Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dobre repliki !!!!! prosze uwazac to oszust!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość Lolka gość
Halo dziewczyny.To ja Lolka Gość.Kupiłam u pani Nadi torebkę LV neverfull GM rosa ballerina....Hujowa mimo że Premium....Boczne ściągacze wogóle nie można było do góry podciągnąć bo były tak szeroko poszyte że tylko spowrotem w dół zjeżdżały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamòwiłam torebkę chanel , przyszła berdzo szybko dostałam ją w ciągu 11 dni od dnia złożenia zamòwienia. Jest śliczna wszystko zgodnie z opisem i zdjęciami, jestem zachwycona i już planuję następne zakupy, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zamówiłaś PODRÓBKĘ a nie torebkę chanel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście mòj błąd zamòwiłam ujmijmy to bardziej elegancko replikę torebki chanel boy i jest śliczna dokładnie taka jak na zdjęciach i jestem berdz zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadia jeśli to czytasz to proszę O informacje kiedy oddasz mi pieniądze za zwrócony towar ? Moncler czapka i szalik. Napisałam do ciebie jakieś 10 wiadomości i możesz być pewna ze nie zostawię tego tematu. Zacznę pisać na FB aby odstraszać twoich potencjalnych klientów. Zgłoszę Twój sklep na policji jeśli nie dostanę odpowiedzi od Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam! Oszustka, te same rzeczy co na AliExpress tylko dużo taniej. Odpisuje na maile, które jej się podobają. Co za normalny człowiek zwraca się na klienta „kochaniutki” czy „paczuszka już w drodze” ? Błagam jesteśmy dorośli. TO CHORA PSYCHICZNIE OSZUSTKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre-repliki to oszuści i złodzieje, zamówiłem jakąś d**erelę za grosze, żeby się przekonać czy to są oszuści, no i się przekonałem, że są :))) Pieniądz przelane, towar nigdy nie doszedł. Omijajcie szrokim łukiem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lily810
Witam Chciałabym zapytać,czy ktoraś z Pań zglaszała sprawe na Policje? Czekam na paczke już 5 tydzień .Pani Nadja nie odpowiada na meile. Dobrze sie zastanówcie zanim coś zamówicie u tego sprzedawcy. Ja jestem cała w nerwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamówiłam już w tym sklepie buty LV, koszulkę - wszystko doszło bez problemu, aczkolwiek długi czas oczekiwania na przesyłkę, chyba to były 2 miesiące nawet. Jakość super, choć buty bardzo śmierdziały na początku. Teraz czekam na kolejne dwie przesyłki. Na jedną już około 1,5 miesiąca. Podzielę się znowu opinią jeśli otrzymam paczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję często, czas dostawy jest czasem baaardzo długi ale zawsze jestem zadowolona z jakości. Wcześniej trafiałam różnie jak kupowałam na facebooku, czasem dziewczyny tez oszukiwaly wiec dobrych replik nie zmienię bo jakość jest dobra- a na czas dostawy wlascicielka nie ma wplywu.Osobiście polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wsztstkich , chcialam zapytac jak mozna sie skontaktowac z Nadia?? od 2 tygodni prubuje , raz mi odpowiedzial na maila 4 dni temu i cisza,na facebboku nie moge nic skomentowac , wszystko zablokowane nie ma szans na wyslanie wiadomosci . Moze ktos mi poradzi w jaki sposob moge sie skontaktowac. Dzieki z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuj***ardzo juz sie zkontaktowalam , wszystko jest oki jak zwykle osoba naprawde bardzo mila, i uprzejma. jezeli macie jakies problemy to dajcie znac sperzedawcy bo prwdziwy sprzedawca to osoba super uccziwa , solidna i powazna.Wszystkie produkty dochodz( nieraz dlugo zalezy od poczty) ale zawsze dochodza, wierzcie mi jesìzeli sa jakies problemy to kontaktujci az do skutku pania Nadie , jeszcze nigdy nikogo nie oszukala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wstyd wam kupowac podrobki???? po pierwsze to jest przestepstwo, a po drugie to wiocha po calosci. zgrywacie wielkie paniusie od LV lub Chanel a nie macie klasy za grosz. sloma wam wystaje z tych dziadowskich torebek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Standardowe działania tej oszustki !!!, mi przysłała buty nie dość że nie ten model to rozmiar zamiast 37 to 36 . kontakt bardzo ograniczony poprosiła żebym wysłała paczkę p czym paczka nie została odebrana , zwrotu pieniedzy też nie dostanę poniewaz szanowna pani napisała mi że się nie dogadamy . podaje adres do