Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dobre repliki !!!!! prosze uwazac to oszust!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość gość
Nie wiem o co chodzi, chyba jednak ten sklep nie jest poważny.... Nadia mi napisała, ze prosi żebym zrezygnowała z zakupow. Nic z tego doprawdy nie rozumiem. Coś mi tu śmierdzi. Prosiłam o nr konta który był tylko dla stałych klientów bo nie mogę innej formy płatności, to powiedziała ze ktoś musi mnie polecić, ktoś rzekomo mnie poleca czyli Ty Aniu i nagle mail- proszę zrezygnować z zakupow. Słabe to wszystko. Dzięki za pomoc.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozliwe, sklep powtarzam super zaufany tak jak i osoba czyli Nadia, na stronie sklepu jest napisane ze mozna robic zamowienia do konca tygodnia , prawdopodobnie zamyka wczesniej. bardzo mi przykro troche sie spuznilas, ja do nadi napisalam ale widac jest zajeta wysylka paczek, napewno mi odpisze pozniej.Powtarzam nie ma nic dziwnego , firma bardzo powazna. ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mom zfaniem jest super uczciwa, Inna by wyciagnela pieniadze I konuec a Nadia juz praktycznie zamknela do dzis przyjmowala zamowienie, zamknela sklepu, przykro mi bardzo. Powtarzam, Nadia to uczciwa kobitka napisala szczerze ze nie przyjmuje przelewu I konuec. Moze innym raze ci sie uda. Milego weejendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga1105
Taka uczciwa ze na każda wiadomość wysłana mailem bądź messengerem ,insta nie dopowiada . Blokuje każdy komentarz w sprawie paczki . Sprawę zgłosiłam oczywiście na Facebooku i insta ze oszustwo . W poniedziałek sprawę zgłaszam na policji . Dane mam wiec niech oni sie tym zajmują . Dla mnie zwykła OSZUSTKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takiego sklepu już nie znajdę. takiej jakości i takiego kontaktu...Nadia jest mi bliska jak przyjaciółka, wspaniale zaprowadziła sklep na sam szczyt.Trzymam kciuki Nadusia za Ciebie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powtarzam , jest baba ktora skradla wszystkie assword nadi , mnie tez oszukala, pisala na messenger i blokowala , podawala numer konta swoj i podpisywala sie jako nadia. Z Nadia znam sie od wielu lat , superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!! uczciwa osoba!!! jezeli ktos dal sie nabrac to bardzo mi pzrykro ja tez sie dalam nabrac, ale to nie Nadia , sama babe znalazlam poprzez moje kontakty , wiem kto to i co robi bnie tylko w sklepie Nadi, ktadnie passwordy zze swoim znajomym ktory zna sie na oprogramowaniach i wyciaga jkase podajac sie za inne osoby ( w przypadku dobrych replik za Nadia) Powtarzam Nadia to super zaufana osoba i nigdy by nic takiego nie zrobila. Zamyka sklep i wcale sie nie dziwie na tym rynku konkurencja jest wielka i robia wszystko zeby takich ja Nadia sprzatnac. Nadia!! super uczciwa!!!! szczera , pracowala na ten sklep bardzo dnie i noce !!!nie pozwole zeby osoby ktore nie znaja sytuacji oskarzaly Nadie o cos czego nie zrobila. Jedna z pan chciala zakupic cos od Nadi tydzien temu, jezeli chciala by naciagnac wyudzila by pieniadzei koniec, a w tym przypadku absolutnie nie chciala nic sprzedac poniewaz zamuka , a mialaby super okazje zeby naciagnac kogos. Wiec fakt ten mowi sam za siebie. Nadia, dzieki serdeczne za wszystko!!! jestes specjana osoba , nie martw sie ja zawsze bede za toba bo wiem jaka osoba jestes. Zegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośslsidbć
Kochane ja odezwałam się do Nadii i dostałam nr konta jako stała klientka i powiedziała ze wyślę mi rzeczy które zostały zamówione zanim zamknęła sklep.Czy tzn ze został oszukana ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie to nie było tak. NAdia chciała mi sprzedać rzeczy tylko nie chciała podac numeru konta, bo nie jestem stała klientka. Wiec coś tu śmierdziało.nie miało to nic wspólnego z tym czy chciała czy nie chciała mnie naciągnąć. Po prostu ja nie zgodziłam się na inna płatność niż wpłata na jej konto. Nie znam się na płatności weechat czy bitcoin (mogłam złe napisac nazwy) wiec poprosiłam o numer konta, którego nie dostałam bo czegoś się bała. Nie wiem czego, ale to słabe było. Ani pay pal ani konto nie chce podawać, tylko stałym klientom..... nie rozumiem jaki to dla niej problem i jakie zagrożenie, skoro tylko sam numer konta był potrzebny. Wiec to z daleka śmierdzi