nellshell
Karotella no na pewno te sny sa odzwierciedleniem emocji jakie chociazby podswiadomie przezywam. Moj synek jest bardzo "mamusiowy" i w jakims stopniu stresuje mnie to jak on zareaguje na nowa sytuacje, mimo, ze jest przygotowywany od poczatku i czeka niecierpliwie na dzidzie. Oczywiscie wiem ze pojawienie sie rodzenstwa to nic nowego w swiecie i ze jakos to bedzie, ba, pewnie bedzie lepuej niz przypuszczam, ale podejrzewam, ze podswiadomie jakies lęki są. Mialam wczoraj wizyte w sprawie infekcji pochwy i lekarka (bez badania) kazala mi tylko stosowac odpowiednik polskiego clotrimazolum jak poczuje swedzenie. Przepisala tez emolient do mycia i nawilzania. Zabronila stosowac jakichkolwiek plynow do higieny intymnej, uwazac nawet pod prysznicem zeby np mydliny z szamponu nie splywaly po ciele. Radzila spac w koszuli i bez bielizny. Wiadomo- na co dzien przewiewne naturalne ubrania. Moze komus tez przydadza sie te rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rodzę 1lipca
Dziewczyny, a miała któraś z Was gorączkę w ciąży? Mój syn gorączkuje i ja się tak zastanawiam co zrobię jak mnie to dopadnie?? Co wtedy robić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nellshell
Paracetamol i plastry chlodzace na czolo, wiem ze w Polsce na pewna sa dostepne dla dzieci, wiec byc moze dla doroslych tez, a jesli nie to zimne oklady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nellshell czytam Was troszkę i Ty chyba najwięcej infekcji masz za Sobą :) miałaś już również gorączkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rodzę 1lipca
To wyżej to ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nellshell
Nie miałam wysokiej gorączki, tylko stan podgorączkowy ok 37.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22 tc 374 gram (10 centyl) 575 gram (50 centyl) 754 gram (90 centyl) 23 tc 351 gram (10 centyl) 588 gram (50 centyl) 839 gram (90 centyl) 24 tc 364 gram (10 centyl) 640 gram (50 centyl) 958 gram (90 centyl) 25 tc 409 gram (10 centyl) 726 gram (50 centyl) 1106 gram (90 centyl) 26 tc 483 gram (10 centyl) 841 gram (50 centyl) 1280 gram (90 centyl) 27 tc 584 gram (10 centyl) 983 gram (50 centyl) 1476 gram (90 centyl) 28 tc 708 gram (10 centyl) 1148 gram (50 centyl) 1689 gram (90 centyl) 29 tc 852 gram (10 centyl) 1331 gram (50 centyl) 1915 gram (90 centyl) 30 tc 1014 gram (10 centyl) 1529 gram (50 centyl) 2151 gram (90 centyl) 31 tc 1189 gram (10 centyl) 1738 gram (50 centyl) 2392 gram (90 centyl) 32 tc 1377 gram (10 centyl) 1955 gram (50 centyl) 2634 gram (90 centyl) 33 tc 1572 gram (10 centyl) 2175 gram (50 centyl) 2873 gram (90 centyl) 34 tc 1772 gram (10 centyl) 2395 gram (50 centyl) 3105 gram (90 centyl) 35 tc 1975 gram (10 centyl) 2611 gram (50 centyl) 3326 gram (90 centyl) 36 tc 2177 gram (10 centyl) 2819 gram (50 centyl) 3531 gram (90 centyl) 37 tc 2374 gram (10 centyl) 3015 gram (50 centyl) 3718 gram (90 centyl) 38 tc 2565 gram (10 centyl) 3196 gram (50 centyl) 3880 gram (90 centyl) 39 tc 2746 gram (10 centyl) 3358 gram (50 centyl) 4015 gram (90 centyl) 40 tc 2914 gram (10 centyl) 3496 gram (50 centyl) 4119 gram (90 centyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość majówka
Nie wiem po co ktoś wkleja ciągle te centyle... ale dajcie znać jaka była waga Waszych dzieci na ostatnim usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
majówka jak nie intersują cie centyle wagi to po co pytasz o wage maluszków ,ktoś wkleja dla przypomnienia mi to nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość majówka
Mi czyli komu? Jak masz tyle do powiedzenia to może się podpisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość majówka
Aaaa pewnie będzie "podczytuje Was, bez loginu" :P Centyle to TEORIA, a ja pytam o PRAKTYKĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
majówka nie wymądrzaj się za bardzo , ty chyba jesteś tu najmądrzejsza a przynajmniej udajesz że tyle masz do powiedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena8818
mysle ze nie ma sie co klucic z "gosciem" a apropos centyla - wplyw ma genetyka - jesli jedno z rodzicow jest duze "wysokie" dziecko tez bedzie i w druga strone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anka nowa
Majówka moje dziecię ważyło teraz 770 w 25tc. Jestem po glukozie i powiem Wam nie ma najgorzej. W smaku tragedia, mdlilo mnie, ale do przeżycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość majówka
