Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dobre repliki !!!!! prosze uwazac to oszust!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość Lolka gość
Paczka doszła wczoraj po półtora miesiąca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolka gość
Czy któraś z pañ miała problemy z urzędem celnym?moja paczka od Nadi doszła do niemiec z butami i została zatrzymana przez urząd celny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również czekałam prawie dwa miesiące, ale jakość tych rzeczy jest naprawdę dobra. A wyzywanie kogoś od złodziei kupując podróbki jest co najmniej lekką hipokryzją, drogie roszczeniowe paniusie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy któraś z Was kupiła model neverfull damier ebene lv Premium mm? Mam zamiar zamówić ale wciąż się waham. Czy w rzeczywistości jest porządnie wykonana i wytrzymała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Jeśli kupisz oryginał to tak, będzie świetnej jakości. Ale tam oryginałów nie ma, tylko szajsowate, wulgarne podróby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam zakupilam u tej Pani torebke LV. I powiem Wam wszystkim szczerze, rączka skórzana się przerwała. W zasadzie wyszłam z nią na ulicę 3 razy doslownie. Więc rozczarowana bardzo jestem. Jak powiecie mi jak to załączę tu zdjęcia jak to wygląda. Powiem żenada straszna tyle kasy dać na 3 wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystawiam negatyw. Zamówiłam torebkę LV bo wszędzie czytałam jaka dobra jakość. Powiem tak, wyszłam z nią na ulicę 3 razy. Rączki podobno są skórzane, niestety mi się przedarła. Jak mi powiecie czy jest tutaj możliwość wstawienia zdjęcia, to Wam pokaże zdjęcia jak to wygląda.Szkoda kasy na torebkę z którą człowiek wyjdzie 3 razy. Wielki negatyw. Wielka szkoda. Miała być dobra jakość i skórzane rączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj to czemu nie kupisz nie wiem, wittchena, batica, molehill, batycki etc. gdzie jakość jest pewna a jeśli już jakiś problem się zdarzy to wymiana załatwiona jest od ręki? Nie rozumiem jak ktoś kupując podróbkę o jakości ścierki może się skarżyć, że ta się rozpada? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witchen? też kupowałam, średnio mi się podobają. Jakość, też różnie. Ale masz racje, z wymianami lepiej i nie zdarzyło mi się by rączka tak pękła. Wstyd. Kupiłam ponieważ czytałam ze jakosc ma tam naprawde dobra. Tylko dlatego. Poza tym ladne sa torebki LV. Wzór kolory. A po co mam przeplacac i kupowac cos za 8 -16 tys? Wiekszosc spoleczenstwa takze wsrod gwiazd nosi podrobki. I tu nie chodzi o panoszenie sie, tylko o to ze ktos jak zarobi pieniadze to je szanuje. Mi np szkoda byloby tyle siana wydac na torebke choc mnie na nia stac. Kolezanki kupowaly u tej Pani i torebki faktycznie sa identyczne jak oryginaly, roznice sa naprawde tak minimalne ze zwykly czlowiek nie widzi roznic, lub widzi p*****le. Czesto sa to wymiary czy zakonczenia. Bardzo rzadko odroznisz podrobe od oryginalu jak jest idealnie wykonana. Ja nie widze nic zlego w tym co kto kupuje, co kto nosi itp. To jest indywidualna sprawa kazdego z osobna, byleby dla mnie wytrzymywala taka rzecz. Kazdy zdrowo myslacy czlowiek zarabiajacy krocie mysli o tym by nie roz******lac kasy na lewo i prawo. I jesli moze wydac mniej to dlaczego nie? Z chinskich stron czy aliexpress nigdy nie zamawialam, bo tam jest chlam i te podrobki sa widoczne golym okiem dla laika. Ale tam podobno jakosc miala byc na najwyzszym poziomie. Trudno.... moja torebka nie wytrzymala, i rączka poszla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstyd by mi było z chamską podróbą się ludziom na oczy pokazać. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale musisz decydowac i mowic o sobie a nie o innych . Taka prosta zyciowa zasada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zamówiłam neverfulla mm monogram z beżowym środkiem- najdroższego premium i torebka jest idealna, niczym nie różni się od oryginału, rączki ładnie ciemnieją - potwierdza sie zasada że trzeba zamawiać najwyższą jakość. ostatni zakup- szal- szedł do mnie 30 dni ale dotarł i nie mam zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ja również wzięłam jakość premium, naprawde. I rączka mi poszla. Przerwala się. daj maila to Ci pokaze na fotce. Ja jestem zazenowana, bo 3 razy wyszlam na ulice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serio?? masakra totalna ...ja nie mogę się moją nacieszyć, szczególnie ze mam oryginał lv i mogę porównać. A nie oszczedzam jej ani trochę, poniewieram i noszę spore zakupy. Musiałas dostac jaki wyjątkowo wadliwy egzemplarz- Nadia, ogarnij d**e i oddawaj kasę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nawet do tej Nadii juz nie pisze o zwrot