Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czerwiec 2018

Polecane posty

Gość gość gosc gosc
Next

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny weźcie zablokujcie swoje loginy hasłem i skończy się zabawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się zalogować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goścnieccc
No jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iwonka
majówka..24tc....Oskar.....brak.....30.05 klotka.......25tc....Alicja.....brak.....10.06 Julia.........21tc.....syn.....córka. ....29.06 Nellshell..22tc...dziewczynka...syn...26.06 Lisssaa....23tc.....Pola.....syn,syn....13.06 Lena8818..23tc....syn......syn..........20.06 lenka0311..22tc...chłopiec...syn...12.06 Luśka 24tc....Ada......syn......18.06 Ewelina.. 19tc....corka....corka...14.06 Karotella4..20tc...syn...córka,syn,syn..29.06 megulkaa...22tc...Maria.....córka..21.06 Marika88....20tc..dziewczynka...syn...20.06 Cytrusek_czerwiec...23tc...chłopiec...brak.01.06 wolnaaa...18tc...?...brak...29.06 paulatsh....21tc...córka....brak....21.06 iwonka...23tc...dziewczynka..córka..29.06 asiaaa..22tc..dziewczynka..córka..syn.. 26.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość majówka
Trollu wiesz coś na temat opryszczki w ciąży? Mam na myśli to, że kobieta raczej NIGDY nie chorowała na opryszczka i nagle jej dostała? W necie to można wyczytać rozmaite rzeczy. Od nijak istotnych do tragedii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćluśka
Klotka ja Cię rozumiem. Aktualnie jestem w drugiej ciąży, to nasze 3 dziecko będzie. I trochę juz wiem co bym chciała a czego nie chce kupic w ramach wyprawki. A niektórzy traktuja mnie jak nastolatkę, która zaskoczona ciązą nie wie co ma robić... I z fryzjerem dokładnie mam zdanie jak Ty. Tata to też rodzic, poradzi sobie na pewno inaczej niż Ty ale przeciez nie musi byc gorzej, ani lepiej. W pt ide właśnie do fryzjera :) Wreszcie bo już strasznie potrzebuję zmiany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klotka
Dzięki luśka, bo już myślałam, że tylko ja tak mam :P Udanej wizyty! Mi moja standardowa farba się ostatnio nie przyjęła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opryszczka zazwyczaj pojawia się wtedy jak organizm jest osłabiony. Ciąża wiadomo osłabia organizm i to znacznie. To ze nie miałaś nigdy opryszczki nie znaczy ze nie bylas nosicielem lub po prostu w chwili osłabienia złapałaś ja pierwszy raz. O ile jej objawy nie nasilają się w sensie ze są 1 max 3 wyrzuty normalnej wielkości w okolicach wargi lub nosa nie należy się przejmować. Należy suszyć aby nie doprowadzić do rozprzestrzenienia zwłaszcza na narządy pulciowe bo tam już jest groźna. Polecam suszyć tormentilem owszem ma kwas borowinowy który nie jest dobry w ciąży ale po pierwsze są ta małe ilości a po drugie nie wchodzi z maści do krwiobiegu. Ogólnie dziewczyny uważajcie teraz bo to okres rożnego rodzaju dziadostw wirusowych. Troll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miało być TORMENTIOL troll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość majówka
Dzięki Trollu. Miałam kontakt z osobą, która miała opryszczke i tak mnie ten temat zaciekawił. Myślę, że nie zaraziłam się, ale jednak wolałam się upewnić. Czyli nawet gdybym jej dostała to nie koniec świata. Napisz jeszcze, bo bardzo mnie to ciekawi.... Jak ta opryszczka może się przenieść na narządy? Poprzez stosunek sexualny jeśli partner miałby opryszczke i jak jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anka nowa
A jak mogę sprawdzić czy jestem nosicielem opryszczki? Też chyba nigdy nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie słuchajcie gościa z 14:08 bo napisał/a stek głupot. Opryszczkę na wardze wywołuje inny wirus niż ten, ktory atakuje miejsca intymne. Jak dostałaś pierwszy raz w ciąży to leć do lekarza, bo sytuacja jest poważna. Nie stosuj żadnego kwasu, tylko lek zalecony przez lekarza. Nie bagatelizuj, bo ma to ogromny wpływ na dziecko i to bardzo niekorzystny. Jak juz miałaś opryszczkę wczesniej to wszystko powinno byc OK, ja mam ja od kilku lat, a w ciąży wyskoczyła mi 2 razy - za zaleceniem lekarza zastosowałam zwykle maści i plasterki i jest OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owszem, ta opryszczke z ust rowniez mozna przeniesc na narzady plciowe, tak samo jak np na oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
