Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Casting na żonę

Polecane posty

Gość gość
Dowód nr 1. darjuż więcej pisał i nadawał temat ton dyskusji a ta twoja wkrótce umrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kim jest ten Darjuź,gdzie moźna go obecnie poczytać,naprawę tak duźo pisał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy kiedyś umrze ;-) gorzej ze świadomością sensu bytności na tym padole jak początek tej ścieżki nie był koniecznie najszczęśliwszy ... (*) ciężko naprawić ten dystans nawet jak się szybko biega :-) jak żyć - najlepiej obserwoować cudze itp. może przyszły etap byndzie bardziej fartowny bez falstartu :-) mniej bogato bardziej normalnie nieprawdaż mister prowo chaniuniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor jest dzieciakiem ja mu daje 16-18 lat ma taką fantazje erotyczną ,jest to raczej nie szkodiwe Myśle że gdyby zobaczył cycki u kobiety to by sobie z tym nie poradził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:51 wyjasni mi kto o co jej chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Casting na żonę
Gość od dzieciaka... Uśmiałem się do łez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie Jeśli chcesz sobie dorobić do wypłaty, to zapraszam Cię do panelu internautów Opinie Jest to ogólnopolska społeczność badawcza, w której uczestnicy wypełniają ankiety on-line i dzielą się swoimi opiniami na temat produktów, usług, kwestii społecznych. Za każdą wypełnioną ankietę przyznawane są punkty (z reguły po kilkaset pkt), które można wymienić na wynagrodzenie pieniężne (10 000 pkt to 50zł). Dlatego myślę, że może Ci się spodobać! Jeśli chcesz zostać członkiem panelu Opinie kliknij na poniższy link: http://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=76215207 i wypełnij ankietę rejestracyjną (zajmie to nie więcej niż 5 min.). Ankiety wysyłane są na adres e-mail, którego uzyłeś/aś podczas rejestracji do serwisu, tak więc sprawdzaj regularnie swoją skrzynkę mailową! Pojedyncza ankieta warta jest od 100-1400 pkt (0.50-7zł). Program nie pobiera żadnych opłat rejestracyjnych, tak więc nic Cię to nie kosztuje - możesz jedynie zyskać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×