Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gartenmann45

zdrada

Polecane posty

Gość gość12313
„jeszcze raz apeluję o szacunek i tolerancję dla blizniego nawet takiego co nie zawsze wybiera jedną właściwą słuszną drogę” x Druhu, kopiesz sie z koniem. Tutaj zbyt wiele osob jest za mało kumatych, zeby szanować bliźniego i byc tolerancyjnym, choc sami nie sa bez skazy, często maja wiele na sumieniu, na pokaz sa prawi i sprawiedliwi. Jędyny sposób, zeby dotarło cos do chama, to niestety trzeba po chamsku. Jak będziesz mówił delikatnie, to taki jeden z drugim chamem Cie wyśmieje i na kobiec za przeproszeniem nas/ra i wyr/zyga sie na Ciebie. Ubolewam nad tym, ale innego sposobu nie na chama. Trzeba po chamsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość12313 dziś wiąże się tylko z takimi kobietami i mieszkam w polsce. widać ty nieudolnie szukasz, albo masz problem z jasnym wyrażaniem swoją potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś ciekawym przypadkiem. Jeśli masz lub będziesz miał córkę to zięć będzie miał fajnie. Może nawet będziecie dzielić się adresami kochanek. Przecież zdrada to nic takiego. Zięć będzie córce pomagał w obowiązkach domowych, narobi jej dzieci i miał wiele kobiet, bo monogamia to lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12313
„Skoro seks w związku nie jest najważniejszy to dlaczego zależy ci na możliwości uprawiania go z wieloma kobietami i prosisz tu każdą o przejście na maila?” x Bo tutaj jest mało kobiet i cieżko trafić na jakaś fajna, z która by iskrzyło. Jeszcze raz powiem jakbyś nie zrozumiała, temat jest o zdradzie, w związku z tym tez o seksie, dlatego tak duzo piszemy o tym. Podobno forum tez jest o erotyce... W życiu seks jest nie jest najwaczniejszy... Związek oparty tylko na seksie prędzej czy pózniej rozpadnie sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12313
„wiąże się tylko z takimi kobietami i mieszkam w polsce. widać ty nieudolnie szukasz, albo masz problem z jasnym wyrażaniem swoją potrzeb.” x Masz fart pod tym względem, albo obracasz sie w takim towarzystwie :) Z moich obserwacji wynika, ze kobiety w Polsce sa mało wyzwolone i boja sie krytyki osob trzecich. Kościół odgrywa tez ogromna role w „blokadach” u kobiet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czujesz może, że masz tu jakąś misję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12313
„jestes ciekawym przypadkiem. Jeśli masz lub będziesz miał córkę to zięć będzie miał fajnie. Może nawet będziecie dzielić się adresami kochanek. Przecież zdrada to nic takiego. Zięć będzie córce pomagał w obowiązkach domowych, narobi jej dzieci i miał wiele kobiet, bo monogamia to lipa” x Ty tez jestes dla mnie ciekawym przypadkiem. Od razu wyjeżdzasz ad personam i oczywiście chowasz sie za „gościem” bez żadnego nicka. Tylko w necie chojrak? :) A myślisz, ze ja komuś zabraniam żyć bez monogami, skoro sam jestem jej przeciwnikiem. Tylko trzeba robic to z głowa, dyskretnie i zabezpieczać sie (środkami antykoncepcyjnymi). Oj, ale jadu zobaczyłem w twoim poście, typowy polaczek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12313
„Czujesz może, że masz tu jakąś misję?” x Tak, zwiększać tolerancję i poszanowanie bliźniego w ciemnogrodzie. ;) Żart, bo to kopanie sie z koniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej nie możesz znaleźć, bo hipokryta z ciebie. Piszesz, że seks nie jest w życiu najważniejszy, a jednocześnie z tego co piszesz, aż skręca ci kiszki żeby zamoczyć. Ponieważ jesteś tchórzem to zwalasz winę na kobiety, kościół, konserwatystów. Bo nie jesteś w stanie przedstawiać swojej kobiecie przekonań o byciu w związku otwartm. Szukasz usprawiedliwienia dla swojej chęci zdrady. Równocześnie