Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasieńka93

Jesienne odchudzanie! Zaczynamy od października! Zapraszam chętne Panie

Polecane posty

Gość gość
Lisa22, cześć :) zapraszamy, co ćwiczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka93
Post wyżej pisała Kasieńka93 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisa22
Ćwiczę przeważnie na rowerku, czasem biegam i spaceruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na gace nikt nie idzie? Po co skurczyć samemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1711
33 (jeszcze do listopada) lata 177cm dobiłam do 82kg oficjalnie jestem otyła (BMI >26) od wczoraj dieta. chociaż to bardziej system Dużo Mniej Żreć narazie nie ćwiczę bo nie mam czasu i ochoty. przerobiłam juz tyle prób schudniecia ze teraz powolutku idę. jeśli ktoś ma MyFitnessPal to zapraszam do znajomych (kaszay) mam 7 tyg do urodzin, zawsze to jakis cel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiłuniaMiłuje
A ja akurat dzis kupilam Indiane...rower na przecenie :)) wiec idealnie sie chyba wstrzelam w wątek...witajcie! Waze 60, chce docelowo wazyc 50 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka93
Witajcie dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1711
pierwsze 3 dni rozsądnego żywienia za mną :) jest nieźle coprawda ścięłam się z mężem i mam nerwa ale nie zamierzam go zajeść.... nie będę sobie nerwów psuć bo mi szkoda jak u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka93
Ja też trzymam dietę, już 2 dzień :P Jeszcze pudelek sobie nie zamawiam bo będą w rozjazdach i nie będzie mnie w domu ale od połowy października pewnie się skuszę :) Jem wszystko ale dużo mniej i częsciej. Wszystko ale wykluczam słodycze, przekąski słone, alkohol, słodzoną kawę. Tylko gumę żuję i nie wiem czy nie powinnam z niej zrezygnować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka93
No i się złamałam :( wypiłam malibu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak nie schudniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka93
Schudne :) prędzej czy później ale schudne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka93
Dziewczyny jesteście? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1711
Kasieńka93 nie przejmuj się . jak raz w tygodniu zjesz/wypijesz więcej to nawet na zdrowie wyjdzie. to dobre do podkręcenia metabolizmu żeby organizm wiedział ze się nie godzisz i nie musi zbierać zapasów ;) u mnie w piątek byli sasiedzi, zjadłam z 600 kcal extra, wczoraj też z 300 extra i dzisiaj mam -0.5kg i tak rano mi żołądek zassano ze ewidentnie wszystko poszło :) jem wszystko byle mi się w bilansie zmieściło o byle conajmniej połowa była zdrowa i pełnowartościowa. teraz właśnie koktajl czerwony z biedry zmiksowalam z jabłkami i popijam. nawet znośne jak na moje marudNe podniebienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka93
Dostałam o lekarza Eutyrox, jednak moja tarczyca potrzebuje wsparcia :( Ale może dzięki temu szybciej schudne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz zbudować fantastyczną muskulaturę? Chcesz spalić zbędny tłuszcz? Chcesz spełnić swoje kulturystyczne marzenie? Chcesz stać się prawdziwą bestią? Chcesz stać się sławny i bogaty? Chcesz zdobyć podziw pięknych kobiet i zazdrość wszystkich mężczyzn na Świecie? Już teraz możesz to zrobić, bo rozwiązanie na, które od dawna czekasz… Jest teraz na wyciągnięcie ręki!!! www.igortreneronline.pl Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Igor Mieńkowski, twórca PAKIETU DZIK zaprasza Cię do przeżycia niesamowitej przygody! PAKIET DZIK to według wielu firm z branży sportu, zdrowia i suplementacji największa REWOLUCJA NA RYNKU trenerskim. PAKIET DZIK to jedyne tak skuteczne rozwiązanie w całej Polsce i Europie, które pozwala Ci w ciągu zaledwie tygodnia spalić tłuszcz i zbudować potężną muskulaturę! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl PAKIET DZIK to jedyne rozwiązanie w Polsce i Europie w którym razem z planem treningowym, dietą i suplementacją otrzymujesz sekretną wiedzę opracowaną przez specjalistów, podzieloną na etapy kiedy masz ją stosować. Ta wiedza jest dostępna tylko dla wybranych. To wszystko pozwala Ci wreszcie na ekstremalnie skuteczną i szybką przemianę! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam problem z nadwagą, stosowałam wiele suplementów bez żadnych efektów,pojawiał się jedynie efekt jojo po odstawieniu także nie polecam. Nie dawno trafiłam na tę dietę http://dieta-lux.pl/44535 i widzę efekty ,schudłam już 8 kg i walczę dalej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasienka juz pu odchudzaniu ? Przeszedl zapal bo znow obzarstwo zwycierzylo ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalozyla temat i s*******ila bo pewnie nie wytrwala i zre jak zwykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka93
Jakie śmieszne trolle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalaGosska88
Ja zaczęłam od sierpnia i nadal kontynuuję odchudzanie z Wygodną Dietą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12ssss2
Ja polecam firmę budowlaną Firma godna polecenia http://roslandomdesign.pl/. Usługa kierownika budowy na najwyższym poziomie. Fachowe doradztwo, doskonały kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka93
Nie ma dziewczyn :( nikt nie pisze :( Ja już 3 tygodnie bez słodyczy, duma mocno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od pierwszego jestem na pudełkach vege suvibox i zapisałam się na crossfit dwa razy w tygodniu. Do tego minimum 2 litry wody dziennie i po dzisiejszym ważeniu 6 kg na minusie. Jestem z siebie dumna, oby tak dalej. Jeszcze co najmniej 4 mam zamiar zrzucić i będę szczęśliwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hejusmiech.gif Przez miesiąc odchudzałam się samodzielnie, ale bez skutku;/ Nie wiedziałam co robię nie tak..... Natomiast od 2 miesięcy odchudzam się z dietetykiem i powiem Wam, że zrzuciłam już 7 kgsmiech.gif Cieszę się ogromnie, bo dieta jest taka smaczna, że w życiu bym się nie spodziewała. Jadam zdrowe słodkości i pyszne obiadki. Wcale nie trzeba jadać do 18..... ja jem kolacje o 20 i chudnę. Gdybyście mieli ochotę to podaję nazwisko mojej Pani dietetyk, która układa jadłospisy online i jest super, jesteśmy w stałym kontakcie: Sylwia Sobczak-Piżuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam plany dietetyczne oraz treningowe www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=michal1876060 Profesjonala pomoc w drodze do osiągnięcia celu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieńka93
Dziewczyny jesteście? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka 6055
Jestem, jestem ale na wadze zamiast 60 to 61.8!!!:( Smutek... podziwiam Cię Kaśka że trzymasz się bez słodyczy:)jakie figury robisz już na pooldance?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wercia12311
Ja zaczynam zgodnie z zasadami diety Holdona. to coś chyba dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×