majówka..24tc....Oskar.....brak.....30.05 klotka.......25tc....Alicja.....brak.....10.06 Julia.........21tc.....syn.....córka. ....29.06 Nellshell..22tc...dziewczynka...syn...26.06 Lisssaa....23tc.....Pola.....syn,syn....13.06 Lena8818..23tc....syn......syn..........20.06 lenka0311..22tc...chłopiec...syn...12.06 Luśka 24tc....Ada......syn......18.06 Ewelina.. 22tc....corka....corka...14.06 Karotella4..20tc...syn...córka,syn,syn..29.06 megulkaa...22tc...Maria.....córka..21.06 Marika88....20tc..dziewczynka...syn...20.06 Cytrusek_czerwiec...23tc...chłopiec...brak.01.06 wolnaaa...18tc...?...brak...29.06 paulatsh....21tc...córka....brak....21.06 iwonka...23tc...dziewczynka..córka..29.06 asiaaa..22tc..dziewczynka..córka..syn.. 26.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anka nowa
Co się może stać i co lekarz może poradzić w takiej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asiaaa
Z opryszczka trzeba uważać żeby nie dostała się do błon śluzowych (przenosi się drogą kropelkową i przez dotyk). Wirus niszczy maść zawierająca acyklowir, można w aptece poprosić. Nie powinna zaszkodzić punktowo według mojego lekarza. Ja łapię ją dość często, szczególnie teraz.. To moja trzecia ciąża i nic do tej pory mi ani dzieciom się nie stało. Bardziej groźny wirus jest dla noworodka niż dla ciężarnej i dzidziusia w brzuchu - tak twierdzi mój lekarz. Tak z innej beczki... Mamusie jak podoba wam się ten wózek? Polska firma, opinie ok.. Z ciekawości pytam :) http://allegro.pl/zagma-wozek-x6-3w1-gondola-spacerowka-fotelik-i6983478703.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
majówka..24tc....Oskar.....brak.....30.05 klotka.......25tc....Alicja.....brak.....10.06 Julia.........21tc.....syn.....córka. ....29.06 Nellshell..22tc...dziewczynka...syn...26.06 Lisssaa....23tc.....Pola.....syn,syn....13.06 Lena8818..23tc....syn......syn..........20.06 lenka0311..22tc...chłopiec...syn...12.06 Luśka 24tc....Ada......syn......18.06 Ewelina.. 22tc....corka....corka...14.06 Karotella4..20tc...syn...córka,syn,syn..29.06 megulkaa...22tc...Maria.....córka..21.06 Marika88....20tc..dziewczynka...syn...20.06 Cytrusek_czerwiec...23tc...chłopiec...brak.01.06 wolnaaa...18tc...?...brak...29.06 paulatsh....21tc...córka....brak....21.06 iwonka...23tc...dziewczynka..córka..29.06 asiaaa..22tc..dziewczynka..córka..syn.. 26.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stek bzdur to piszesz ty gościu z 16:36 jak dobrze pamietam godzinę Dokładnie opryszczkę można przenieś na oko genitalia itp Ze zwykła opryszczka ma wardze nie trzeba latać jak na stanie do lekarza tylko suszyć i obserwować dopiero jak gojenie trwa za długo albo jeszcze gdzieś wyskoczy to wtedy lepiej zbadać Jakiś posrany gość się wtrącił i zamęt sieje. Dokształć się trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niegość
Cześć dziewczyny, co tam u Was słychać? Czasem zerkam na Wasz temat, podczytuję... zaczęłyście już kompletować wyprawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niegość a jak u ciebie starania a może już jesteś w ciąży, napisz co u ciebie? trzymamy kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niegość
Ze staraniami na razie musimy się wstrzymać. Po pierwsze od lekarza mamy zalecenia poczekać 4 miesiączki, więc do kwietnia ale będziemy czekać dłużej z osobistych względów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy powtarzacie toxoplazmoze i cytomegalie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
