Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy zdarza sie wam bedac w sklepie, podjesc jakis owoc aby zobaczyc czy sa smacz

Polecane posty

Gość gość
cukierki też próbujecie na wagę w ramach testów? Szok.. i obciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak juz musicie nadgryzac owoce zeby przetestowac to zwaz ten owoc i zaplac za niego , duo nie stracisz! a nie odkladasz nadgryziony , wsiuro jedna j****a! jak bym tak jedna z druga przylapala na nadgryzaniu i odkladaniu to by z was piora szly buraczary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuje w tesco na warzywniaku i praktycznie codziennie mam rozwalone pomazańcze bo ktoś tam próbował jakie jest w środku , ugryzione jabłka gdzieś tam rzucone , gruszki ,rozwalone banany nawet ugryzione pomidory . Jak mamy owoce pakowne np truskawki to ktos potrafi rozwalić cale opakowanie zeby zjeść jedna truskawkę Co wszystko idzie na straty .Później szef ma pretensje ze tak duzo strat . Ludzie zachowują sie jak bydło . Dziwi mnie tylko ze ludzie jedzą takie brudne , owoce które wcześniej dotykało wiele osób .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:03 - gdybyście nie klamali jak smakuja owoce to ludzie by nie sprawdzali! A ile razy miałam tak że kupowałam kilo winogron, niby miały być słodkie a tak naprawde były suche i gorzkie!!! Sami do tego doprowadziliscie! Piszecie "smaczne truskawki" biore opakowanie a tu kapcie niesmaczne :-./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś i dlatego jesz brudne owoce ktore wcześniej dotykało wiele osób ? które wcześniej leżały na magazynie/chłodni ? fujjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tobie w tesco ktoś mówi, ze winogrona są słodkie i pisze "smaczne truskawki"? Bo ja nie wiem, albo ślepa jestem albo jeszcze nigdzie w normalnym sklepie takich pierdoł nie widziałam, złodziejko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sie nie zdarza, bo sie brzydze takich macanych przez ludzi.. ale znam to talnei chory przypadek dziewczyny, która spróbowała w markecie.. jedną żelkę... i ochrona wezwała policję. :( podobno ktos chciał się wykazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nigdy nie zdarzyło mi się próbować owoców czy innych rzeczy w sklepie. Jeśli kupuje jabłka to określonego gatunku i wiem jakie będą w smaku, nigdy nie zdarzyło mi się żeby było inaczej. A jeśli np pomarańcze zamiast słodkich będą kwaskowe to wykorzystam je np do zrobienia soku zamiast do jedzenia, nie widzę problemu. Dla mnie próbowanie produktów z opakowań czy owoców w sklepie świadczy o totalnym buractwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mie zdarza mi sie robić czegoś takiego i niezmiernie dziwi mnie że ktoś takie coś może robić. Uważam to za straszne buractwo, choć temat uważam za prowo ale chyba zetknęłam się z czymś takim kiedyś w sklepie o ile dobrze pamiętam wiec to oznacza że istnieje chyba takie zjawisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj dokladnie to chcialam napisac , jesli cos np pomarancze beda kwasne to robie sok , tak samo jak z jablek , mandarynek , marchwi , buraka , winogron ( kwasne winigrona mozna upiec z kurczakiem ) nigdy nie widzialam w sklepie napisu np _slodkie jablka czy slodkie truskawki ja wiem jaki gatunek jablek jest slodki a jaki kwasny , wiem tez jakie winogrona sa dobre a jakie nie , jak rowniez nie spodziewam sie cudownego smaku po tych pieknych wielkich pakowanych zima truskawkach zdarzylo mi sie owszem chwycic w sklepie za butelke wody i wypic , ale wtedy pusta butelka ladowala w moim koszyku (o ja glupia , powinnam ja dyskretnie odlozyc na polke , gdzies pomiedzy inne pelne butelki oraz tlumaczyc sie ze tylko testowalam czy jest dostatecznie gazowana )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam podjadac orzechy i owoce kandyzowane Zawsze to robię,ale owocow duzych nie nadgryzam,co najwyzej macam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już wiem czemu tyle osób ma problemy z aftami i innym syfem w jakie ustnej. Jak się je brudne owoce, to co się dziwić... Marchewkę też próbujecie czy jest okej? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś też nie widuję tych dokładnych charakterystyk na owocach i warzywach, gdyby coś takiego miało miejsce to chyba każdy normalny człowiek zdaje sobie sprawę, że to marketing. Rozumiem, że wy z takich, co oczekują niebiańskiej rozkoszy po czekoladkach, bo tak napisano na pudełku i później płacz, że kupiliście zwyczajne przesłodzone g.. :) Bez problemu udaje mi się wybrać takie owoce jak lubię, nie bywam rozczarowana, że pomidory w zimie nie smakują jak z ogródka itd. Głupie wymówki dla własnego żenującego sposobu bycia. Nikt wam nie każe robić zakupów w tych strasznych molochach, droga wolna na bazarek i do lokalnego sklepu pani Zosi, która wam będzie ładować w dzióbek nawet cukier na spróbowanie.. Tylko, że na to pewnie kasy brak i trzeba w Tesco robić obciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy normalny człowiek zdaje sobie sprawę, że to marketing. Rozumiem, że wy z takich, co oczekują niebiańskiej rozkoszy po czekoladkach, bo tak napisano na pudełku X Kazdy normalny tak , ale nie te idiotki z tego forum :o 80 % kobiet tutaj sie udzielajacych to umyslowe dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehehehe trafna uwaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×