Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gartenmann45

zdrada

Polecane posty

Gość gość
wczoraj Od jakiegoś czasu czekam na maila . x wczoraj Od jakiegoś czasu- to go podaj w końcu ! x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Od jakiegoś czasu jako gość
Obcy. Dla inteligentych. Zwykla literówka zdarzyć sie może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7:52 majla? Chcesz mi zainfekowac kompa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kokos atakuje mężatki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja pisałem o gełografiji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcę popisać o lawendowym wzgórzu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skromna Ja
Naucz się najpierw skromności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skromna jaka płogoda na pełudniu płelski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pochmurna i wieje na polu :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdradzać można ale trzeba szanować żonę w domu nie ubliżać,pomagać,kwiaty kupywać,nie byc dla niej ciężarem,a podporom być poprostu dobrem człowiekiem dl tej drugiej osoby a to że seks nie jest taki jak powinien to trzeba sobie na boku ulżyć ale potem przyjscdo domu ucałować żone kwiata kupić pomóc przy obiedzie,sprztaniu,obronić jak trzeba i można zyc i cieszyć sie sobom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Od jakiegoś czasu jako gość
8:48 :D czekaj zara ci skromna nieskromnie da popalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Od jakiegoś czasu jako gość
7:58 dawaj pisz tu co się będziemy kryć po kątach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś provo, nawet ci koniobijcy tutaj jak 12323 i od niedawna jako gość nie uwierzą, że tak uważasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Od jakiegoś czasu gość
8:58 a ty to nigdy konia nie biłaś. /eś. Smutne masz życie i nieciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś mądry powiedział :Żone trzeba kochać,a roochać dzi.. Coś w tym jednak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Od jakiegoś czasu jako gość
Nie chwalac się mi się zdarza zwalić jeszcze. Dbam przy tym by tryskajacy eliksir wyladował na damskim buziaku. To takie przestepstwo na ero?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwiedźma
Strach wychodzić i strach zostać. Nie wiadomo co w piątek trzynastego może się w łóżku przytrafić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od jakiegoś czasu jako gość dziś 7:58 dawaj pisz tu co się będziemy kryć po kątach xxx Ok więcej nie poproszę zakładam kierpce i spadam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak na południu, ale w moich okolicach pogoda jest dziś ... zdradliwa cool.gif I do tego mamy piątek trzynastego ... strach z łóżka wychodzić jezyk.gif x Puchaczu...nie należy o tym myśleć po prostu, dzień jak każdy inny ;) parasol pod pachę i można świat podbijać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdradzać można ale trzeba szanować żonę w domu nie ubliżać,pomagać,kwiaty kupywać,nie byc dla niej ciężarem,a podporom być poprostu dobrem człowiekiem dl tej drugiej osoby a to że seks nie jest taki jak powinien to trzeba sobie na boku ulżyć ale potem przyjscdo domu ucałować żone kwiata kupić pomóc przy obiedzie,sprztaniu,obronić jak trzeba i można zyc i cieszyć sie sobom x provo najniższych lotów 0/10, wejdź na uczuciowy to może nauczysz się pisać ciekawsze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadne prowo proza życia w wielu związkach kultywowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:36 ja nie neguje że tak się nie dzieje,że ludzie mimo,że mają udane związki gdzieś tam na boku szukają przygód ale to ma krótkie nogi i kiedyś wyjdzie na jaw ,pewnie że są związki gdzie facetowi czy kobiecie nic nie można zarzucic bo jak bylo napisane wyżej obdarowuje prezentami,kwiatami,jest miły,uprzejmy dla np żony a w pracy puka sekretarke tylko że to już jest taka dwulicowość wie że w domu ma ciepło domowego ogniska,ugotowane,poprasowane koszule,a sekretarke traktuje jako rozrywkę obiekt swoich uciech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak to się dzieje ale zawsze znajdzie się chętna na seks z żonatym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
Ludzie nie wkładajcie każdej zdrady do jednego wora.Każda zdrada jest inna i ma inne podłoże.Najpierw trzeba znać przyczynę,a potem można osądzać .To taka sama sytuacja jak z morderstwami.Niby to samo,a każde może być inne uzasadnione bo np w obronie koniecznej,nieumyślne i z premedytacją.Osądzajmy obiektywnie,nie z klapkami na oczach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acordeon A jak Ci uzasadnię, dlaczego chcę Ci odrąbać rękę, to będę mógł to zrobić i się nie obrazisz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwiedźma
A po co w ogóle osądzać? To osobista sprawa każdego człowieka. Jego życie, jego związek, jego ewentualne konsekwencje lub ich brak. Każdy ma prawo żyć według własnych zasad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acordeon A jak Ci uzasadnię, dlaczego chcę Ci odrąbać rękę, to będę mógł to zrobić i się nie obrazisz? x hahahahahha 10/10 samo sedno :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ocerdeon slysznie rzekłeś. Skromna powiedz mi jak tam ci ze mna na bezludnej wyspie. Udaje mi tu że nie przeczytała słowa gwałt. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×