Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

The RomanticArtist

Czy są tu kobiety piękne ,na poziomie ? Reaktywacja

Polecane posty

Gość zwykłygość
Są są są!!!! Taaaaak!!!Już wymieniam:" Meluzyna" , "Ta od trzeciej randki" i kolejny cukiereczek "Niechciana 28". Przesiadują na topiku "Od zawsze byłam sama, coś jest nie tak". Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O!Spójrz :) ...właśnie wyprzedziłeś moje pytanie.Już chciałam Cię podpytać, o Twój zawód.A ja czuję, że mogę wiedzieć kim jesteś.Dużo pracujesz? Bo jeśli chodzi o mnie, to ja sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może wymieńcie sie zeznaniami podatkowymi nie trzeba będzie sie narażac na stres rozmową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, ja cenię bardzo, to czym się zajmuję.Ale uwielbiam też chwile gdy mam wolne :) wtedy takie niebiańskie są dla mnie te momenty i tyle mam pomysłów, by je wykorzystać.Lubisz coś wyjątkowo robić? Masz jakieś hobby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gotujesz jesteś odmienny niż ja....ostatnimi mięsiącami jakoś prawie w ogóle nie zaglądam do garnków.Lubię fotografię i płótno...uwielbiam malować.I kilka innych rzeczy...też lubię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z Paryża
Lubie jezdzic motorem ktorego nie mam i chwalic sie sprzetem ktorego nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z Paryża
Ok, przynajmniej masz dystans do siebie, bo juz myslalam ze sie bedziesz przerzucal z jasminowka ktore to bardziej offowe i uduchowione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ósmy cud świata
Ja jestem piękna i na poziomie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie Jeśli chcesz sobie dorobić do wypłaty, to zapraszam Cię do panelu internautów Opinie Jest to ogólnopolska społeczność badawcza, w której uczestnicy wypełniają ankiety on-line i dzielą się swoimi opiniami na temat produktów, usług, kwestii społecznych. Za każdą wypełnioną ankietę przyznawane są punkty (z reguły po kilkaset pkt), które można wymienić na wynagrodzenie pieniężne (10 000 pkt to 50zł). Dlatego myślę, że może Ci się spodobać! Jeśli chcesz zostać członkiem panelu Opinie kliknij na poniższy link: http://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=76215207 i wypełnij ankietę rejestracyjną (zajmie to nie więcej niż 5 min.). Ankiety wysyłane są na adres e-mail, którego uzyłeś/aś podczas rejestracji do serwisu, tak więc sprawdzaj regularnie swoją skrzynkę mailową! Pojedyncza ankieta warta jest od 100-1400 pkt (0.50-7zł). Program nie pobiera żadnych opłat rejestracyjnych, tak więc nic Cię to nie kosztuje - możesz jedynie zyskać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ludzi najmniej fotografuję, chodz czasem zdarzy mi strzelać foty z nienacka ludziom, gdy zobaczę coś przyciągającego w nich ....na ulicy.Szczególnie za granicą.Inność jest przyciągająca :)Ale Przyroda taka zniewalająca, powala mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasminowka ale orty walisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z Paryża
O, bedzie walka. Ide popcorn zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety piękne nie są na poziomie, tak samo te na poziomie nie są piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.23 bzdury ,może nie analizuj tapet tylko naturę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×