twierdzisz, że to w porządku łamać serce być może fajnej dziewczynie, bo to wynik prania mózgów, że zranisz ją zdradą. Nie potrafisz powiedzieć wprost czego oczekujesz, tylko chcesz budować na kłamstwach. Bo jesteś tchórzem. Sam sobie równocześnie przeczysz. Skoro seks nie jest najważniejszy to po co to wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, zwiększać tolerancję i poszanowanie bliźniego w ciemnogrodzie. oczko.gif Żart, bo to kopanie sie z koniem. X To słabo Ci się dzień zapowiada, biorac pod uwagę to jaki jesteś światowy i ile wiesz o życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z twojej wypowiedzi nie wprost, ale wynika, że nie czułbyś się jednak komfortowo gdyby jakiś facet narobił dzieciaków twojej córce i równocześnie pukał inne. Znowu hipokryzja. A największa hipokryzja z ciebie wychodzi gdy nie masz sensownych argumentów i wmawiasz komuś atak. A to jest dyskusja. Przecież nie ubliżamy sobie. Jeśli masz takie, a nie inne poglądy to napisz, że jesteś im wierny i gdyby zięć w przyszłości dyma ł kochankę, a potem wrócił do domu, pomógł wykąpać twoje wnuki i dymałby twoją córkę, to jest to w porządku. Czy swoje ideały też chcesz zdradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to nie jest atak p ersonalny, bo nawet nie wiem czy masz córkę. Po prostu poruszamy sprawę z każdej strony. Człowiek tak światowy i otwarty jak ty zapewne szanowałby przekonania zięcia. Nawet gdyby córka płakała ci w rękaw wytłumaczyłbys jej tak samo jak nam, dlaczego ma przestać się mazac i na cudownego męża. Przecież pomaga jej w domu, pracuje. Myślę jednak, że nie byłoby takiego probemu, b o jako człowiek o liberalnych poglądach (doucz się kto to liberał), jeśli takową córkę będziesz posiadał nauczysz ją od maleńkosci otwartości na "związki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12313
„pewnie jeszcze ze dwa pokolenia i zdradą nie będzie niczym ważnym, w 19 wieku jak kobieta pokazała kolano była dzifką, za byle co ludzie ginęli w pojedynkach w obronie cnót i moralności. To co kiedyś było extremalne dziś jest normalne. x Dokładnie, a na razie konserwatyści maja straszną spinkę i ból pupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12313
„Już dziś ile jest wolnych związków, swingersow układów cuckold, może to robić wasza sąsiadka, siostra lub matka i ojciec. Przez społeczeństwo spotykają się w hermetycznych grupach i nie mogą się publicznie przyznać.” x A o dziwo na forum erotycznym mamy wiecej konserwatystów niż liberałów. Niestety taki mamy klimat, zreszta widac czego elektorat PISu oczekuje i zeby nie było, ze jestem za PO i podobnymi do niej partiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On nie wie co to znaczy konserwatysta i liberał. Unika niewygodnych pytań. Daje niejasne odpowiedzi. Co za facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to PO jest za zdradą partnerów, upowszechnieniem poliamorii i poligamii? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12313
„aczej nie możesz znaleźć, bo hipokryta z ciebie. Piszesz, że seks nie jest w życiu najważniejszy, a jednocześnie z tego co piszesz, aż skręca ci kiszki żeby zamoczyć. Ponieważ jesteś tchórzem to zwalasz winę na kobiety, kościół, konserwatystów. Bo nie jesteś w stanie przedstawiać swojej kobiecie przekonań o byciu w związku otwartm. Szukasz usprawiedliwienia dla swojej chęci zdrady. Równocześnie twierdzisz, że to w porządku łamać serce być może fajnej dziewczynie, bo to wynik prania mózgów, że zranisz ją zdradą. Nie potrafisz powiedzieć wprost czego oczekujesz, tylko chcesz budować na kłamstwach. Bo jesteś tchórzem. Sam sobie równocześnie przeczysz. Skoro seks nie jest najważniejszy to po co to wszystko?” x Nic z tego nie jest prawda. Jednak rozumiem, w chorej głowie stworzył sie chory obraz... Twierdze, ze tutaj na forum jest wiele niezrównoważonych emocjonalnie osob lub takich co wyszły ze szpitala psychiatrycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12313
