Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Casting na żonę

Polecane posty

Gość gość

Osoba fizyczna w postaci 42 letniego mężczyzny "zatrudni" przyszłościowo na pełen etat kobietę, skłonną i chętną do pełnienia roli żony w sensie dosłownym (po karencyjnym okresie tak zwanego dotarcia - czas ten do negocjacji). :D Preferowane miejsce zamieszkania: woj. śląskie lub ościenne Od kandydatek oczekuję: - wieku powyżej 25 lat - spójności własnych myśli - min. 3 lat doświadczenia w charakterze małżonki (pojęcie rozumiane w sensie formalnym), stan separacji również mile widziany lub stan wolny. W drodze wyjątku może również być mężatka ;)) - bardzo dobrych umiejętności autoprezentacji i negocjacji - bardzo wysokiej wysokiej kultury osobistej (nie chodzi tu o ściśle rozumianą "atrakcyjność") - otwartości na nowe doświadczenia (chęć uczestnictwa w swingowaniu będzie dodatkowym atutem, doświadczenie mile widziane) - wysokiego temperamentu - zamiłowania do s...u i namiętności - bezpruderyjności - ustabilizowanej sytuacji materialnej - gotowości do zmiany swojego życia o 180 stopni u boku nowego mężczyzny - kreatywności, zamiłowania do piękna (posiadanie niekonwencjonalnej pasji życiowej będzie znaczącym atutem) Opis stanowiska: - utrzymywanie pozytywnych, głęboko partnerskich relacji z potencjalnym przyszłym mężem - dbanie o całokształt przyszłego związku - realizowanie wszystkich szaleństw, które do tej pory z powodów bliżej nieokreślonych nie mogły zostać zrealizowane Oferta: - praca u boku konkretnej, zdecydowanej, spontanicznej i atrakcyjnej życiowo osoby - wynagrodzenie w naturze (szeroko rozumiane dobra fizyczne i psychiczne) - stałe zatrudnienie na etat (po przejściu okresu dotarcia ustalonego przez obie strony w dalszych negocjacjach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie ma kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spoko może być również kandydatka z wąsami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiki ? A Ty co taka drażliwa jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każde miejsce jest dobre Wiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Forum to nie tablica z ogłoszeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też prowadziłem casting może nie tak oficjalnie ale miałem swoje punkty i co? I po roku okazało się że ona zna moje oczekiwania i była taka jak chciałem niestety tylko pozornie, teraz wyszło jaka jest naprawdę. Pokochałem obraz osoby który stworzyła równie dobrze mógłbym za żonę wybrać przypadkową osobę z książki telefonicznej byle się wiek zgadzal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro nie tablica, to skąd te ogłoszenia tych wszystkich małolat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie widzisz ogłoszenia? większość to reklamy płatnych stronek albo sekstelefonów, równie dobrze mogą je tu zamieszczać faceci jak kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale z Was marudny okropne... ;-):-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etienne
Nikogo nie obchodzisz ty, ani to, że się nie ogłaszasz. Daj żyć innym i spieprzaj stąd jesli nie chcesz odpowiedzieć na ogłoszenie. Do Autora, ja nie kwalifikuję się z tego względu, że jestem w szczęśliwym związku, ale chciałam Ci życzyć powodzenia. Mam tylko jedno pytanie? Czy kandydatka ma być rozwódką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak gościu nade mną. Też nie cierpię takiego marudzenia znudzonych życiem dup (dupa może być żeńska i męska) :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Etienne... Pewnie że może być rozwódką. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem marudą i nie zamierzam nigdzie iść, bo mi to dobrze. :v Ale mam też prawo głosu jak każdy użytkownik tego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marudzenie jest najłatwiejsze... Najlepiej marudzić, zamiast coś zrobić w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiki, masz 18 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:-D O !!! I to jest ogłoszenie :-D powinno chwycić, a tutaj jak zwykle :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiki nie marudź :-P... To że szukam na poważnie to inna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Demoniczna... Właśnie widzę jak chwyta... Wszystkie Panie siedzą cicho, co niektóre marudzą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pocedura zostania zona Wilka 1. Piszesz do Wilka na maila jak c***asuje jego wizja malzenstwausmiech.gif Umawiamy sie telefonicznie od raz na spotkania na kawe w realu 2. Spotykamy sie w realu na kawe jak tam zaiskrzy erotycznie to pkt 3 3. Od razu umawiamy sie po kawie na kilkudniowy wyjazd do Bacowki gdzie bedzie krolowala dzika namietnosc i seks we wszystkich odcieniach od waniliowego i romantycznego po ostre branie od tylu bez pytania o zgode. Spacery przy ksiezycu za reke i mnostwo takich magicznych chwil musimy sie poczuc posmakowac w kazdy mozliwy sposob. 4. Jak Bacowka sie udala i oboje jestesmy na tak to 3 miesiace takiego samego zwiazku ze 100% wiernoscia ale nie musimy jeszcze zamieszkac razem ale w przerwach miedzy ta szalona namietnoscia juz rozmawiamy o waznych zyciowo sprawach ktore musza pasowac zeby malzenstwo bylo udane. Wiekszosc wymagan bedziecie mialy dzisiaj zamieszczone jak czegos nie rozumiecie piszcie na maila macie w profilu na spokojnie wyjasnie nakazdy kontakt odpowiem z szacunkiem wiecie ze taki jestemusmiech.gif 5. Po tych 3 miesiacach juz ostani test mieszkamy razem 3 miesiace zeby zobaczyc czy sie dotrzemy wczesniej tez mozemy zamieszkac razem ale nie musimy. Na koniec j jasna decyzja albo malzenstwo i dziecko albo sie rozstajemy bez zalu. Na zakonczenie kazdego etapu kazdy moze sie wycofac i nikt do nikogo nie ma pretensji. Taka jest droga do zostania zona Wilkausmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Trza je ustawić ;-) może pejczykiem je potraktować ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość od procedury... Długo nad tym myślałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×