majówka..24tc....Oskar.....brak.....30.05 klotka.......25tc....Alicja.....brak.....10.06 Julia.........21tc.....syn.....córka. ....29.06 Nellshell..22tc...dziewczynka...syn...26.06 Lisssaa....23tc.....Pola.....syn,syn....13.06 Lena8818..23tc....syn......syn..........20.06 lenka0311..22tc...chłopiec...syn...12.06 Luśka 24tc....Ada......syn......18.06 Ewelina.. 22tc....corka....corka...14.06 Karotella4..20tc...syn...córka,syn,syn..29.06 megulkaa...22tc...Maria.....córka..21.06 Marika88....20tc..dziewczynka...syn...20.06 Cytrusek_czerwiec...23tc...chłopiec...brak.01.06 wolnaaa...18tc...?...brak...29.06 paulatsh....21tc...córka....brak....21.06 iwonka...23tc...dziewczynka..córka..29.06 asiaaa..22tc..dziewczynka..córka..syn.. 26.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość z 8:05. to zależy od pierwszych wyników. Cytomegalia u mnie wyszła IGg na plusie, a IGm na minusie, więc nie ma potrzeby powtarzać. A toksoplazmozę powtarzałam, bo nie mam przeciwciał. I z tego co lekarz mówił to jeszcze w maju ponownie sprawdzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość asiaaa
też czasami macie tak, że brzuch wam wypycha i jest nagle dużo większy niż normalnie z towarzyszącym uczuciem rozpychania i naciągnięcia, a po jakimś czasie wraca do poprzednich rozmiarów i "miękkości"? Dziwne.. miałam już tak parę razy, nie pamiętam jak było w poprzednich ciążach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MSB
Co prawda termin mam na początek lipca ale temat z lipcem umarł śmiercią naturalną więc czasem tu zaglądam. Tym razem jednak mam pytanie. Dość wcześnie poczułam ruchy dziecka, bo w 16 tygodniu (2 ciąża), ale jedno mnie troszkę martwi. Ruchy czuję tylko na dole brzucha, u góry bardzo rzadko. Czasem w ciągu calego dnia ani raz. Łożysko jest na tylnej ścianie, koniec 21 tygodnia. Zastanawiam się czy u Was jest podobnie? Niedługo mam wizytę i nie wiem czy to pytanie nie będzie głupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
majówka..24tc....Oskar.....brak.....30.05 klotka.......26tc....Alicja.....brak.....10.06 Julia.........21tc.....syn.....córka. ....29.06 Nellshell..22tc...dziewczynka...syn...26.06 Lisssaa....23tc.....Pola.....syn,syn....13.06 Lena8818..23tc....syn......syn..........20.06 lenka0311..22tc...chłopiec...syn...12.06 Luśka... 24tc....Ada......syn......18.06 Ewelina.. 22tc....corka....corka...14.06 Karotella4..20tc...syn...córka,syn,syn..29.06 megulkaa...22tc...Maria.....córka..21.06 Marika88....20tc..dziewczynka...syn...20.06 Cytrusek_czerwiec..23tc..chłopiec..brak.01.06 wolnaaa...18tc...?...brak...29.06 paulatsh....21tc...córka....brak....21.06 iwonka...23tc...dziewczynka..córka..29.06 asiaaa..22tc..dziewczynka..córka..syn.. 26.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
majówka..24tc....Oskar.....brak.....30.05 klotka.......26tc....Alicja.....brak.....10.06 Julia.........21tc.....syn.....córka. ....29.06 Nellshell..22tc...dziewczynka...syn...26.06 Lisssaa....23tc.....Pola.....syn,syn....13.06 Lena8818..23tc....syn......syn..........20.06 lenka0311..22tc...chłopiec...syn...12.06 Luśka... 24tc....Ada......syn......18.06 Ewelina.. 22tc....corka....corka...14.06 Karotella4..20tc...syn...córka,syn,syn..29.06 megulkaa...22tc...Maria.....córka..21.06 Marika88....20tc..dziewczynka...syn...20.06 Cytrusek_czerwiec..23tc..chłopiec..brak.01.06 wolnaaa...18tc...?...brak...29.06 paulatsh....21tc...córka....brak....21.06 iwonka...23tc...dziewczynka..córka..29.06 asiaaa..24tc..dziewczynka..córka..syn.. 26.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MSB, ja ruchy poczułam w 22 tygodniu, co prawda u mnie łożysko na przedniej, ale że się stresowałam to zadawałam mnóstwo pytan i lekarz mówił, że nawet jak łożysko jest na tylnej ścianie, to pierwsze ruchy, w pierwszej ciazy nawet do 25 tygodnia ciązy mogą się pojawić :) Także spokojnie :) Ale tak swoją drogą: nie ma głupich pytań w ciąży. Jak coś Cię martwi to lepiej wyjść na niedoświadczoną, niż później niepotrzebnie się denerwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×