przekrętem inaczej nie byłoby problemu, a ja już tydzień temu zamówilibym i zapłaciła jej pieniądze, ale cóż. Rozumiem ze miała zawirowania bo likwidacja ale nadal ogłasza wyprzedaż wiec chce coś sprzedać, a sklep do końca lipca funkcjonuje wiec ewidentne coś na rzeczy. NiewZne, odechciało mi się zakupow bo więcej problemu niż przyjemnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Finalnie nie wyszło złe, bo zamiast wydać u niej blisko 3k na kilka rzeczy za te 3k kupiłam piekna jedna oryginalna rzecz z której jestem zadowolona. Może tak miałobyc. I lepiej chyba jednak iść w tym kierunku, bo jak widac przynajmniej wszystko klarowne. Ja niestety nie polecam zakupow u Nadii, absolutnie jej nie oczerniam, ale czytają i zasady sklepu i regulamin byłam przekonana ze wszystko będzie szybko, fajnie j miło, a jak ona to mówi „intuicyjnie”, a wcale tak nie było/ zostałam słabo potraktowana, bez zaufania pomimo ze to ja tutaj najwiecej ryzykuje chcąc wpłacić duże pieniądze obcej osobie ocEkujac na towar .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga105
Ja niestety paczki nie dostałam , kontakt super do czasu potem blokowanie na Facebooku i messengerze . Sklep zamyka otworzy następny na kogoś innego bo tu za dużo oszukanych osób zaczęło sie wychylać . Za takie coś należy się tylko ##

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostałam nr konta wpłaciłam i czekamy na paczki mam nadzieje,ze to nie jest wałek bo to by było żałosne ! Ja nie zbiednieje,ale przez takie zachowanie pokaże kim jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy takiej ilosci Klientek nie przyjmuje juz nowych:) jestem w tej "śmietance" i cieszę się że tak dobrze Jej idzie. Mówcie co chcecie, rzeczy są nie do odróżnienia od oryginału:) Koleżanka kupiła otyginał za 3 tysiące??? oh to chyba cos w top shop:) bo Ani LV, ani Dior, Gucci Chanel nie chodza w tych kwotach:) buziaki! Nadia JESTEŚ nie do podrobienia i na nic się zdaja te śmieszne oskarżenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem Taki ego same go zdania i popieram wypowiedz moje poprzedniczki, Nadia jesters SUPER!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do tej pory kupilam trzy torebki i pasek. Trzecia torebka szla dlugo ale doszla. Ze wszystkich produktow bylam bardzo zadowolona. Przy okazji zamkniecia zamowilam buty. Dostalam jakis nowy numer konta i dzis nr listu przewozowego. Zobaczymy czy buty przyjda ale jesli mialabym byc oszukana to raczej na te dwa tysiace ktore wydalam anie na buty za 200. Co do kontaktu to nie bylo z tym nigdy problemu. Kimkolwiek Pani Nadia jest - ja zawsze bylam zadowolona z zakupow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mokasyny gucciego kosztują 2700, u Nadii niecałe 500 zł wiec chyba cenników kochaniutka nie znasz. Gratuluje zatem bycia w śmietance :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt... marka wypromowana to i klientki są wybrane wg sprzedającego... i bardzo dobrze☺️Naturalna selekcja i więcej ostatnich wisienek dla Nas.. również jestem stała klientka Nadii i szczerze jej gratuluje osiągnięć i świetnego ogarnięcia... przechodziłam przez wszystko od długiego terminu poprzez Urząd Celny i jedno co mogę powiedzieć Nadia jest mega uczciwa i miła osoba z która nie ma problemu kontaktu.. miałam chwile nieprzyjemności słownej w momencie zajęcia przez UC ale jak się okazało to nie z Nadia pisałam a z jej pracownikiem, którego naprostowała i jeszcze mnie przeprosił.. pieniążki wrócimy przelewem natychmiastowym..obecnie wyprzedaże i wszystko dociera jak należy.. brawo Nadia.. bardzo Ci dziękuje i cieszę się Twoim szczęście.. pozdrawiam może jeszcze kiedyś się spotkamy w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać kto jest stała klientka☺️.. na fb czy na Messenger są pracownicy jeśli Ci się coś nie podoba często potrafią być pyskaci lub nie odpisywać.. do Nadii jest bezpośredni mail i tam zawsze jest miła, konkretna dyskusja z ukłonem do klienta.. Nadia jest świetna i uczciwa.. trzymaj się kochana.. powodzenia Ci życzę z całego serca bo Ci się należy.. uszczęśliwiłas wiele kobietek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem klientka Nadi od poczatku od lat , wczoraj przyszlo do mnie 5 paczek , wszystko super !! czekam na ostatnie 3 .Popieram wszystko co pisza moje dwie poprzedniczki Nadia , jestes Tip top!