Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wrozbella

Macie coś ciekawego dzisiaj do powiedzenia

Polecane posty

gość dziś gdzieś tam chyba nawet tym od Nasa udało się zrobić zdjęcie zagięcia czasoprzestrzeni, czyli żółty przebłysk na fotografii pośród galaktyk czy gwiazd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś [23:24 A nie sądzisz, że oni się o planetę bić nie będą, bo oni są już wśród nas? Uczeni próbują udowodnić, że ludzie z Rh- to potomkowie kosmitów i są na Ziemii po to, by rządzić światem i wpływać na losy naszej planety. Wiele osób które pozytywnie lub negatywnie zapisały się na kartach historii naszej planety, miało oznaczenie rh-. Według badań sam Chrystus należał do tej grupy. A przecież jest to tylko niewielka grupa łudzi w porównaniu do osób z rh+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat ja mam Rh- i też o tym słyszałam. A nawet słyszałam, że jestem dzieckiem indygo. Ja p*****le co za bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ci z nasa sa lepsi od tych z holywood. ja np nie rozumiem dlaczego fotony nie mające masy tudziez fale elektromagnetyczne pod postacią światła podlegaja odziaływaniom grawitacyjnym wynikałoby z tego, że nie są to zadne odziaływania grawitacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nasa co chwila zasypuje internet zdjęciami powyginanych barokowo wokół rzekomych supergęstych obiektów fal świetlnych odległych gwiazd czy innych cudów na kiju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zresztą jest to chyba jeden z głównych dowodów na istnienie czarnych dziur oprócz mierzenia prędkości orbitownia gwiazd wokół centrum galaktyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam wrażenie że to wszystko jest bardzo proste lecz zagmatwane celowo w strasznie skomplikowany sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym pamiętajcie, drodzy, patrząc w gwiazdy patrzymy w przeszłość, bo wiele z nich już nie świeci, haha, ależ to wszystko brzmi jak science fiction. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niekoniecznie nasa może mieć za zadanie odciągnać zainteresowanie ludzi od bogactw w kosmosie. to bardziej prawdopodobne. licza na to że ktoś wyłapie ich fałszerstwa które niekoniecznie oznaczają że kosomos jest calkowicie wymyslony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne patrzysz w przeszłość. względna prędkość oddalania sie obiektów w kosmosie moze być wieksza niż predkosc swiatła i ciagle sie powieksza co teoretycznie oznacza że obserwowalny wszechśwait powinien sie kurczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś jakie bogactwa? Po co nam je? Chodzi o złoto, o diamenty, czy może o paliwo? Czy jakieś inne pierwiastki? Tylko po co? Skoro wszystko jest ukryte, to jak to sprzedac? A może lepiej zostawić dla siebie? Może jest coś tam co wspomaga rozwój technologii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś ale dziwnym trafem on się rozszerza! Witaj w świecie cudownej i magicznej fizyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po to że gdyby sie okazało, że mozna mieć wszytko za darmo bogactwo straciłoby znaczenie a wraz z nim władza bogatych nad biednymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ludzie to takie stworzonka które implikuja swoją wartosć na podstawie niedowartościowania innych. 99% ludzi będąc na ich miejscu postępowałaby tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sytuacji kiedy energia technologia minerały środki produkcji i inne rzeczy które u nas są bardzo drogie a tam kosztują pare groszy trzeba im nadac wartosć poprzez ogrniczenie dostępności żeby kupic za to to co ma wartosc kiedy nie brakuje niczego materialnego do zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co powiesz o lotach na Marsa, tzw.statek wycieczkowiec spacex bodajże dla najbogatszych.dlatego czekam na tę chwilę, jeśli to wypali, to wtedy uwierzę, że Ziemia jest kula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem za cienki jestem w kwestiach naukowych żeby sie zastanawiać na poważnie nad kwestiami pozyskiwania energii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za to nie wiem czemu jak ostatnio jem zielone ogórki to mam wrażenie, że to smerfy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatniego nawet wyplułem bo sobie wyobraziłem jak krzyczy z bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś smerfy sa niebieskie kochany :V i niepotrzebnie podałeś kolor, bo nasze polskie ogórki są po prostu zielone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no własnie tak sobie pomyślałem, że są zielone żeby mnie w bład wprowadzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to mnie ostatecznie przekonało do tej teorii. co do nauki jestem przekonany, że kilka góra kilkanaście wyliczeń sprowadziłoby wiekszosc współczesnych teorii do poziomu absurdu. niestety nie zastanawiałem sie jeszcze które wyniki mogłyby sie ze soba jakoś ewidentnie gryźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×