Dokładnie :P zwłaszcza z takim gościem ;) Anka mój gin mówi, że jak w ciąży przejdzie się przez glukoze to do porodu już będzie z górki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majówka to mówisz, że glukoza to było najgorsze co w ciąży mnie spotkało? Super, bo było całkiem miło ;) A tak na poważnie, zaczynam wpadać chyba w jakiś dół, może przesilenie zimowo wiosenne się zbliża, albo hormony mi świrują ;( Poza tym, że wcale nie chcę odchodzić z pracy, nie umiem ostatnio dogadać się z niemężem, to jeszcze dodatkowo wszyscy mnie ostatnio irytują. Wszyscy są mądrzejsi i wysłuchuję miliona rad - ok, to zrozumiałe, jestem wdzięczna za każdą pomoc. Ale jeśli do cholery się z czymś nie zgadzam i wiem, że tak nie będzie to mam prawo to powiedzieć głośno, prawda? A ja za każdym razem słyszę: zobaczysz, jak urodzisz to CI się zmieni. No ale co mi się zmieni? Przestanę lubić swoją pracę i po roku nagle stwierdzę, że nie potrzebuję wypłaty? Czy nagle stwierdzę, że kolor różowy jest uroczy? Czy naprawdę jest to takie dziwne, że rozważam powrót do pracy po 8-10 miesiącach, gdzie pozostałą część urlopu przejmie ojciec, albo, ze po miesiącu od porodu mam umówioną kosmetyczkę na dwie godziny i wtedy zostaje z małą tata? Wokół wszyscy , ale to naprawdę wszyscy, patrzą na mnie jak na wariatkę kiedy to mówię. "No zobaczysz, że nie będziesz chciała jej zostawić" - no może tak, może nie, ale będę musiała to zrobić, także dla swojego dobra. A już teksty typu: "a on da sobie radę?" wywołują u mnie furię. A co on? Chory jakiś? Tak samo jest odpowiedzialny za dziecko jak ja i ma dokładnie takie samo doświadczenie. Łaaaa, wybaczcie za ten żalpost, ale mam dzisiaj naprawdę kiepski dzień, a fakt, ze swietnie znoszę ciążę powoduje, ze nawet nie mogę się żalić, bo od wszystkich słyszę: no przecież mogło być gorzej, nie narzekaj, bo ja jak bylam w ciązy to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena8818
a tak zmieniajjąc temat to gotuje dzisiaj zupe szczawiowa zakrapiana miodem :) do smaku dorzuce kawalki pomaranczy. Pycha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka0311
Nasz maluch miał tydzień temu 860 I to był równo 24 ale ciągle się ruszał i gin zdecydowanie orientacyjnie podał bo różnica wyszła 11 dni :) Mój pierwszy synek urodził się 4200g i to po tatusiu geny bo u nich duze dzieci sie rodzą he ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena8818
a na deser kuleczki szczawiowe z kawalkami czekolady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrusek_czerwiec
U mnie synek w 24 tygodniu wazyl 650 gramow. Miesiac wczesniej wazyl 350 gramow wiec na nastepnej wizycie na pewno zakoczy nas waga ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrusek_czerwiec
a co do tej zupy szczawiowej to na sama mysl o takim polaczeniu zbiera mi sie na wymioty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
majówka..24tc....Oskar.....brak.....30.05 klotka.......25tc....Alicja.....brak.....10.06 Julia.........21tc.....syn.....córka. ....29.06 Nellshell..22tc...dziewczynka...syn...26.06 Lisssaa....23tc.....Pola.....syn,syn....13.06 Lena8818..23tc....syn......syn..........20.06 lenka0311..22tc...chłopiec...syn...12.06 Luśka 24tc....Ada......syn......18.06 Ewelina.. 19tc....corka....corka...14.06 Karotella4..20tc...syn...córka,syn,syn..29.06 megulkaa...22tc...Maria.....córka..21.06 Marika88....20tc..dziewczynka...syn...20.06 Cytrusek_czerwiec...23tc...chłopiec...brak.01.06 wolnaaa...18tc...?...brak...29.06 paulatsh....21tc...córka....brak....21.06 iwonka...22tc...dziewczynka..córka..29.06 asiaaa..22tc..dziewczynka..córka..syn.. 26.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrusek_czerwiec
dziewczyny a czy stosujecie kompresy z moczu na uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość majówka
Klotka może kogoś boli, że nie zamierzasz dać się uwiązać na 100% tylko już teraz planujesz wyjścia, kosmetyczke czy fryzjera. Z tym powrotem do pracy to u mnie jest identyczna sytuacja :) nie przejmuj się i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość majówka
a co do kompresow z moczu to juz nie stosuje, ledwo co pomagało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena8818
O widze ze ktos sie podemnie podszywa.. milo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrusek_czerwiec
Pode mnie tez sie ktos podszywa. Jedynie post dotyczacy wagi dziecka zostal przeze mnie napisany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrusek_czerwiec
Pode mnie tez sie podszywa. Pist o wadze dziecka jest moj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Next

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×