Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wrozbella

Macie coś ciekawego dzisiaj do powiedzenia

Polecane posty

Gość gość
przy czym gdyby ktos ją udusił za mnie to musiałbym mu upiertolic jaja i go nimi zatłuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie Namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ONA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś brzmi poważnie, kim jest ta tajemnicza ona i do jakich celów chcę Cię wykorzystać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tego nie wiem ale ją tak kocham, że z tej miłości założyłem, że to jakieś tajne słuzby badają potencjalne możliwości wykorzsytania zauroczenia do sterowania ludźmi. niebawem spodziewam sie jakichś zakodowanych zleceń za skrawek pończochy w skrzynce kontaktowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
móże jak zastrzele macierewicza albo jego sobowtóra to mi ją chociaż raz przyprowadzą na widzenie. będę sie miał pod co masturbowac pod celą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze mnie tam przeszkolą czy coś i będa wypuszczać w nocy zebym układał jakieś mniej istotne elementy układanki nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, chyba się od niej uzaleniles. Pomimo, że wyrządza Ci "krzywdę" Ty nadal za nią szalejesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sumie to niezły pomysł. takiego tajnosłuzbowego normala idzie poznac nawet po śmierci. kwadratowa szczęka mięśnie jak ze stali. pewnie nawet badanie patologiczne wykazałoby, że to był specjalista. a taki jednorazowy frajer jak ja może zafiksowany politycznie może nie wzbudzic podejrzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś tu pisał o końcu świata? Miałam iść spać, ale w tej sytuacji biorę szpadel do ręki i zaczynam kopać schron dla siebie. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to bez sensu wiekszość swiata to ziemia i skały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proponowałbym jakoś na prędce wykombinować coś do wystrzelenia w kosmos jakąś starą pralke czy coś pare butli ze sprężonym powietrzem coś ciepłego do ubrania i jakieś cipsy żeby sobie chrupac w trakcie podziwiania. długo to pewnie nie potrwa ale pewnie będzie rozłożne w czasie a wracać i tak nie będzie dokąd także

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ja tylko za darmo podrzucam pomysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiki9969 dziś ja chyba dam sobie spokój z tym schronem, mam nawet dosyć głęboką piwnice, może jakoś przetrwam. Poza tym cos musi być w tym, bo niedawno otwarto tunel SW. Gotarda, gdzie znajdują się głęboko w skale czy w ziemi już nie wiem, schrony. Poza tym wielu bogaczy teraz je sobie buduje. :D także coś tu wisi w powietrzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
liczyłem , że jakiś człowiek sukcesu zrobi dzieki nim kariere w holywood i u schyłku życia odwiedzi mnie aby mi podziękować za wkład w rozwój amerykańskiej kinematografii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bogacze robią to co im każą jeszcze bogatsi inaczej nie byliby bogaczami. dostają rozkaz żeby drążyć w ziemi jak krety to drążą i nie zadaja pytań to banda kukieł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubi mnie wyobraźnia ponosić... :D Co by było jakby jakaś asteroida uderzyła teraz w Ziemię i zabiłaby większość ludzi? Gdyby zniszczyła to na co tak długo pracowaliśmy? Ilu z tych co by ocaleli byliby w stanie odbudować zrujnowane miasta i odtworzyć na nowo życie na naszej planecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na tym polega ich sukces. trzymają sie razem i działaja jak im sie wydaje jako druzyna. potem wracają do domów i gwałcą dzieci albo oddają sie innym zboczenim które mogą realizowac dzieki bogactwu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrozbella, bogaci budują schrony nie dlatego, że boją się końca świata lecz dlatego, że boją się obcej cywilizacji, która ma zawładnąć naszymi umysłami. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytanie brzmi ile można na tym zarobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś e tam u mnie to odpada, ja nie wierze w kosmos, chociaż bardzo bym chciała, jestem zwolennikiem płaskiej ziemi. Ale takim nie do końca. Jeśli miałabym porównywać prawdziwość obu teorii, czyli płaska ziemia - glob, w procentach wyglądałoby to tak: 60%-40%. Także nie jest to duża różnica, mam nadzieję, że dożyje dnia, kiedy któraś z tych teorii będzie niekwestionowana prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viiktoria
Co będziecie robić po zapowiadanym końcu świata, czyli w niedzielę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trupy wasze zalegną pustynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na tej odbudowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w płaska łatwiej trafic asteroida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viiktoria, są dwie opcję. 1. Jadę do znajomych i świętuje to że przeżyłam. Wracam dopiero w poniedziałek. :p 2. Jak to nie wypali, to śpię do 8. <3 A później cały dzień czytam książkę <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź i prowadź mój lud anioł pójdzie przed tobą W ddniu mojeje kary ukarze ich za grzechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten widzi anioły ta victorie to ja chyba skocze na drinka z dianą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś o tym nie slyszalam. Kiedyś baaardzo wierzylam w UFO. Nawet ta, bylam świadkiem przelotu ich "statku" nad moim domem. Ale teraz po latach, wydaje mi się, że kosmici z innych "planet" raczej nie istnieja, ale z juz z innych wymiarów - owszem. Wydaje mi się, że nasza zmienia jest wieloswiatem, "centrum wszechświata", jeśli byłaby to płaska ziemia. I to, że wtedy w nocy "ich" widziałam, było możliwe, dzięki mojej wierzę w ich istnienie, jako rase dobrych. Dzisiaj moje zdania na ich temat- są to przybysze z nizszych gęstości czy wymiarów, czyli zwykle demony. Raczej najbogatsi, sataniści, się ich nie obawiają. Więc muszą mieć inny powód na budowę tych schronów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×