Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dobre repliki !!!!! prosze uwazac to oszust!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość gość
dziś Przepraszam za wszytko co tu napisałam ale towar w końcu doszedł i jest rewelacyjny w skrócie towar na 5 Dostawa na 1 Ale to nie winna sprzedającego!!!! x Och Nadia, juz sie nie wysilaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chatzli
Zamowilam rzeczy na samym poczatku listopada (specjalnie sporo przed 11/11 aka Singles Day w Chinach oraz Black Friday). PACZKI DOSZLY na podany adres wczoraj popoludniu, bez zadnych problemow z Urzedem Celnym. Nie odebralam ich jeszcze niestety, wracam do Polski za tydzien i umieram z ciekawosci, jak bedzie z jakoscia. Wychodzi na to, ze paczki zostaly rzeczywiscie praktycznie natychmiast nadane w Chinach, ale sam transport oceniam jako fatalny - 5 tygodni `kurierem`to naprawde wyczyn, do tego absolutnie zero informacji online o sytuacji i polozeniu paczek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paczki dotarły, po 7 tygodniach. Już po mikolajkach ale przydadzą się na święta. Dobrze ze są bo myślałam ze w prostacki sposob zostałam oszukana . Jakosc szali oraz Broszki i pereł jest dobra Wiec nie będę odsyłać choć tak się zarzekałam ze tak zrobie. No nic , dobrze ze są. Powodzenia u Was dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy kupujący podróbki musza wiedzieć, że bawią się w szemrane akcje i w momencie dokonania przelewu zasady państwa prawa przestają obowiązywać. Wszystko o za cenę paru patoli zaoszczędzonych na dobrach luksusowych. Kupowałam u Nadii wielokrotnie, jedynym problemem jest czas oczekiwania ale od momentu nadania paczki sprzedawca raczej niewiele może. Rok temu UC zatrzymał mi torebkę Gucci, Nadia wysłała kolejną. Czekałam przewie 3 miesiące (!) ale było warto- torba rewelacyjna, noszę prawie codziennie, a że mam większość oryginałów nikt nie wie ze to replika :) Paski, chusty, okulary- wszystko idealne pod warunkiem ze wybieramy repliki premium, Te tanie zwykle są delikatnie mówiąc złe... Co do obsługi sklepu nie mam zastrzeżeń- nieważne czy siedzi tam Nadia, Remigiusz czy inny Majfrend- biorąc pod uwagę, że to lewe zakupy z Chin całość prezentuje się wzorowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
paczka doszła towar powiedzmy jest ok . ale baaardzo długi czas dostawy bo aż 7 tygodni dlatego to nie dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, nie martwcie się, rzeczy ostatecznie przychodzą. Ja zamówiłam 20 listopada i dzisiaj już w statusie przesyłki zobaczyłam, że paczka wylądowała w Warszawie. Także zgadzam się z przedmówczyniami- czas oczekiwania tragedia!!! Więc pewnie to ostatni raz kiedy stamtąd zamawiam, albo ewentualnie trzeba wybierać miesiące, w których nie występują święta. Ale piszę, żebyście się nie martwiły, bo wiem co ja przeżywałam, po przeczytaniu tych wszystkich komentarzy. Nie wiem jeszcze jak z jakością, ale ważne, że w końcu to przyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jak większość zamówiłam towar u pani Nadii. Kontakt na mail szybciutki więc super na każde pytanie odnośnie terminu otrzymania paczki oczywiście otrzymywałam odpowiedz - niestety dla mnie zawsze podobną "proszę czekać paczuszka dojdzie". Po miesiącu oczekiwania zwątpiłam, czy otrzymałam zakupiony towar, po półtora nadzieja zamarła. Jakże było moje zaskoczenie gdy po sylwestrze otrzymałam w skrzynce awizo. Towar otrzymany jest super, wręcz rewelacyjny - warto było czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czas oczekiwania jest taki długi, bo prawdopodobnie towar zamawiany jest w Chinach dopiero po złożeniu zamówienia. Myślę, że lepiej zamówić to samemu, tym bardziej że co weekend są takie sklepy na Aliexpress. Jeśli, któraś z Pań (lub któryś z Panów)jest zainteresowany takimi adresami, to zapraszam do naszej grupy https://www.facebook.com/groups/109619386261023/ W każdy weekend umieszczamy tu adresy takich sklepów. A czasami w tygodniu też się jakiś pojawia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chatzli
Odebralam w koncu swoje zamowienie z Polski no i okazuje sie, ze rzeczywiscie kluczowe przy kupowaniu rzeczy jest slowo "premium"... Torebka (opisana jako premium) jest idealna kopia oryginalu - detale, logowania, faktura skory, sztywnosc), ale juz 2 inne rzeczy nie maja z jakoscia i oryginalem nic wspolnego. Jedne kolczyki przyszly ze zardzewialym sztyftem (!!!), z drugiej pary perla odpadla jeszcze przed zalozeniem, wiec bizuteria do wyrzucenia. Polecam wybieranie "premium", na reszte zwyczajnie szkoda pieniedzy. No i oczywiscie trzeba uzbroic sie w cierpliwosc z oczekiwaniem na dostawe, ale warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zachodzę w głowę po co wydawać tyle kasy na podróbę? Moja zasada jest prosta nie stać mnie na oryginał nie kupuję. Jest wiele fajnych skórzanych torebek no name i 100 razy wolę taką niż podróbę. Wstyd było by mi wyjść z nią na ulicę. Serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona Jajkowska