sklepy gdzie może wam sie uda skontaktować z tą oszustką n.strzelecka@dobre-repliki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I chuj ci w dupe biedaczko jebana! Na co ci podjeby żeby bogaczke udawać? Żałosne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze są Wasze teksty: "kupiłam torebkę chanel, lv". Jak was na oryginalne nie stać to po co cyrk robicie. Jak widze dziewczyny z podrabianymi torebkami to mnie smiech ogarnia. Pozorowac ze mamy kase na luksusowa marke z torebka, na ktora wystarczy tylko raz spojrzec i widac fake jak ch... Porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli kogokolwiek oszukala to radze na policje od razu zglosic. potwierdzenie przelewu i jazda z kanciarzami. wy odzyskacie pieniadze, a kobieta moze miec powazne klopoty za handel podrobami. Odechce jej sie wyludzania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda jest taka ze kupujecie podrobki by uchodzic za zamożne, pełne klasy i wdzięku kobiety...a jest wstyd, tandeta i obciach. Lepiej nosic zare jak podrobki. jezeli masz torebke za "15 tys "i jezdzisz autem za 15-20 tys to się sama ośmieszasz. Zazdrość wzbudzisz tylko w dziewczynach które jeżdżą autobusem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na konto już nie można wpłacać, podane jest tylko alipay bitcoin, ktoś już kupował w tej alikacji u tej Pani??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupowalam u tej pani przed swietami dwie torebki Louisvuitton i powiem szczerze jestem bardzo zadowolona jakosc jak w opisie . Czas oczekiwania jakies 1,5 miesiaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A o co chodzi z tymi płatnościami, wie ktoś? Dlaczego nie można przelewem? Czy ktoś obecnie coś zamówił i płacił, albo doszły Wam paczki? Naprawdę tak długo się czeka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja olace przelewem, bez problemu , jeszcze wczoraj wieczorem zrobilam przelew, od 6 lat kupuje i nigdy nie mialam problemow, moze ktos kupil od innej osoby ktora sie podszywa( jest taka co sie podszywa ) trzeba uwazac. w kazdym razie osoba uczciwa, solidna i iìnie moge nic zlego powiedziac , wrecz przeciwnie w 6 lat zakopow nigdy sie nic nie stalo wszystko super !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj kupowałas? To zazdroszcze bo mnie wysłała inne możliwości niż przelew i trochę się boje, nie znam na bitconach itd, a nie ma mnie kto polecić.. tylko dla stałych klientów jest przelew, pierwszy raz chciałam zrobić zakupy i to dlatego... ale jak nie będę mogła przelewem to rezygnuje za duże ryzyko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz najlepiej na maila prywatnego masz na stronie sklepu wszystkie dane napewno nadia odpowie. Poza tym ja robie przelewy bo mieszkam za granica i place w Euro , wiec robie przelew.najlepiej napisz maila napewno ci odpowie, odpisuje zawsze jest to bardzo uprzejma osoba , napisz jej ze cie polecila jej stala klientka z zagranicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki! Napisałam właśnie maila i powołałam się na to i na Ciebie, mam nadzieje, ze to poskutkuje, nie ma to jak solidarność jajników! Dzięki za polecenie raz jeszcze. A jak z dostawa, długo czekałaś? I czy faktycznie te towary są takie same jak na zdjęciach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadia się zgodziła, pod warunkiem, że napiszesz do niej maila z maila sklepowego. Mogłabyś? Będę bardzo wdzięczna.... jakbyś mogła to napisz ze Katarzyna prosila o polecenie i w tej sprawie się kontaktujesz by mi podała numer konta do wpłaty. likwidują sklep, a ja nie mam innej możliwości niż wpłata na konto.... przepraszam, bo tak trochę głupio, ale co zrobić. Tonący brzytwy się chwyta hihih ale wierze w to ze karma wraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oki napisze dzisiaj, wiem ze zamyka, wiwc kupuj szybciutko, malo Zostaly rzeczy Ale nie Ktore super sa, wszystko co kupujesz to naprawde super Klass, lepiej jak originally, kobieta, bardzo uczciwa I przemila, noestety podsywaja sie po' jej sklepu I podaj a sie za Nia, I wyudzaja pieniadze od nie.jNieNapisze do nie zaraz. Zycze dobry h zskupow. Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aniu, dziękuje i będę wdzięczna za pomoc!! Może dzięki Tobie mi się uda! Pozdrawiam Cię bardzo mocno i proszę o interwencje hahah. P.S. Ile czekasz na paczkę srednio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×