Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Impreza w chińskiej knajpie, wszyscy zatruci, reklamować czy walić z liścia?

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyna brata robiła urodziny w chińskiej knajpce w dużym mieście. 6 osób które tam jadło, dopadły w domu wymioty i ostra biegunka. Co w takiej sytuacji, kiedy jedzenie jakie zamówiliśmy jest zepsute i przez nie chorowaliśmy? Jak walczyć wtedy o zwrot kosztów w restauracji/knajpie? czy lepiej od razu walić z liścia? Bo wydaje mi się, że będą łkali w żywe oczy, że u nich wszystko świeże i zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"łkali w żywe oczy" hahahaha już dawno się tak nie uśmiałam, dziękuję A! i walić z liścia a potem również łkać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łkali - :D:D tzn. mieli czkawkę?? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łkali, tzn. płakali, chlipali z żalu. I to w żywe oczy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu autorka - buhahahaha rzeczywiście walnęłam byka, jak Mariolka sorry - łgali - miało być :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra nie patrzcie na byki, co mogę zrobić w sytuacji zatrucia w knajpie? mogę żądać zwrotu kasy czy od razu walić do sanepidu? nie popuszczę skosiakom sprzedawania na bezczelnego zepsutego żarcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgłosić napewno trzeba ! zrobić obdukcję i nie żaden sanepid ale zbiorowy pozew o odszkodowanie -przyprowadż im sprytnego adwokata to zaraz wymiękną do tego zagroż że naglośnisz sprawę w mediach .Posr*** sie tym razem oni, ze starchu ...jak byli na pogotowiu czy SOR to zabezieczyć dokumentację .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×