Ja zamowilam juz pare razy u Nadi , i jestem bardzo zadowolona . Oczywiscie wszystko PREMIUM . Torebki, szal, wszystko jest najwyzszej jakosci :-) Nawet w orginalnym sklepie Chanel mieli Problem z odroznieniem :-) Bede tam zawsze kupowac i szpanowac ! Kolo d ... mi wisi , ze komus sie nie podoba ze istnieja takie sklepy ! Mam tez orginalna torbe z LV i po porownaniu z replikiem od Nadi , nie ma poprostu zadnej roznicy ! Ona ma najlepsze repliki , jakie kiedy kolwiek widzialam . Kontakt z Nadia jest tez super , zawsze szybko odpowiada na kazde pytanie . Nigdy nie mialam z nia zadnych problemow ! Nadia jest poprostu najlepsza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halo drogie panie. Muszę przyznać że siedzę jak na bombie bo zamówiłam u pani Nadi znowu torebkę i buty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolka gość
Halo.Zamówiłm nie pierwszy raz i zawsze wszystko doszło!super wygląd towaru ,jak orginał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurwa tutaj nie można żadnej odpowoedzi napisać!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnia, siódma paczka doszła dziś. Wiec i ja znikam z forum moje koleżanki . Prócz czasu oczekiwania niczego złego powiedziec nie mogę. Całe szczescie paczki dotarły !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krew mnie zalewa i wku....m się!Pani Nadia wysłała mi dwie torebki które w dwa miesiące pod rząd zamówiłam(muszę przyznać że czas oczekiwañ na paczki z Chin był bardzo szybki)! Ale to co się teraz dzieje to masakra,w między czasie zamówiłam jeszcze jedną torebkę i tydzień pòźniej jak dostałam zawiadomienie że torebka wysłana to zamówiłam buty!Niestety od tamtej pory nic nie funkcjonuje!Napisałam miłej Pani Nadi Maila na któregp wogóle nie odpisała!dopiero po 3 Mailu odpisała i!!!!!trzmajcie się....okazało siě że tej torebki i butów(e między czasie dostałam Mail z numerem do śledzenia butów!!!!)nic nie wysłała tylko mnie zwodziła z jakimiś numerami których wogóle nie możns było šledzić!!!!!!2 dni tamu mi odpisała znowu Maila że torebka z butami została wysłana i tego też nie można w systemie do śledzenia znaleźć!!!!!!Tyle do osoby "Pani Nadia" Zwodzenie z nos i co o tym sądzić!!!???wyrabia sobie dobrą opinię na początku zamówieñ!cueka żeby jej dobrą opiniě napisać na jej stronie internetowej(napisałam 2 recenzje do torebki Chanel i Hermes)i teraz ma mnie głęboko w d***e!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zamówienie czekam ponad 4 miesiące, sklep umywa ręce , że to nie ich wina i trzeba czekać. Proszę o zwrot pieniędzy a Ci w koło to samo , trzeba czekać. Niby wszystko super ale jak przychodzi do reklamacji i zwrotu pieniędzy to nie ma komu. Ps. Jakość towaru znacznie odbiega od orginału. W bluzie wychodziły nitki itd. Zamówiłem 5 rzeczy doszły 3 , Zakupy u nich to ruletka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolka gość
Iwona Jajkowska moja kochana siostrzyczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolka gość
Iwona Jajkowska moja kochana siostrzyczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolka gość
Iwona Jajkowska moja kochana siostrzyczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolka gość
Pierd...nej kur..e nie można dobrej reklamy robić bo to oszustka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolka gość
Jak się nie wkur..ć!!!!300 Euro poszło się j.b.ć! Wkurw..na z Berlina!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolka gość
To ja gość z 10.01.18 o 18.33!!!! I moja odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolka gość
A jeszcze jedno!jakieś blaszaki doszły na uszy które były do towaru gratisowo!!!!bo i tak się rozpierd...ją!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolka gość
Iwona Jajkowska moja kochana siostrzyczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszuści!!! Cały czas zawodzą i nie chcą oddać mi pieniędzy . Przesyłka nie doszła i pieniędzy nie ma. Towar zamówiony 3 miesiące temu ! Uważać na nich to oszuści!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolka gość
Nie można tutaj jakiekś innej strony założyć ,żeby zdjęcia wstawiać?ja mie mam nic do ukrycia,mogé nawet maila wstawić od pani Nadi (orginalnego)i zdjęcia torebek jakie mi na początku wysłała...a teraz niestety zwodzi tylko pier....nymi mailami!!!!mam tego dosyć!a taka była do mnie fajna przy dwóch pierwszych zamówieniach!moja siostra miała szczęście bo zamówiła za pierwszym razem tą najdroższą torebkę z Chanela i ją też dostała(super towar nie ma co mówić)ake dlaczego nie funkcjonują moje 3 i 4 zamówienia!!!!!DLACZEGO!!!!!!!DLACZEGO!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, polecam sprawdzac status paczki na track24.net zamiast na stronie wysylanej przez Nadie - na track24 widac rzeczywisty status przesylki, czyli w moim przypadku to, ze wcale nie zostala wyslana (od dwoch tygodni po zamowieniu) i ze to PRZESYLKA NIEREJESTROWANA a nie zaden kurier. Podaja tez szacowany czas dostawy - na sam KONIEC LUTEGO, a nie w deklarowane 8-14 dni -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja lubię tam kupowac , kupuje dużo i sprzedaje dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolka gość
Halo drogie Panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×