Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CavieZ

Uczulenie na odświeżacze powietrza

Polecane posty

Mam dziwny problem. Otóż ostatnio domownicy kupili 2 takie urządzenia Air Wick do odświeżania powietrza. I zauważyłem, że często po nich kicham, czuje coś dziwnego w gardle oraz momentami nos mam taki ciężki.. Najgorsze to jak mi głowa ćmi. Biorę leki na nadciśnienie i dziwię się bo już rzadko co mnie głowa pobolewa. Czy mogę mieć uczulenie na takie zapachy? Zauważyłem to u siebie już dawno temu. Z rok temu była podobna sytuacja przebywałem parę dni w pomieszczeniach z identycznymi odświeżaczami i też czułem taką ciężką głowę itp. Obecnie widzę, że w tym urządzeniu Air Wick jest wsadzony Air Breeze. http://ammcosmetics.pl/pozostale/1841-air-breeze-fresh-rose-odswiezacz-powietrza-8697659223755.html identyczne takie coś ale inne zapachy. W internecie nic nie idzie poczytać o uczulenie / wrażliwości na tego typu odświeżacze.. Spotkaliście się z czymś takim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ja mam takie cos nie dla mnie takie psikacze muszę szybko uciekac bo inaczej pol godziny ciagly katar i kaszel. Uzywam swiec zapachowych ale takich lepszych i nie mam wtedy takiego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to g****o jest trujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×