Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gartenmann45

zdrada

Polecane posty

Gość gość
10:28 np masaż erotyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tym właśnie mówię że faceci inaczej odbierają wszystko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8:45 skąd wiem? Nie widzialem cię ale po tym co napisałaś wiem że masz ten błysk w oczach :) . 10:29 piękna historia nic dodać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie popieram zdrady ale też nie krytykuje.Każdy lubi zmiany ale to nasze sumienie nam dyktuje czy zrobić ten krok czy jednak cofnąć nogę .Nigdy nie miałem kochanki mimo,że mam i miałem okazję jak już to korzystanie z wiadomo kogo i to raczej bezstosunkowo a to raczej nie taka wielka zdrada X Chodzi o masaż erotyczny? Witaj w klubie tych, którzy jednak mimo sprzyjających okoliczności ( i jak myślę mimo wielkiej ciekawości) nie zrobili tego kroku do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie widzialem cię ale po tym co napisałaś wiem że masz ten błysk w oczach . No tak mam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak po zdradzie normalna partnerka może spojżeć partnerowi w oczy? Rozumiem jak my z moim misiem mamy trójkąt ale przy jego akceptacji i udziale. Nigdy bez jego obecności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukajcie błysku u swoich partnerów,kaźdy coś ma w sobie wyjątkowego kochanka leci tylko na kasę robi to z wieloma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że to kwestia podejścia i poglądów- czyli bardzo indywidulana. To tak, jakby dyskutować o religiach i ich prawdziwości. Najważniejsze, to rozmawiać o swoich poglądach i podejsciu do takich kwestii juz na początku relacji, aby wszystko było jasne. Osobiscie zdrada dla mnie jest niewybaczalna, bo ZAWSZE jest świadoma, a tym samym dokonana z premedytacją, bo przecież nikt nie dostaje nagle amnezji i nie zapomina kim jest, z kim jest i kogo w tym momencie krzywdzi wlasnym egoizmem. Problemy w zwiazkach trzeba omawiac i przerabiać. Jesli partner zamyka się na dialog lub lekceważy uwagi i "ostrzeżenia", to jego problem i sam poniekąd będzie sobie winien tego, że druga osoba pójdzie w bok lub odejdzie całkowicie. Tak, czy inaczej, związki są ogolnie dla ludzi bardzo rozsądnych, majacych poukladane w glowie i przede wszystkim - dojrzalych emocjonalnie. Tacy ludzie, mają swoj honor, zasady i nie zniżają się po prostu do pewnych zachowań. Poza tym, duze znaczenie ma tez dobre dobranie sobie partnera, a niestety wiekszosc zwiazkow nie powinna w ogole istnieć- taka jest przykra prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi akurat nie zależy na kasie i nie szukam kochanka żeby angażować się uczuciowo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 09 świetnie napisane .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubisz towar z drugiej półki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:17 i mi się coraz bardziej podobasz. Juz ja bym ci najlepiej zajał twoim lawendowym zakątkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 23 ile masz lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce mi się logować. Kiedyś o tym pisałam,że ludziom wydaje się,że złapały cudownego partnera/partnerkę .Nic bardziej mylnego! Nawet ludzie z zasadami popełniają błędy.Znam wiele par (na pozór ufających sobie kochających),a mała iskra wystarczyła żeby dopuścili się zdrady.Powód chwila słabości,zauroczenie,alkohol.I nie jest tak,że to faceci tylko nas zdradzają bo życie pokazało mi osobiście,że kobiety przynajmniej z mojego otoczenia robiły to sama nie wiem czy nie częściej bo np męża nigdy nie ma w domu(kierowca)bo jakiś tam facet owijał sobie kobietę wokół palca kupując kwiatki,biżuterię potrafił nawijać makaron na uszy lepiej niż mąż i uległa bo za dużo wypiłam np i coś mi odwaliło.Każdy popełnia w życiu błędy.Można tylko się doszukiwać co przeważyło szale,dlaczego tak się ktoś zachował. Krytykujmy ale z głową, nie emocjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co znaczy towar z drugiej ręki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrady były są i będą. Z takich zdrad są poczete dzieci nowe związki lepsze zwiazki bardziej dobrane. Co byscie konserwstysci nie napisali i jakiego durnego prawa nie wprowadzili zdrady bedą jak cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czasami nie panujemy nad tym bo np ktoś nam na imprezie dosypie jakiegoś świństwa do drinka i robimy rzeczy,których nigdy byśmy nie zrobili normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś o tym pisałam,że ludziom wydaje się,że złapały cudownego partnera/partnerkę .Nic bardziej mylnego! Nawet ludzie z zasadami popełniają błędy.Znam wiele par (na pozór ufających sobie kochających),a mała iskra wystarczyła żeby dopuścili się zdrady.Powód chwila słabości,zauroczenie,alkohol.I nie jest tak,że to faceci tylko nas zdradzają bo życie pokazało mi osobiście,że kobiety przynajmniej z mojego otoczenia robiły to sama nie wiem czy nie częściej bo np męża nigdy nie ma w domu(kierowca)bo jakiś tam facet owijał sobie kobietę wokół palca kupując kwiatki,biżuterię potrafił nawijać makaron na uszy lepiej niż mąż i uległa bo za dużo wypiłam np i coś mi odwaliło.Każdy popełnia w życiu błędy.Można tylko się doszukiwać co przeważyło szale,dlaczego tak się ktoś zachował. Krytykujmy ale z głową, nie emocjami. xx Opisujesz wlasnie zachowania ludzi, kotrym brakuje świadomości i zasad. Mąż kierowca- przeciez wiadomo jaka to jest praca, że wiaże sie z brakiem obecnosc***artnera w domu, a wiec skoro oboje zgadzaja sie na taka prace partnera, to powinni robic to z pelna swiadomoscia konsekwencji. Kwiaty, bizuterie itp? Kobieta z zasadami i swiadoma, nie rozpoczyna tematu i nie przyjmuje przezentow od innego faceta, bo to juz jest otwieranie pewnych drzwi. Co do alkoholu natomiast, to zanim się go wypije, jest sie trzezwym i bedac ŚWIADOMYM tego, co sie moze zrobic pod wplywem alkoholu, sie go po prostu nie pije w sytuacjach niebezpiecznych. Tak więc "błędy" które opisujesz, popelniaja ludzie, którym brakuje rozsądku, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że zdradzali nasi pradziadowie,dziadkowie, ojcowie zdradzamy my i będą zdradzać nasi następcy trochę winy ponosi za to kulturowy monogamizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi chyba dopiero zacznie brakować rozsądku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:26 widzę cię od rana,i twoje potrzeby skryte . pytanie o wiek coż co wolisz 20 latka wygladajacego na 40 czy 40 wygladajacego na 20?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nakreśliłam przykłady Nie sądzę żeby niektórym brakowało rozsądku(może się mylę) Wiadomo,że każda z nas ma inny charakter. Jedna jak nie słyszy od męża czułości,adorowania jej może ulec komuś kto jej to okazuje po za domem.Inna wie gdzie jest granica i powie stop w odpowiednim momencie.Ale jak można odróżnić niebezpieczną sytuację i nie pić alkoholu(chyba jak decydujemy się na spotkanie sam na sam) To samo dotyczy mężczyzn na trzeźwo potrafią trzymać zdrowy dystans,a po kilku głębszych ten dystans skraca się bardzo szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie skrywam potrzeb , piszę że chciałabym sexu z kimś innym niż mąż po tylu latach . A o wiek tak zapytałam , na marginesie 35 byłoby ok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 42 Gdzie mnie widzisz ? A ty jak wyglądasz na 20 czy na 40 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup sobie manekina i wal się z mim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wazniejsze skad klikasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety zdradzając uciekają od tyranów,alkoholików i jest to nic nadzwyczajnego tutaj zdrada jest uzasadniona mówię to z perspektywy faceta.Szukają spokoju i oparcia chociaż wiele już nie decyduje się na związek po traumach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×