kasy czy wymiane paska, ona w ogol nie odpisuje na maile. Szkoda mojego czasu i nerwow. Szkoda, bo kontakt ze sprzedajacym jest bardzo wazny, jesli jest. Ale na maile nie odpisze. Wyglada na to ze jak jest dobrze to pisze a jak cos sie dzieje to jej nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja dziś dostałam klasyczną Boy Chanel, nawet nie premium i jest śliczna, wykonana z miękkiej skóry i naprawdę dobrej jakości. Pierwszy raz zamawiałam przed świętami i się wściekałam że tak długo to trwa, ale teraz już mam zaufanie i jak na razie bez przykrych niespodzianek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostałam właśnie "niby skórzaną" torbę która wyglądem przypomina jakiś plastikowy szajs z którym nawet żul by się wstydzil na ulice wyjść, a ta głupia k... nawet na maile nie odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli jaka to torebka co wyglada jak plastikowa skora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam lv metis. Torebka ładnie wykonana. I jakości się nie wypowiem bo mam ja krótko. Następna chciałam kupić neverfull lv ale ciągle się waham czy jakos wykonania jest porzadna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te tanie repliki to sie rozpozna, wiec tylko dla zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla kasy sa repliki robione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahah to nieprawda , wlasnie dostalam moje buty , wszystko super , Pani godna zaufania, POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Godna zaufania?? Haha sorry, ale ktoś, kto zwraca się do klienta w stylu "kochanie wszystko jest ok, sa male opóźnienia, ale wszystko dojdzie, caluski" albo "proszę czekać paczuszka dojdzie", ewidentnie ma coś z garem nie tak. To nie przedszkole a klienci to nie dzieci, żeby mówić do nich zdrobniale, a tym bardziej nazywać "kochanie" obcą, dorosłą kobietę, która jest klientką, a nie jej koleżaneczką z bazarku. Klientowi należy się szacunek, a nie jakieś denne spoufalanie. x " i tak jak urząd zatrzyma paczkę ona się tym zajmuje " hahaha tak, bierze samolot z Chin i osobiście odwiedza celników z nakazem wydania paczki, ludzie, kto może takie brednie wypisywać jak nie sama zainteresowana?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety ale to oszuści. Wszystko jest ok dopoki paczka nie zostanie zatrzymana. Niczego sie nie mozna dowiedzieć ani zwrotu kasy ani wyslanie ponownie towaru minelo 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zayla
Zgadzam się w 100%, jaka poważna osoba zwraca się do klientek ,, kochanie"... po wiadomościach również uważam , że ta kobieta ma coś z głową :) Nikt normalny nie odzywa się tak do klientów. Wszystko jest w porządku do momentu, kiedy wszystko gra. A gdy wychodzi bubel to kobieta milczy, kasy nie odda, mało tego nie wymieni . Nie jestem przeciwna replikom, każdy nosi i ubiera to co mu się podoba. Ale zauważcie jedną rzecz, mianowicie w każdym innym sklepie zwrot się należy. Nie zdarzyło mi się jeszcze przy zamawianiu przez internet towaru, by sprzedający milczał nie odpowiadając na maile. By nie chciał zwrotu przyjąć. Każdy słowny , wiarygodny i przede wszystkim sprawiedliwy sprzedający zwrot przyjmuje a tym bardziej odpowiada na maile, nie tylko te o miłej treści, ale też te krytyczne . Ja już dawno przestałam zamawiać u tej Pani, dobre pół roku. Rzeczy jedne były ok, inne już nie. Ale sam brak nagły kontaktu i lecenie sobie z klientem ,, w bambuko", to już szczyt chamstwa. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy osoby, które zostały oszukane przez sklep dobre-repliki odzyskały pieniądze? Moja paczka niestety została zatrzymana a Pani Nadia umywa ręce - ani pieniędzy, anie towaru. Minęły 3 miesiące od zamówienie. Jakimi sposobami domagać się zwrotu pieniędzy? Proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jest jakiś sposób aby wyegzekwować od tej Pani pieniądze za towar, który nie dotarł? Zgłosić na policję? Przecież tego nie można tak zostawić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukana56789
Radzę uważać na ten sklep. Właścicielka to oszustka. Bezczelnie pobiera pieniądze i nie przysyła towaru. POLECAM WSZYSTKIM KTÓRZY CHCĄ STRACIĆ PIENIĄDZE. Bardzo źle traktuje klienta, gdy domaga się skradzionych pieniędzy, wręcz go wyśmiewa i mówi, że żadnych pieniędzy nie było. Sklep nie jest nigdzie zarejestrowany więc nie można się nawet nigdzie domagać sprawiedliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam dokonać zakupu, na szczęście przeczytałam wasze opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszustka bo paczki idą dłużej ? Mam wrażenie ze tu jedna i ta sama osoba komentuje... faktycznie oszustka....Boze jacy Polacy są zawistni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×