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I gdzie teraz kupować skoro sklep Nadii zamknięty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam! Gdzie kupujecie zamiast sklepu Nadii?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy paczki dochodzą normalnie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kupuj to naprawdę oszustka. Zglosilam sprawę na policje. Zapłaciłam przez te super bitcoins i zero odzewu. Paczka powinna być 2 tyg temu. Wszystkie powyższe wychwalające wypowiedzi pisze jedna osoba z jednego nr IP, jak ktoś ogarnia więcej niż podstawy informatyki wie ze łatwo to sprawdzić. Także „Nadia strzelecka z ulicy Strzeleckiej”, przestań już się gloryfikować, kimkolwiek jesteś, bo to żałosne. Jesteś zwykła oszustka, oszustem i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielokrotnie zamawiałam i zawsze paczki dochodziły kupowałam tez torebki po 1000 zł i tez wysyłała po 5 par butów nigdy mnie nie oszukała... a nie przepraszam raz się zachowała zle bo coś zamówiłam wpłaciłam i tydzień ciszy potem się okazuje ze towaru brak ale po małej sprzeczce oddała.Zamowilam ostatnio za 2 tys mam nadzieje,ze nie oszukała bo to by było żałosne serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta Nowacka
Przestańcie oczerniać Nadie !!! Zamawiam u niej od lat nigdy przenigdy mnie nie oszukała a przed sekunda dotarły do mnie buty (3)pary po 2 tygodniach są rewelacyjne jakość najlepsza i nie pozwolę aby ciagle obrabiać tyłek osobie która jest Najbardziej uczciwa osoba z która miałam doczynienia !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram moja poprzedniczke , Nadia super uczciwa kobieta, powtarzam jes oszustka ktora sie wkradla na strone Nadi i pisze z wami , wysyla maile jako Nadia, pozniej kasuje wszystko a adia nie wiedziala o tym dopiero poprzez bank dowiedzialam sie ze to polkaktora mieszka w Tajlandi nie pracuje i oszukuje Nadia stracila na tym duzo pieniedzy mne tez baba naciagnela numer konta i ulica ktora opodaje Strzelecka nie istnieje, w piatek doszly do mnie paczki , torebki i inne zeczy wszystko jak zwykle super. POWTARZAM PROSZE NIE OCZERNIAC NADI, JAK NIE ZNACIE SPRAWY, NADIA SUPER UCZCIWA I ZAUFANA OSOBA!!!!!!! Baba ktora oszukuje to nie Nadia , zlodziejka nazywa sie Ivona Xapala przebywa w tajlandi , bank mi udzielil informacju co do numeru konta numer konta ktory podaje zlodziejka jest zarejestrowany na Iwona Xapala,i adres jes falszywy nie istnieje ulica strzelecka , wymyslila sobie .Wiec prosze zobaczyc na FB profil zlodziejki , podpisala sobie " szlachta nie pracuje" jako opis pewnie kradnie ludziom pieniadze Nadie tez okradla, juz macie namiary na zlodiejke dziwke i rure teraz jak macie znajomosci mozecie jej zrobic kolo d....y,. zegnam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem klietka nadii kupowałam dwa razy na sklepie www jestem mega zadowolona aczkolwiek paczki ida dłużej niz w regulaminie . Proszę czy dziewczyny które u niej duzo kupują i koresponduja możecie podać rzetelny kontakt do pani nadii? Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta Nowacka
Dziwne ponieważ do mnie szły max 2 tyg. Strasznie mi przykro,ze nie będzie już Nadii bo to jedyna osoba u której można było kupić towar najlepszej jakości.Zawsze odpowiadała na wiadomości i przemiła dziewczyna. Dodam,ze ceny również miała niskie jak na tak dobrą jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na temat sklepu się nie wypowiem ale jeśli chodzi o jakość to nie miejcie proszę złudzeń, że Wasze otoczenie myśli, że nosicie oryginalne torebki. Niestety ale nawet już po zdjęciach na stronie dało się zauważyć różnice pomiędzy replikami, a oryginałami. Owszem, trzeba przyznać, że mało wprawne oko może ich nie dostrzec ale ja widziałam i wstyd by mi było się pokazać z taką podróbą. Kilka razy mnie korciło spróbować, moja znajoma dosyć często kupowała ale cieszę się, że jednak wolałam dłużej poczekać i mieć może mniej ale jednak oryginały. Ja tam polecam się przerzucić na polowanie na wyprzedaże w vitkacu, pl3krzyży itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie teraz kupowac? Macie cos sprawdzonego jak Nadia byla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, mail n.strzelecka@dobre-repliki.pl jest aktywny. Z tego co wiem to Nadia ma teraz lub lada chwila wakacje ale mi odpisała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×