„To słabo Ci się dzień zapowiada, biorac pod uwagę to jaki jesteś światowy i ile wiesz o życiu.” x Nie słabo, dyskusja jest bardzo ciekawa :) Choc jak zwykle niektóre osoby zachowują sie jak trolle w sensie wylewania jadu, złości i agresji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12313
„Z twojej wypowiedzi nie wprost, ale wynika, że nie czułbyś się jednak komfortowo gdyby jakiś facet narobił dzieciaków twojej córce i równocześnie pukał inne. Znowu hipokryzja. A największa hipokryzja z ciebie wychodzi gdy nie masz sensownych argumentów i wmawiasz komuś atak. A to jest dyskusja. Przecież nie ubliżamy sobie. Jeśli masz takie, a nie inne poglądy to napisz, że jesteś im wierny i gdyby zięć w przyszłości dyma ł kochankę, a potem wrócił do domu, pomógł wykąpać twoje wnuki i dymałby twoją córkę, to jest to w porządku. Czy swoje ideały też chcesz zdradzić?” x Odpowiem ci tak. Oczywiście zakładając, ze mam córkę i zięcia... Jesli zięć miałby podobne podejście do mnie, to nie zabronilbym mu. Tylko niech to robi z głowa jak wczesniej napisałem. Poza tym słownictwo jakie używasz w swoim poście jest bardzo pejoratywne - „narobić dzieci”, itp. To mam ci takiego zięcia życzyć, który narobi dzieci twojej córce? Z chamem po chamsku? Tego chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12323 zauważyłam, że jeśli nie wiesz co odpowiedzieć oskarżasz kogoś o hejt lub o bycie wariatem. Daj spokój. Dyskutujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12313 szkoda dnia na takie bezsensowne klikanie, ale Ty masz na pewno czas i cel, by na każdy post odpowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12313
„A to zdrada ma jakiś związek z polityką? x Ma, bo myślenie konserwatywnych Polaków, jest takie jak polityków. Choroba zaczyna sie od głowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli pozwolił byś jawnie zdradzać córkę. Bo z głową to chodzi o zabezpieczanie się? Aids i te sprawy. Narobić dzieci, bo to nie ty znosisz trudy ciąży, porodu, połogu, karmienia piersią. Ile byś mi nie wmówił, że pomagasz. Rozumiem też, że po porodzie, gdzie obowiązuje jakieś 6 tygodni abstynencji seksualnej zięć może ulżyć sobie poza domem. Fajny z ciebie facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12313
„12323 zauważyłam, że jeśli nie wiesz co odpowiedzieć oskarżasz kogoś o hejt lub o bycie wariatem. Daj spokój. Dyskutujemy.” x Hejt jest wtedy gdy widac agresje. A tu w postach widac. Zachowujesz sie wlasnie jak hipokryta, a innych o to oskarżasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra. człowiek się uczy na błędach. Teraz przed zaciągnięciem jakiejś do łóżka, zapytam, czy wierzy w jednego, słusznego, wielkiego kaczora. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli zięć miałby podobne podejście do mnie, to nie zabronilbym mu. Tylko niech to robi z głowa jak wczesniej napisałem. X Idiota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam pytanie. gość dziś A to PO jest za zdradą partnerów, upowszechnieniem poliamorii i poligamii? smiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12313
„12313 szkoda dnia na takie bezsensowne klikanie, ale Ty masz na pewno czas i cel, by na każdy post odpowiadać” x Tez juz niedługo koncze, bo obowiązki domowe wzywają. Jak ktos rano wstaje, to ma troche czasu na pisanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te wszystkie niewygodne pytania pochodzą od kobiety. Dyskusja jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×