Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czerwiec 2018

Polecane posty

Gość cyferka123
A my w ogóle boimy się uprawiać seks. Pościmy haha poczekamy do drugiego trymestru! Ja od soboty czuję się tak jakby miało mnie coś wziąć, jakieś przeziębienie, ale może to ciąża mnie tak osłabia? Żadnego kaszlu, kataru, gorączki.. Tylko mam uczucie pełnego nosa, ale nic tam nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cyferka pogoda jest straszna to i uważać trzeba na siebie bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lenka tez uważam ze powinnaś to kontrolować częściej także dobrze zrobiłaś. Nie mniej jednak i tak w tak wczesnej ciąży nie wiele by się dało. Zrób sobie może badanie na krzepliwość nie jest drogie a coś tam rozjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyferka123
Oj tak, jest tragedia. Od jutro kurtka zimowa idzie w ruch :( A jeszcze tutaj u mnie tyle pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.19 to ja troll. Klara czy miałaś robiony kiedykolwiek poziom hormonów chodzi mi przed ciąża? Ciazapozamaciczna była wynikiem niedroznego jajowodu wiec wydaje mi się ze to inny temat niż teraz. Czy bylas kiedyś badana w kierunku endometriozy? Bo jeśli to nie trombofilia to bym jeszcze to sprawdziła. Strasznie długo te wyniki nie przychodzą. Troll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niegość
No i mnie jednak rozłożyło:( zrobiłam sobie syrop z cebuli, a jutro wezmę w pracy paracetamol bo nawet nie mam w domu... Mam dreszcze i bolą mnie mięśnie. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyferka123
Kurczę, oby to nie była grypa! Ja bym na Twoim miejscu poleciała jutro do lekarza rodzinnego :( Bo grypa to nie przelewki, zwłaszcza w ciąży. Zdrowia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowiulka
Cześć dziewczyny, dołączam do Was. Czy tym które są już po wizycie u gina lekarz zlecal przyjmowanie jakiś suplementów? Mi gin tylko kwas foliowy (mówiłam mu, że mam objawy niedoboru magnezu/potasu, myślałam, że zaleci suplementacje, ale powiedział, że w I trymestrze nic innego nie brać jak kwas foliowy). Natomiast endokrynolog (mam niedoczynność tarczycy-tym co nie miały badanego TSH proponuję wykonać to badanie) zaleciła branie jodu jako niezbędne od samego początku ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niegość
Z zapisaniem się jutro do lekarza są dwa problemy. Pierwszy to zapchane przychodnie, a drugi to 12h zmiana w pracy. Ale jak będę się źle czuć to się zwolnie i trudno. Może koleżanka za mnie zostanie. Znalazłam zbłąkany paracetamol, wzięłam i już mi lepiej. Poza ogólnym osłabieniem nic mi nie jest, nie mam kataru, kaszlu, ani nie boli mnie gardło. Nie czuje też żadnych niepokojących objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyferka123
niegość to trzymam kciuki, żeby Ci się udało szybko wykurować! A w pracy wiedzą, że jesteś w ciąży? Nie możesz wziąć jednego dnia wolnego i przeleżeć tego? :( Ja dostałam zestaw 19 witamin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nie wiedzą bo nie byłam jeszcze u ginekologa. Z wolnym jest ciężko bo bardzo ciężko zorganizować zastępstwo ale jak się tak będę czuć, to nie będę się szczypać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowiulka przyjmujesz na stałe leki tarczycowe? Masz utrzymać branie jodu czy zacząć teraz w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niegość
Byłam na pogotowiu bo mi zaczęła rosnąć gorączka ale pani doktor chyba boi się leczyć ciężarne :/ bo w sumie się nic nie dowiedziałam, "gorączka może nawet 10 dni trwać" i "Co to jest jeden paracetamol". Nawet nie będę tego komentować, w********m się tylko i chyba z nerwów mi lepiej bo mnie przestało wszystko boleć. Rano będę dzwonić do przychodni bo nie pójdę do pracy w takim stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowiulka
Odkąd zaczęliśmy starać się o dziecko, tj.jakieś 1,5 roku to zaczęło się od leczenia tarczycy, mimo, że wynik tsh miałam "w normie" endo stwierdziła, że do zajścia w ciążę musi byc niższy. Nie brałam do tej pory jodu, kazała przyjmować od samego początku ciąży. Gin potwierdził, że ok z tym jodem plus kwas foliowy i absolutnie nic więcej w I trymestrze nie suplementowac tylko zdrowo się odżywiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niegość
Zostaje w domu, a wieczorem idę do lekarza rodzinnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niegość a ile miałaś tej temperatury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niegość napisz po wizycie co lekarz zaleca na to w przypadku ciaży gdyż mamy taką pore roku jesień a później zimę i przeziębienie, grypa ,gorączka może się przytrafiać jak postępować w ciąży będziemy wdzięczne za inf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowiulka
Ja też od wczoraj katar, kichanie i narazie kuracja domowymi sposobami. Dziewczyny jak długo planujecie pracować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorem miałam 38,3, nad ranem jak jechałam na pogotowie 38,5, a teraz mi sama spadła do 37,5. Powiem wam, że nie oczekuję jakiejś konkretnej porady, bardziej potrzebuję l4 bo nie poszłam do pracy... zimne okłady, chłodny prysznic, dużo pić i w razie skoków temperatury kontakt z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niegość a ty nie jesteś farmaceutką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niegosć to ty masz ogromną wiedze o lekach itp. fajnie ci przynajmniej nie panikujesz jak inne dziewczyny jak masz temperature i wiesz co można w ciąży a co nie ,fajnie ze jesteś w czerwcówkach możemy cie pytac o leki, suplementy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niegość
Pytajcie, będę odpowiadać na tyle na ile będę mogła:) Przespałam pół poranka. Ale teraz mi lepiej, zelżyło mi trochę i gorączka spadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowulka
Niegość to co sądzisz o suplementacji w I trymestrze? Nie wiem, czy czytałaś moje wpisy: oprócz kwasu foliowego i jodu gin nie kazał nic brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja w nocy dostałam bólu głowy, spuchlo mi dziąsło,policzek, szyja. Dostałam przepustkę na konsultacje stomatologiczną. Okazało się że mam ropień przy zębie. Dostałam również telefon ze beta dzisiejsza mniejsza niż wczorajsza czyli sprawa się wyjaśniła. W czwartek rano mam zabieg. Potem zaczynam robić badania które pomogą mi znaleźć przyczynę . Mam też isc do dobrego dentysty który sprawdzi mi wszystkie zęby bo to też może być przyczyną poronien. Asa i badani a hormonow miałam robione dwa lata temu i rok temu i zawsze w normie. Klara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niegość
Nowulka, jeśli zdrowo się odżywiasz, nie wymiotujesz, to myślę, że powinnaś zaufać specjalistom, zwłaszcza, że jesteś pod opieką dwóch. Jeżeli jesz mało ryb to możesz sobie dorzucić jakiś preparat z DHA, po konsultacji z ginekologiem prowadzącym, ale wybrałabym coś co ma niezbyt długi skład :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niegość a jakie ty witaminki będziesz brała w 2 trymestrze?- lipcówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka0311
Za dwie godzinki powinnam już wiedzieć czy wszystko jest w porządku. Denerwuje sie trochę . dzis cały dzień zle sie czuje tzn nudności mnie męczą i pół dnia w łóżku przelezalam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyferka123
Lenka trzymam kciuki!!! Postaraj się uspokoic, nerwami nic nie zdziałasz :( Daj koniecznie znać tutaj :* Mnie też przeziębienie wzięło. Piję teraz mleko z miodem i idę spać. Mam nadzieję, że maluszkowi nic nie zaszkodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×